pośrednik turystyczny — Helloworld Travel
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
DŻENTELMEN. Miłośnik podróży z plecakiem, który sprzedaje ludziom wycieczki i marzy o tym, że kiedyś Stasia zostanie matką jego dzieci
reef donoghue dam ci Majka, dobra? Bo on nie ma żadnych kolegów :( On surfuje też, tylko nie mam tego w karcie, bo zapomniałam napisać ale tak jest, ok :/ Generalnie to by raczej była świeża znajomość, bo Mike od tygodnia dopiero siedzi w Lorne tak na stałe ale wolałabym żeby pierwsze koty za płoty już były za nimi, bo nie wiem, Mike sobie poszedł posurfować w pierwszym dniu swojej przeprowadzki no i się zgadali tam na plaży. I ja to bym widziała ich znajomość właśnie na takiej zasadzie, że są kumplami od wspólnego surfowania i piwerka po wysiłku, więc tam nie znają swoich prywatnych przeżyć i problemów. Przynajmniej na razie, a potem zobaczymy co nam dalej wyjdzie? Bo nawet gdyby w pewnym momencie weszli sobie do tych stref prywatnych bardziej, to ja od razu mówię, że Mike nie ocenia, co nie. No.
A i Mike przyjeżdżał do dziadków do Lorne jak był gówniakiem, ale nie wiem czy z tych czasów by się znali :hm:
pracownik magazynu wojskowego — i organizator zawodów paintballowych
36 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
zdegradowany żołnierz. surfer. narkoman. degenerat. twoja życiowa pomyłka.
myślę, że jak najbardziej mogą się znać z plaży! mogą się tam spotykać, a po wszystkim siąść na piasku i obalić piwko - chyba, że mike nie omieszkałby poczęstować się zielskiem :lol: znajomość z dawnych czasów raczej średnio by nam siadła przez wgląd na różnice wieku :pleading:
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
reef donoghue pisze: 16 lis 2023, 08:29
myślę, że jak najbardziej mogą się znać z plaży! mogą się tam spotykać, a po wszystkim siąść na piasku i obalić piwko - chyba, że mike nie omieszkałby poczęstować się zielskiem :lol: znajomość z dawnych czasów raczej średnio by nam siadła przez wgląd na różnice wieku :pleading:
Jak nie reef donoghue da Majkowi trawkę, to zrobi to Stasia, spokojnie :hihi: Mike Harrison
pośrednik turystyczny — Helloworld Travel
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
DŻENTELMEN. Miłośnik podróży z plecakiem, który sprzedaje ludziom wycieczki i marzy o tym, że kiedyś Stasia zostanie matką jego dzieci
reef donoghue nie no, Mike na pewno nie raz w swoim życiu zielsko jarał, bo jak on ciągle w podróży to też spotykał przy tym różnych ludzi o różnych upodobaniach, więc jestem jak najbardziej za!
ODPOWIEDZ