lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

CODE: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
instruktor surfingu — surf shop / prywatne lekcje
26 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
things are changing
it all just tears the same
swimming through my memories
i don’t wanna fall apart again
Imię i nazwisko postaci: Aaron Lancaster
Opis: chętnie znajdę kogoś do dogadania — i zagrania — jakiejś ładnej, trochę dramowej relacji :oops: celowałabym w postać damską, mniej-więcej rówieśniczkę i miejscową, albo obecną w Lorne od co najmniej paru lat, chociaż nie są to warunki konieczne, a raczej pasujące do propozycji, którą mam gotową — a oto ona:

koleżanka — jego albo jego niedoszłej narzeczonej, która popełniła samobójstwo :tear: w mojej głowie jest kilka wersji dla tej relacji:
1a) może byłaby to koleżanka, która czuje coś do niego od dawna, ale bez wzajemności, czy raczej bez jego świadomości;
1b) może było coś między nimi jeszcze zanim poznał tamtą, tylko to coś nie wypaliło (przyczyny do ustalenia);
2) mogli się też poznać przez jego niedoszłą narzeczoną — i ta koleżanka mogła od początku za nim nie przepadać, być do niego negatywnie nastawiona, bo on i ona (albo w sumie one dwie) byli z trochę różnych światów i on mógł się wydawać tej koleżance co najmniej nieznającym życia snobem (tutaj wtajemniczyłabym we wszelkie istotne okoliczności);
3) albo w ogóle jeszcze inny scenariusz, gdzie po prostu podstawą byłoby dla mnie to, że dziewczyna znała tą jego niedoszłą narzeczoną, a więc też znała ich razem w mniejszym lub większym stopniu *.*

nie jestem zamknięta tylko na tę opcję, możemy jak najbardziej dogadać coś innego, jeśli masz jakiś pomysł <3 z góry tylko uprzedzam, że nie jestem najlepsza w luźne gierki i czysto pozytywne relki, posty lubię pisać troszkę dłuższe, pełne rozkmin, dylematów i wewnętrznych, rozbudowanych dramatów i raczej nie odnajdę się w wątku z osobą, która ma luźniejszy styl narracji i opiera gry przede wszystkim na dużej ilości dialogów :<

Status: aktualne!
Obrazek
powitalny kokos
smark
-
uzdrowiciel i kaznodzieja — znany z telewizji
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Osobowość telewizyjna, znany uzdrowiciel i kaznodzieja, którego na pewno znasz ze szklanego ekranu. Podróżuje po całym kraju niosąc wszystkim Słowo Boże. Przyjechał w te strony, by negocjować kontrakt z telewizją z Cairns. W rzeczywistości - oszust, krętacz, charyzmatyczny naciągacz, ale tej strony jego osobowości na pewno nie poznasz.
Imię i nazwisko postaci: Lachlan Clearwater :cross:
Opis: chętnie oddałabym Lachlana do jakiejś gry damsko-męskiej :sneaky: Może być jednorazowa gra, możemy stworzyć z tego jakiś dłuższy wątek. Jestem otwarta ^^
Status: aktualne
właściciel hodowli aussie | psi behawiorysta — farma i pobliskie parki
32 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
I've been playing memories in my mind, wishing you were there like all the time, so I'm not alone
Imię i nazwisko postaci: Booker Alderson
Opis: chętnie oddam Bookera do jakiejś gierki! aktualnie na pewno nie nadaje się na randki, ale za to będzie super towarzystwem do upicia się w barze, do wszczęcia bójki lub wszystkiego innego, co już dawno mu nie przystoi, ale co mógłby zrobić, bo jest właśnie obrażonym na świat durniem :lol:
Status: aktualne
uczeń — lorne bay state school
17 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a fucking savage, masturbating when I'm getting laid.

★ boo the bitch ★
Imię i nazwisko postaci: Zeke Yves Walsh
Opis: Hey <3 Zachary pochodzi z Lorne Bay, a jego rodzice należą do tej lepiej sytuowanej, szanowanej części miasteczka. Ich życie było właściwie dosyć spokojne, a przynajmniej do momentu, w którym Zeke nie zaczął wchodzić w okres dojrzewania, bo nie tylko rozpoczął nastoletni bunt, ale przede wszystkim zaczął mieć kłopoty ze zdrowiem. Około półtora roku temu zdiagnozowano u niego kardiomiopatie i pomimo prób leczenia jedyną szansą, aby nie umarł w przeciągu następnego roku, góra dwóch, jest przeszczep serca. Trudno jest żyć z wyrokiem, a Zeke odreagowuje gniewem i ogólnie byciem paskudnym, a żeby zobaczyć człowieczeństwo trzeba się przebić przez gruby pancerz. Szukam relacji, gier i jestem bardzo otwarta i chętnie się dogadam na pw lub dc <3 Mam poszukiwania na rodziców i siostrę lub brata oraz na ex, ale naprawdę wszelkie pomysły mile widziane. Zapraszam!
Status: aktualne
Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Whatever our fate is or may be, we have made it and do not complain of it.
Imię i nazwisko postaci: Zoey McTavish
Opis: Hejka! Oddałabym chętnie Zoey do gry lub dwóch! Chciałabym ją trochę rozerwać więc można byłoby zagrać jakieś wspólne wyjście na karaoke, albo do sanktuarium, gdzie McTavish chodzi ciągle oglądać pantery mgliste więc mogłaby kogos tam zaciągnąć ze sobą. Mogłoby też to być coś związanego z jej pracą albo pracą Twojej postaci! Chętnie też przygarnęłabym jakiś bardziej dramowy wątek na kilka gier, więc jeżeli Ci kogoś potrzeba to wal śmiało <3
Status: aktualne
ODPOWIEDZ