22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
surfer, który codziennie gada do Ciebie w radiu i stara się nie myśleć o tym, że jego matka prawdopodobnie miała z Tobą romans (lub będzie miała)
Jake Wilson
spiker radiowy, absolwent weterynarii, a po godzinach najłatwiej znaleźć do w wodzie na desce; prawdopodobnie miałeś (lub miałaś, bo czemu nie) romans z jego matką
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Jake Wilson, oboje surfujemy i łapiemy falę, więc musimy się znać, innej opcji nie widzę. Tylko pozostaje jedno zasadnicze pytanie - lubimy się czy niekoniecznie? Weź mi powiedz.
towarzyska meduza
.
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
surfer, który codziennie gada do Ciebie w radiu i stara się nie myśleć o tym, że jego matka prawdopodobnie miała z Tobą romans (lub będzie miała)
Presley Prescott, sprawa ma się tak: mieszkamy prawie po sąsiedzku, więc dla dobra sąsiadów pewnie powinniśmy się dogadywać i lubić (no i zawsze to będzie do kogo po szklankę cukru iść, nie? :lol:)
Ale zapomnij, że dam Ci się ograć w bilard. Mowy nie ma :lol:
powitalny kokos
-
27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Jake Wilson Cześć! Twój głos Alex słyszy często w radiu niezależnie od pory, czy stanu zmęczenia zwłaszcza po ciężkim locie. Myślę, że mogli poznać się przypadkiem, jakaś impreza na plaży tylko dla surferów, a może w barze przy stole bilardowym? Proponowałbym relację jak najbardziej pozytywną, Alexander mimo lekkiego zdystansowania do świata i ludzi zyskuje przy bliższym poznaniu. I co najważniejsze może pokazywać młodemu fajne dzikie plaże, na które warto zaglądać w poszukiwaniu dobrych fal.
sumienny żółwik
Alex
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Jake Wilson pisze: 06 lip 2021, 16:44
sprawa ma się tak: mieszkamy prawie po sąsiedzku, więc dla dobra sąsiadów pewnie powinniśmy się dogadywać i lubić (no i zawsze to będzie do kogo po szklankę cukru iść, nie? :lol:)
Ale zapomnij, że dam Ci się ograć w bilard. Mowy nie ma :lol:
Jake Wilson, no tak, lepiej utrzymywać dobre stosunki sąsiedzkie, bo nie znasz dnia ani godziny, kiedy zabraknie cukru do kawy. Pewnie słucham Twoich audycji radiowych, ale wcale się do tego nie przyznaję i robię podśmiechujki, że to jakiś szajs i w ogóle o dupę potłuc, ale w po cichu myślę, że w sumie to całkiem spoko Ci to wychodzi.
A w bilard nie masz ze mną szans, DZIECIAKU :foch:
towarzyska meduza
.
33 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
does such a thing as ‘the fatal flaw,’ that showy dark crack running down the middle of a life, exist outside literature? i used to think it didn’t. now i think it does. and i think that mine is this: a morbid longing for the picturesque at all costs.
heja, też jestem 'tym kolesiem z radia', jakieś dwa lata już. pracuję jako researcher, dokopuję się w otchłani internetowej do źródeł niemal niedostępnych, a jeśli czegoś nie ma w necie, to ruszam na łowy w teren.
może czasem mi w nich towarzyszysz?
wydaje mi się, że powinniśmy się spokojnie dogadać, traktujemy się jak kumpli, a reszta wyjdzie w praniu? :fox:

(pees, nie miałem romansu z Twoją matką :lol: )

Jake Wilson
powitalny kokos
lu
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Po romansie z szefem straciła pracę i z podkulonym ogonem wróciła do LB. Pracuje jako spikerka, a po godzinach prowadzi swój podcast kryminalny.
Jake Wilson , pracujemy razem i jesteśmy sąsiadami z dzielni, w dodatku myślę, że przez wzgląd na charaktery mamy szansę całkiem nieźle się dogadać! Zaczęłam tu pracę rok temu, mogłeś pokazać mi co i jak, poszliśmy na drinki, złapaliśmy wspólny język (różnica wieku? nie istnieje!) i staliśmy się najlepszymi kumplami z roboty, którzy ratują się kawą, kryją przed szefem, inspirują wzajemnie z tematami na audycje, mają bekę z tych samych gości i generalnie razem jest po prostu raźniej.
No i ja też nie miałam romansu z Twoją mamusią! :lol:
powitalny kokos
nes
23 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
But if the world was ending you'd come over, right? You'd come over and you'd stay the night. Would you love me for the hell of it? All our fears would be irrelevant.
Witam sąsiada :welcome: W zasadzie to różnica wieku jest taka, że mogli się i wcześniej znać choć wtedy wzrasta prawdopodobieństwo, że wpraszałaby się na obiady bo z niej kucharka na razie marna *.*

Jake Wilson
niesamowity odkrywca
Kenna
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
cześć, „przyjacielu” :roll:
Jake Wilson
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ
cron