Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]1:14 PM
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/dcd85c9f394b9664b95d1b2629ad27fa/d9ab5e7dc87ed685-5a/s100x200/aaa017dd21ec23f077d67d92868d0327b4b09003.jpg][/telimg1]
[tel10]Sidney
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Pati
12:47
Sid, czy jeśli moja kuchenka wydaje dziwne dźwięki i wydobywa się z niej dym, to jak bardzo zły to jest znak?
Wpadniesz jak będziesz miał chwilę sprawdzić co z nią nie tak?
BTW jakiś śmieszek wysyła mi dziwne smsy, że moje nagie foty wiszą w domu spokojnej starości :lol:
Fajnie, niech dziadki mają coś od życia
Co u Ciebie dobrego?

sidney coningsby
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Pati
12:47
No to chuj, nie stać mnie już w tym miesiącu na majstra :/ Chyba czeka mnie gotowanie nad ogniskiem przez jakiś czas, przejebane
Wiesz, jestem tam najbardziej hot opiekunką :hihi: Nic dziwnego, że mogłam zostać muzą jakiegoś starego pryka :lol: No ale pisałam do dziewczyn, to jednak jakiś głupi żart i nic nie wisi
Blah
Jeszcze nie przeszła Twojemu ojcu ta wielka miłość?
Pewnie przejdzie jak grawitacja zadziała i żonce opadną cycki

sidney coningsby
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Pati
12:47
OMG, to ja nie wiedział, że kuchenka to taki luksus
A mają tam chociaż kible? Mój brat tam mieszka, ale z nim nie chcę gadać o tym gdzie robi dwójkę D:
Nie, nie, im już nawet z viagrą ciężko. Tak mi przynajmniej opowiadali
A ta Twoja przyszła siostra jak się zapatruje na ten cały ślub?

sidney coningsby
Kierowca/sportowiec — Cały świat
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Raczkujący kierowca rajdowy, przyszły mistrz F2 a potem F1
Dennis
Ho, ho. Mikołaj być może niesie duuuże wieści.
A tak serio.. To Wesołych Świąt stary. Duże kasy, porządnej laski oraz spokoju na chacie. A jak będzie Ci się nudzić w święta to zapraszam na pool party.^^
wysłano do sidney coningsby
baby it's cold outside
nick autora
brak multikont
Kierowca/sportowiec — Cały świat
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Raczkujący kierowca rajdowy, przyszły mistrz F2 a potem F1
Dennis
Halo, halo
Kurcze pamiętam! Coś tam poruszyłem za temat, ale aktualnie jestem w Sydney na imprezie branżowej i wrócę po weekendzie stary.
wysłano do sidney coningsby
baby it's cold outside
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ