Internistka — Lorne Bay Medical Centre
32 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Miejscowa pani doktor, która ostatnie lata spędziła w Sydney. W rodzinne strony wróciła po rozwodzie, aby zacząć od nowa.
faye limbrey
Miejscowa pani doktor. Choć przez ostatnie lata mieszkała w Sydney, to większą część swojego życia spędziła w Lorne Bay. Właśnie się rozwiodła i próbuje zacząć od nowa w rodzinnych stronach. Kocha koty, herbatę i aktywność fizyczną.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka faye limbrey!
Najbliżej wiekowo mam chyba Laurisse, ale też mam sporo innych pań! Mari jest chora, ale bardzo boi się lekarzy, więc z tego mogłoby wyniknąć coś zabawnego, a w kwestii sportu mam Lisę, tylko ona jest dużo młodsza, więc nie wiem czy byłabyś czymś zainteresowana :oops:
ODPOWIEDZ