Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Aspen Hall-Rohrbach
W Lorna Bay od jakiś 6 lat, pracuje w kwiaciarni. Ma męża, którego poznała w Stanach, a jeszcze wcześniej mieszkała w Melbourun
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Chętnie podrzucę ci królowa gospodyń w Lorne, mieszkającą w tej samej dzielnicy Jenny Callaway, która na pewno miło powitała ją na farmach i w ogóle w miasteczku :sneaky: Aspen Hall-Rohrbach
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Jenny Callaway Chętnie! zapraszam na wino i hm.... coś tam z własnego ogrodu!
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć Aspen Hall-Rohrbach :hi:

Mogę Ci porzucić ell c. donoghue, bo ona też pracuje w kwiaciarni. Wprawdzie jest dość ekstrawagancką osobą i zdecydowanie nie rozstaje się z różowymi okularami, ale może zawodowo miały się okazje poznać i wymienić doświadczeniem.
Za to Noel B. Rowland jest właśnie z Melbourne. W Lorne Bay jest od czterech lat, ale całe wcześniejsze życie spędziła właśnie tam, więc jak się uprzemy, to mogły się znać wcześniej :hm: ?
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Harden E. Caulfield Hejo!

Myślę, że różowe okulary to nie problem tak na dłuższą metę (są sytuacje gdzie to pewnie nie będzie pasować, ale to może być jako wartość dodana do relacji, nie?) i chętnie wezmę Ell na jakąś znajomą i można faktycznie rozegrać coś co łączy się z pracą. Jakieś wspólne szykowanie wielkiej uroczystości? :hm:

Za to w temacie @Noel to chętnie! Może damy że mieszkały na jednej ulicy? Tu rozegrałabym np wspólny road trip do Melbourne, żeby odwiedzić (pewnie w jakimś konkretnym celu) stare śmiecie?
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Aspen Hall-Rohrbach hejka! chcesz kogoś z moich? :hm:
Rozdaję :lol:
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
A więc tak, najbardziej widzę tu coś z mabel fairweather. Nie wpisałam tego w kartę, ale myślę, że Aspen spokojnie może słuchać podcasty Mabel, trochę zafascynowana jej opracowaniami. Co z tego by wyszło, to nie wiem, ale można rozegrać, że w jakiejś sprawie wdały się na jakimś fb/ig rozmowę prywatną, albo się spierając, albo zgadzając... Tylko nie wiem do czego by to mogło doprowadzić, bo Aspen zdecydowanie nie ma żadnych wiadomości o innej zbrodni, aby jej coś dopowiedzieć :hm: Widzisz coś tu dalej?

autumn goldsworthy

Flann Rohrbach mówi, że chętnie się w nasze relki wepchnie, więc jak widzisz coś z udziałem Twoich postaci i nim, to też możemy trójkącik zrobić :D
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Aspen Hall-Rohrbach, pewnie! Mogą jechać - najlepiej nie samolotem, bo Noel strasznie się ich boi. Ona musi powiedzieć rodzicom o tym, że się rozwiodła, więc lepiej, jeśli to zrobi w cztery oczy :hihihi:
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Noel B. Rowland co prawda to będzie dłuuuga podróż samochodem, ale czemu nie!
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Aspen Hall-Rohrbach, tak, zdaje sobie z tego sprawę! :lol: To jest jednak pewna cecha Noel, na której opiera się zamysł postaci, więc tego nie przeskoczę
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Noel B. Rowland będzie wesoło, nic nie mówię :D
ODPOWIEDZ