barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#24
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Raja Bishara, Kasper Guillebeaux
Miejsce: Fluorite View 133

- Szczerze powiedziawszy, to pomyślałem, żeby się tymczasowo do niej przenieść - mruknął cicho, bo z jednej strony czuł się, jakby ich zdradzał, a z drugiej jednak chodziło o coś więcej niż to, czy płacą wspólne rachunki, poza tym to byłaby inna dzielnica, a nie inne miasto. - Bo nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł. Gemma przecież jej nienawidzi - może to była z jego strony lekka nadinterpretacja, ale pozwolił sobie na nią, bo patrząc na to, że sama przywoływała imię jego przyjaciółki w rozmowie i aż kipiała wściekłością na jego dźwięk, przekręcając przy tym fakty, żeby ją oczernić sprawiał, że nie wyobrażał ich sobie pod jednym dachem. - Mnie chyba też nienawidzi.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#25
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Jo King
Miejsce: Koolkuna

- Mam coś do żarcia, ale nie wiem co, to możemy tam usiąść i obczaić - zaproponował, bo nie miał zielonego pojęcia co też Raja zapakowała do kosza, który stał kawałek dalej w trawie, za to miał coś innego zielonego, co mogło im trochę pomóc, w razie gdyby potrzebowali rozluźnienia, w sumie Fitzgerald już teraz potrzebował, bo się poczuł wygłupiony z tymi PALEMKAMI.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#26
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lyra Raynott
Miejsce: Opal Moonlane 37A

- Najlepszym przyjacielem? - podziałało zupełnie odwrotnie niż złośliwość, bo Ryder w odpowiedzi się szeroko uśmiechnął i może tak sobie palnęła bezmyślnie, ale to on był NAJLEPSZYM przyjacielem, nie jakaś kłamczucha Chandra! Oczywiście nie mógł dać po sobie poznać, że się cieszy, bo tak samo przy całym zachowaniu jego współlokatorki Lyra nie próbowała na siłę udowodnić swoich racji, więc musiał się zachowywać dojrzale, dorośle i ani trochę nie sprawiać, że dziewczyna będzie musiała wybierać. Ale już wybrała. On, on był najlepszym i żadne żarty na temat Toma mu tego nie zepsują!
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#27
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Padma Stewart
Miejsce: Moonlight Bar

- ŻONATY?! - wykrzyknął prawie i gdyby nie imprezowe rytmy, płynące z nagłośnienia, pomieszane z szumem rozmów, może i owy jegomość by go usłyszał. - Patrz, a ja już zdążyłem znaleźć sobie parę! - wyciągnął z kieszeni telefon i pokazał jej swojego ostatniego matcha. Dziewczyna według opisu miała dwadzieścia dwa lata i też lubiła jarać, bo oprócz wzrostu, podanego w trzycyfrowej liczbie, pojawiło się też cztery dwa zero, chociaż czy to już nie było trochę passe? - I będę musiał ją odrzucić?
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#28
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Duncan Winchester
Miejsce: Farma Ananasów

- O, palma też by była dużo sensowniejsza, nie wiem, z ziemi to jak jakieś ziemniaki! - jeszcze żeby cały owoc był schowany, a wystawały tylko zielone listki, to okej, mógłby to zrozumieć, ale tak? Patrząc na jego poziom kontaktu z naturą i tak było dobrze, że nie myślał, że ananasy pochodzą tak naprawdę z puszki. - Eee, nie wiem w sumie - wzruszył ramionami. - Ja tu tylko jestem wypełnić zadanie. O, myślisz, że mnie wysłali po coś bezsensownego, bo przygotowują mi urodzinową niespodziankę w Moonlight? - to nic, ze Ryder urodziny miał w kwietniu, brzmiało to całkiem sensownie, nieprawdaż?
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#29
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lyra Raynott
Miejsce: Opal Moonlane 37A

To są jakieś pomówienia, wcale nie jestem nagi! - odpowiedzial szybko, jeszcze bardziej się tą kołdrą opatulając, że już tylko czubek nosa mu wystawał i bujna czupryna rozczochranych włosów do tego wszystkiego. Ale miał na sobie bokserki! Chyba miał, bo teraz to juz sam nie pamiętał, czy też je w końcu założył, czy może i o nich zapomniał, więc wolał nie przekonac sie o tym, kiedy będzie przed nią stał nagusieńki i pewny siebie, że właśnie, że ma!
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#30
PORZUCONA

Rozegrana z: Kasper Guillebeaux
Miejsce: Coles

Koniec.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#31
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Presley Prescott
Miejsce: Four Mile Beach

- Jakby trzeba było składać jaja tak po prostu, jak krokodyl, to mógłbym mieć z tobą dzieci - zadeklarował się, bo to mu się wydawało trochę mniej problematyczne do późniejszego ogarnięcia. - Tylko w sumie co się potem robi z takimi dziećmi? Musisz to ogarniać naokoło przez kilka lat i nawet nie wygląda tak słodko jak jakiś bilbo - czy tam wielkouch tasmański, jakkolwiek nazywał się Bob, którego poznał na wolontariacie w Sanktuarium i który ewidentnie był jego przyjacielem.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#32
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lula Bidwell
Miejsce: Pearl Lagune, plaża

Nie wiem, ziomek miał w ogóle jakąś mirrę, więc musiał być nieźle odjechany, pewnie jakieś piksy też brał - chodził ubrany jak hipis, miał długie włosy i brodę, jak chciał się napić, to nie szedł do sklepu, tylko robił sobie sam wino, opowiadał tak niestworzone historie, że wszyscy słuchali i jeszcze jak byli głodni, to dawał im jeść. No i zaliczył zgona, ale ożył - niezaprzeczalnie był mistrzem melanżu, więc niby Fitzgerald nigdy jakoś specjalnie o tym nie myślał, bo też nic z niego nie było wierzącego, ale jakby na to spojrzeć w ten sposób to tak, Jezus musiał jarać zielsko jak pojebany.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#33
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lyra Raynott
Miejsce: Fluorite View 133

- Możesz włączyć dźwięk jak chcesz, tam jest pilot - pokazał ręką, odwracając głowę w stronę dziewczyny, ale napotkał jej spojrzenie. Lyra. Czemu tutaj właściwie była? Ah, bo ją zaprosił, czy raczej wysłał wiadomość, która nic nie wyjaśniała. I czy zamierzał teraz siedzieć i oglądać jakiś program z nią obok? Może gdyby na nią nie spojrzał to tak, ale teraz... - Kasper się wyprowadza - powiedział właściwie szeptem, bo głos miał nagle jakiś zachrypły, załamujący się. Wypalił to jakby zapytała o to jaki mają dzień tygodnia, albo co jadł dzisiaj na obiad, albo jakby chciał powiedzieć coś o pogodzie, a nie o tym, że jego najlepszy przyjaciel znika z jego życia.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#34
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lyra Raynott
Miejsce: chatka w Queensland

- To co, przed siebie? - nie mieli żadnego konkretnego planu, więc niczym szpieg na specjalnej misji, Ryder zaczął się rozglądać po okolicy, szukając najlepszej drogi ucieczki, z daleka od okien i otwartej przestrzeni, a potem złapał dziewczynę za rękę i pociągnął w stronę najbliższych zarośli, które, jak miał nadzieję, miały się okazać początkiem do jakiejś leśnej ścieżki. - Powinniśmy rzucać za sobą jakieś okruszki, żeby potem znaleźć drogę powrotną.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#35
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Jo King
Miejsce: Domek na drzewie

- Powiem ci Jo, że juz mi się trochę, kurwa, nie chce - przyznał, zaciągając się zaraz skrętem, chociaż dla przypływu energii to powinien jakiś koks, czy coś, nie wiem, narkotyki są do dupy, nie będę znowu googlować nielegalnych rzeczy. - Ale możemy zrobić taki deal, że teraz będziemy tak napierdalać na maksa i wtedy dopłyniemy tak ekspresem, i się tam już jebniemy na wyspie.
ryder fitzgerald
nata#9784
ODPOWIEDZ