Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Sorry, że odpisuję po takiej przewie...
Niczego od Ciebie nie potrzebowała, aż do teraz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg1]
[tel5]Pearl
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKST[/teltxt]
[teltxt]TEKST[/teltxt]


[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]]
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Divina znów polazła na jakąś kościelną akcję, więc się nudzę i....
Zacząłem szperać po necie i w sumie ty i Biondo (tak nazwałem mojego diabła tasmańskiego, tak) macie wiele wspólnego :lol:
Po pierwsze charakter, wiadomka, ale... Diabły tasmańskie są strasznie agresywne i chociaż "podobno" nie ataktują ludzi to potrafią zaatakować większych do siebie... Totalnie jak ty, wgl nie mierzą sił na zamiary,
są aktywne głównie o zmierzchu i w nocy... kolejny wspólny punkt
i podobno tylko 40% z nich osiąga dorosłość, czy tak jak u Ciebie... niby już dorosła, a jednak nadal można polemizować na ten temat :lol:


pearl campbell
Kierowca/sportowiec — Cały świat
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Raczkujący kierowca rajdowy, przyszły mistrz F2 a potem F1
23:23
Dennis
Jest Pani dziennikarką?
Słyszałem, że na Halloween co roku gdzieś w rezerwacie, zbiera się sekta. Chorzy ludzie. Wybierają to święto, aby się wtopić w tłum i znaleźć sobie ofiarę. Kiedyś ktoś mi mówił, że chodzą w Halloween dla pozoru, a też złapali jakąś parę i potem z tej pary, chłopak się powiesił dokładnie rok później w to samo święto. Nie wiem ile w tym prawdy, ale może warto to zbadać?
wysłano do pearl campbell


pearl campbell
baby it's cold outside
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ