30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, najlepsza żona na świecie a niedługo mama małych bąbelków
Molly Finnigan
Rdzenna mieszkanka Lorne Bay, więc na pewno zna się ze swoimi równie rdzennymi rówieśnikami. Złośliwiec i pyskacz, nie widzi problemu w przyłożeniu komuś w gębę kiedy się zdenerwuje. Za cztery miesiące zostanie mamą, także przyjmę do relacji również mamy z bąbelkami.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
juzka
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Znawczyni kwiatów, pełna pomysłów i przyszła mama
Twoja najlepsza przyjaciółka, zwłaszcza od winka się pojawiła w relkach!
Jak tylko urodzisz, musimy jakoś zabalować i wypić wspólnie winko. Może do tego czasu, żadna z twoich sióstr jakoś Ciebie nie wkurzy. Molly Finnigan
niesamowity odkrywca
Martyna
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, najlepsza żona na świecie a niedługo mama małych bąbelków
Molly to raczej piwoszka i nie sądzę żeby po urodzeniu dziecka tak szybko mogła pójść w alko ALE POLLY-MOLLY TEAM SIĘ ZGADZA <3

Polly Monroe
ambitny krab
juzka
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
czy Molly i Jude mogliby się znać od gówniaka i kumplować? on też oczekuje dziecka, więc mogliby razem wybierać się na zakupy niezbędne i Molly mogłaby mu dawać różne rady :hihi:

Molly Finnigan
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
cześć Molly Finnigan, mogę ci podrzucić na jakieś znajomości rorey fitzgerald albo william henderson, bo mam ich najbliżej wiekiem :hm:
towarzyska meduza
-
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, najlepsza żona na świecie a niedługo mama małych bąbelków
benjamin hargrove omg, chcę bardzo! Mogą się razem do szkoły rodzenia zapisać xD I na pewno przysyłają sobie zdjęcia tego, co akurat kupili dla swoich dzieci! Aha, no i nie ufałabym za bardzo radom Molly, bo są gówniane xD

Remi Blackwell dobrze, to tak. Z Rorey mogą się znać z Moonlight Bar, bo Billie to psiapsi Molly, więc ona bardzo dużo czasu tam spędzała na piciu, hehe. Chciałam podpiąć też historię z tym przedstawieniem teatralnym ale jak Rorey była w szkole średniej, to Molly już z niej wychodziła :/ Ale myślę, że się mocno dogadają w kwestii filmów i mogą sobie o nich rozmawiać przy piwku! Chociaż teraz to raczej przy jakiejś kawie bardziej xd
A co do Williama to myślę, że mogą się znać ze szkoły. Raczej się nie kumplowali za bardzo, bo Molly to głośne stworzenie i zawsze było jej pełno wszędzie ale mogła być kiedyś świadkiem jak któryś z chłopaków zaczepia Willa i mówi mu okropne rzeczy, na co się wkurzyła i zanim Will zdążył zareagować to sama przyłożyła natrętowi? Bo ona ma trochę kompleks obrońcy uciśnionych, nawet jeśli ten uciśniony to starszy od niej chłopak. No i najpierw robi a potem myśli, także... I potem mogli się zakumplować ale bardziej na zasadzie, że ona ma z jednej strony swoich znajomych z którymi chodzi na duże imprezy a z drugiej jest właśnie William, z którym wyskoczy na jedno piwko i sobie pogadają?
I jeśli chcesz to możemy też coś z Remim pokminić, bo skoro on jest strażakiem to pracuje pod jej mężem.
ambitny krab
juzka
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Molly Finnigan super!!!! i no, Jude nie jest mądry w tych kwestiach, więc totalnie jej będzie ufać. i pewnie w tych życiowych kwestiach też się jej będzie radzić, tj w sprawach sercowych, bo kogoś musi :lol: daj znać jak będziesz chciała odegrać coś, np w tej szkole rodzenia :devil:
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, najlepsza żona na świecie a niedługo mama małych bąbelków
jude westbrook zgłoszę się jak tylko zwolni mi się gra, bo na razie mam za dużo :omg:
ambitny krab
juzka
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Molly Finnigan niech Molly będzie głosem rozsądku dla Flory bo ona jest pogubiona, w życiu i zresztą ona nadal nie wierzy, że Jack wyrwał Molly :/
powitalny kokos
nick
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Molly Finnigan bratowo :welcome: <33
ambitny krab
pan Finnigan
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, najlepsza żona na świecie a niedługo mama małych bąbelków
Flora Finnigan nie wiem czy akurat Molly to jest najlepszy głos rozsądku w tej rodzinie xD I to Molly wyrwała Jacka, ok :/ A przynajmniej wszystkim tak mówi :haha:

Andrew Finnigan, Molly na pewno jest zakochana w jego córce, bo to takie urocze małe bobo i pewnie kiedyś w przypływie szaleństwa pozapraszała do siebie bliźniaki Luny i córkę Andrew i potem mieli z Jackiem trochę armagedon w domu xD Ale ogólnie myślę, że się lubią i mogli kiedyś wychodzić razem na piwo zanim zaczęła spotykać się z Jackiem?
ambitny krab
juzka
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Zdecydowanie tak <3 Ja zawsze chętnie podrzucę bobo do domowego przedszkola, trenujcie, hehe :evil: No i Molly Finnigan zdecydowanie jest teraz dla niego jak kolejna siostra :jupi:
ambitny krab
pan Finnigan
ODPOWIEDZ