Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
You can take me all the way, anywhere you like just don't let me go. Leave all the finer things when I'm lying next to you, that's enough for me. Just don't let me go.
Zoey zaczęła się zastanawiać nad tym czy jej rodzina byłaby tak wyrozumiała gdyby przyprowadziła do domu kogoś z drugiego końca świata, z którym nie byliby w stanie się dogadać. Nie wiedziała jeszcze, czy jej rodzina byłaby w stanie zaakceptować to, że przyprowadzi do domu dziewczynę. Wszystko przed nią i trochę się tym mogła stresować! Zresztą sama nie wiedziała do czego to wszystko prowadzi i co się wydarzy z jej życiem, całe szczęście miała obok siebie kogoś kto mógł jej doradzić. Doceniała znajomość z Naima, nawet jeżeli ich przyjaźń nie zaczęła się w najlepszy sposób. Pamiętała jak zobaczyły się po raz pierwszy i w jakim stanie była jej koleżanka. Było ciężko na samym początku, ale teraz ? Cieszyła się, że wtedy była na zmianie podczas swojego wolontariatu, bo dzięki temu mogła teraz cieszyć się z takiej znajomości.
Wspólne wyjście do zoo też było czymś fajnym. Zoey nie miała ekscytującego życia, a tak to przynajmniej mogla się z kimś spotkać i porozmawiać. Czasem nawet taki dziukus jak ona tego potrzebował. - Miałam szczęście do mężczyzn, powiedzmy... - no gdyby tak było w stu procentach to pewnie teraz byłaby w jakimś szczęśliwym związku, może byłaby żona czy coś w tym stylu, a tu cóż. Nie wyszło. - Ale nie wiem... nie wiem jak chce być dotykana, nigdy o tym nie myślałam - czuła się teraz jak idiotka, że się nigdy nad swoim życiem aż tak nie zastanawiała. Zdecydowanie powinna to zmienić. Nie chciała się chyba już bardziej pogrążać więc porozmawiały o czymś innym i przyszły się żeby oglądać te zwierzaki, a później Zoey odwiozła Naime do domu. Miała o czym teraz myśleć.

2xzt
in your love spell
catlady#7921
luna - bruno - joshua - eric - cece - caitriona - judith - benedict -owen
ODPOWIEDZ