bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
Trochę moich cracków się tutaj pojawi, czasem avki, jeśli komuś nie zależy na czasie to mogę coś wyskrobać! <3



MAYA & MERCURY

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
piesio
banshee
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
MIA & MARS

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
piesio
banshee
student oraz mechanik samochodowy — biorący udział w nielegalnych wyścigach
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oficjalna wersja zakłada, że wyjechał na jakiś czas z Lorne. Jedyna i prawdziwa jest taka, że siedział w areszcie, ale nie chce, aby ktokolwiek dowiedział co się stało.
dyskoteka
banshee
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Ja kraki kocham i zawsze chętnie patrze na cudze *.* superka są, jak masz czas i chęć, to możesz mi jakieś zrobić z Sofią Carson i Chrisem Hemsworthem albo z Lily Collins i Kivanc Tatlitugiem :oops:
pisarka — -
33 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
and i want to be pinned between him and the mattress, like a flower pressed in a book.
and i want to say his name, over and over, like it's the only word written on the pages.
Hejka, poprosiłabym carcki z Teresą Palmer i Aidanem Turnerem, z góry dziekuje <33
sumienny żółwik
różal
brak multikont
ODPOWIEDZ