Bezrobotny — Nierób na garnuszku ojca
18 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Wesoła ciamajda, z mnóstwem pomysłów. Spontaniczna, życzliwa, energiczna!
Pozytywna, ciepła, kochana, wesoła dziewczyna, która lubi pomagać innych - szuka koleżanek i kolegów, sąsiadów i sąsiadki, i samych przyjaciół ot co! Żadnych wrogów. Gabi nie można nie lubić, bo pójdzie i się potnie mydłem w płynie.
rozbrykany dingo
Gabi
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
To ja podrzucam India Norris , bo maluchy muszą trzymać się razem! Jest co prawda nowa w mieście i nieco starsza, ale z nią tez nie da się nie dogadywać! Na pewno byłyby koleżankami

Gabrielle Glass
Bezrobotny — Nierób na garnuszku ojca
18 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Wesoła ciamajda, z mnóstwem pomysłów. Spontaniczna, życzliwa, energiczna!
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 25 kwie 2023, 18:08
To ja podrzucam India Norris , bo maluchy muszą trzymać się razem! Jest co prawda nowa w mieście i nieco starsza, ale z nią tez nie da się nie dogadywać! Na pewno byłyby koleżankami

Gabrielle Glass
Dziewczyny na 100% się dogadają. Wspólne zakupy, imprezy, kawki, bubble tea i ploty <3

Aspen Hall-Rohrbach
rozbrykany dingo
Gabi
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Gabrielle Glass o tak, zdecydowanie tak to widzę! India na dodatek wynajmuje pokój, więc w razie co może organizować spotkania u siebie w domu, bo co własny kąt to na pewno lepsze niż jakiś akademik!
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gabrielle Glass dodam wam do tej paczki Maeve <3 Jest z nich najstarsza a najbardziej dziecinna :haha: Na piżama party zapraszamy na farmę Halsworthów, polecam xD
Bezrobotny — Nierób na garnuszku ojca
18 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Wesoła ciamajda, z mnóstwem pomysłów. Spontaniczna, życzliwa, energiczna!
Maeve Halsworth pisze: 11 cze 2023, 13:32
Gabrielle Glass dodam wam do tej paczki Maeve <3 Jest z nich najstarsza a najbardziej dziecinna :haha: Na piżama party zapraszamy na farmę Halsworthów, polecam xD
Przypuszczam, że poziom infantylności mamy taki sam xD Gabi to duże dziecko. Kocham szalone akcje. Mam masę pomysłów na gry! <3

Maeve Halsworth
rozbrykany dingo
Gabi
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gabrielle Glass super! To czekaj na zapro na piżama party <3
ODPOWIEDZ