aktorka — Eclipse Pictures
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka której zostały jedynie przygarnięte bliźniaki, które straciły rodziców podczas wypadku samochodowego i których matką chrzestną jest właśnie Sarah.
Sarah McGowan
Adoptowana córka państwa McGowan, aktorka, nie wiedząca o tym że ma siostrę bliźniaczkę i od niedawna prawie adopcyjna mama bliźniaków zmarłych przyjaciół
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Okay Harding
kiedyś tylko przyjaciel, który spodobał się jej już od pierwszego spotkania, a gdy się rozwiódł to ukochany, którego kocha nie wcale za pieniądze czy za to że zgodził się zaopiekować z nią bliźniakami i wspólnie je adoptować, tylko za jego serce i miłość do niej <3

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

happy halloween
nick
34 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Najlepszy ojciec 9-letniej Rosalie, właściciel cudownego 2 tygodniowego husky-ego, wspaniały brat trójki pięknych sióstr. Od jakiegoś czasu w związku z Sarah z którą postanowił adoptować bliźniaki, w trakcie rozwodu z wścibską żoną.
*.* *.* *.*
sumienny żółwik
nick
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Przybywam jako najmłodsza siostr Okaya, strażniczka bratniej cnoty i serduszka! Nie wiem do końca jakie podejście mogą do siebie mieć dziewczyny, ale prawdziwa miłość musi zwyciężyć! *.* <3
ambitny krab
sunny
aktorka — Eclipse Pictures
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka której zostały jedynie przygarnięte bliźniaki, które straciły rodziców podczas wypadku samochodowego i których matką chrzestną jest właśnie Sarah.
Okay Harding też cię kocham skarbie <3

Sunny Harding jestem wręcz pewna, że Sunny widzi starania Sarah wobec jej brata i to, że McGowan chce dla niego jak najlepiej i przychyliłaby mu nieba gdyby tylko zechciał, więc wolałabym by siostra Harding ją akceptowała, ps. może nawet pomaga Sarze w poszukiwaniu prezentu dla Sterlinga urodzinowego, co nie? ;)
happy halloween
nick
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Cześć Sarah McGowan, jesteśmy w podobnym wieku, więc możemy się znać! A w tym samym mam william henderson, więc mogą się znać ze szkoły - mógł jej nawet kiedyś złamać serducho w szkole, jeśli chcesz! </3
promienny latawiec
-
detektyw — komisariat w lorne bay
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarsza córka państwa Harding, miejscowa pani detektyw, posiadaczka nieokiełznanej burzy ciemnych loków i uroczych piegów. Uśmiechem maskuje swoją własną tragedię i okłamuje swojego partnera.
Sarah McGowan wpadam jako ta overprotective siostra Okaya z pozwoleniem na broń, ale ciebie chyba mogę lubić bo nie lubię poprzedniej bratowej
ambitny krab
nikt
aktorka — Eclipse Pictures
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka której zostały jedynie przygarnięte bliźniaki, które straciły rodziców podczas wypadku samochodowego i których matką chrzestną jest właśnie Sarah.
rorey fitzgerald masz pw na Williamie

lara harding i ty również masz pw <3
happy halloween
nick
bogacz/właściciel — LORNE BAY GYM
32 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
i've been looking love in you, but only thing i found was your angry and pain
Sarah McGowan

Jesteś bliźniaczką mojej eks małżonki :hm:
sumienny żółwik
nick
brak multikont
aktorka — Eclipse Pictures
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka której zostały jedynie przygarnięte bliźniaki, które straciły rodziców podczas wypadku samochodowego i których matką chrzestną jest właśnie Sarah.
happy halloween
nick
ODPOWIEDZ