21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Sunny Harding
Gdyby rybka Dory była człowiekiem i zamiast amnezji miała kilkudziesięciocentymetrową bliznę po rekinich szczękach na lewym udzie oraz niezdrową obsesję na punkcie surfowania
rodzina
marianne, zea, okey hardingowie

współlokatorzy
kasper guillebeaux, raja bishara, ryder fitzgerald, gemma macfarland, eruydice quinn

deangelo frazier
ten, którego mi zabrakło

colin hartley
ten za którym tęskniłam

jebbediah ashworth
ten który mnie zawiódł

jermaine lyons
ten któremu nie ufam
ambitny krab
sunny
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Sunny Harding
Widzę, że jestem pięknie wpisana, ale trzeba ustalić indywidualnie skąd się znamy i jak długo się znamy i jakie relacje między nami panują :D
A tutaj widzę tylko pozytyw skoro Sunny ma mega żółwia :D
sumienny żółwik
alemalpa#7279
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
<33
towarzyska meduza
kwiatek
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
plotka głosi, że Jerry czasem musi rywalizować o salonową kanapę z Sunny Harding, czy to znaczy, że będą drzeć ze sobą koty, czy może jednak trochę się polubią mimo wszystko? ^^
lisowa
A.
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Witam współlokatorkę <3
przyjazna koala
-
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Kasper Guillebeaux
Wiele między nami podobieństw, chociaż każde wydarzenie odbija się na swój sposób! Doświadczyliśmy wypadków, krzywd i strachu. Sunny cudem przeżyła atak rekina, Kas stracił ojca i ledwo uszedł z życiem podczas napadu zbira. Jesteśmy spontaniczni i nie planujemy swojego życia, chociaż wielu zaleca takie postępowanie (ale co oni tam mogą wiedzieć pfff). Koniec końców, myślę, że mogą nie znać się przesadnie długo, niech to będzie dosyć świeża relcja, ale silna i pozytywna, w końcu musieli jakoś zgodzić się na zamieszkanie Sunny z nimi. Dopiero poznają swoje charaktery, ale coś im mówi, że dopasują się do przyjaźni wystarczająco dobrze! No i głaskano żółwia, ktoś musi go ze mną szukać jak cwaniaczek robi vabank z naszego ogródka :kangaroo:

Marianne Harding
My wszystko wiemy, ale żeby było jasne - Sunny ma Mari za promień słońca i szczerze nie rozumie tego jak siostra może udzielać się w tylu sprawach we wszystkim orientować, a potem jeszcze lecieć na jogę (do której pewnie próbowała się przekonać, ale bez skutków). Przeciwieństwa pod względem zachowania, Sunny daleko do wyjątkowo dziewczęcego stylu, jednak wydaje mi się, że rzadko kiedy mają okazję pokazać swoje pazury, bo jednak siostra to siostra. No i pamiętaj, że Lily ma najlepszą ciocię na świecie ^^

Jermaine Lyons
Egh Jerry ja nie wiem co o tobie myśleć. Czasami mnie irytujesz, bo przecież jak można nie być z tym aniołem w ludzkiej skórze i zwiewnej sukience, ale z drugiej strony masz fajną chatę i udało ci się zrobić prześwietne dziecko więc... Obserwuję cię i miej się na baczności, ale koniec końców chyba w miarę porządny z ciebie gość 8)

gemma macfarland
Ty duża ilość braci, ja duża ilość sióstr. Miałyśmy momenty słabości u Gem w postaci buntowniczego okresu, u Sunny w postaci niedoszłego ślubu ze starszym facetem, ale nawet mimo tego wyszłyśmy na prostą, a nasze drogi przecięły się w tym, a nie innym momencie! Fajnie byłoby już się jakoś mocniej trzymać w liceum, może pozwalałam ci robić ze mnie makijażowego królika doświadczalnego? Potem tak jakoś wyszło, że podłapałam resztę twoich przyjaciół i trafiliśmy wszyscy razem do mieszkania pod okupacją tej bandy chomików (są słodkie? są mordercze? Tego nikt chyba nie wie). No i jak szafa pełna i otwarta, to liczę na łaskawe pożyczenie jakiegoś ładnego ciucha *.*
ambitny krab
sunny
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Sunny Harding pisze: 06 lip 2021, 23:27


gemma macfarland
Ty duża ilość braci, ja duża ilość sióstr. Miałyśmy momenty słabości u Gem w postaci buntowniczego okresu, u Sunny w postaci niedoszłego ślubu ze starszym facetem, ale nawet mimo tego wyszłyśmy na prostą, a nasze drogi przecięły się w tym, a nie innym momencie! Fajnie byłoby już się jakoś mocniej trzymać w liceum, może pozwalałam ci robić ze mnie makijażowego królika doświadczalnego? Potem tak jakoś wyszło, że podłapałam resztę twoich przyjaciół i trafiliśmy wszyscy razem do mieszkania pod okupacją tej bandy chomików (są słodkie? są mordercze? Tego nikt chyba nie wie). No i jak szafa pełna i otwarta, to liczę na łaskawe pożyczenie jakiegoś ładnego ciucha *.*
Balans w naturze :lol:
I no jasne, mogły się zaprzyjaźnić w liceum, Gemma na pewno doceniała kolejną twarz do malowania i testowania różnych kolorów i tworów. Iiii te chomiki są mordercze, zdecydowanie, Gemma się ich niesamowicie boi i chce jak najszybciej pozbyć :lol: Za to jej żółwia na pewno bardzo lubi! <33
przyjazna koala
-
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Sunny Harding pisze: 06 lip 2021, 23:27
Jermaine Lyons
Egh Jerry ja nie wiem co o tobie myśleć. Czasami mnie irytujesz, bo przecież jak można nie być z tym aniołem w ludzkiej skórze i zwiewnej sukience, ale z drugiej strony masz fajną chatę i udało ci się zrobić prześwietne dziecko więc... Obserwuję cię i miej się na baczności, ale koniec końców chyba w miarę porządny z ciebie gość 8)
może i porządny, ale głupi kretyn, co to nie potrafił docenić tego, co miał :monkey: w każdym razie Dżery tak czy siak lubi Sunny, w trakcie związku z Mari pewnie traktował ją trochę jak młodszą siostrę, którą poniekąd mu zastąpiła po przyjeździe do Lorne Bay (sorry not sorry, taka rola młodzików :lol: ), ale teraz może faktycznie jest między nimi trochę dystansu w porównaniu do wcześniejszej swobody :hm:
lisowa
A.
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
gemma macfarland pisze: 07 lip 2021, 19:34
Balans w naturze :lol:
I no jasne, mogły się zaprzyjaźnić w liceum, Gemma na pewno doceniała kolejną twarz do malowania i testowania różnych kolorów i tworów. Iiii te chomiki są mordercze, zdecydowanie, Gemma się ich niesamowicie boi i chce jak najszybciej pozbyć :lol: Za to jej żółwia na pewno bardzo lubi! <33
To jesteśmy ustalone i czekam na naszą domową imprezę! <33
ambitny krab
sunny
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Sunny Harding pisze: 06 lip 2021, 23:27
Marianne Harding
My wszystko wiemy, ale żeby było jasne - Sunny ma Mari za promień słońca i szczerze nie rozumie tego jak siostra może udzielać się w tylu sprawach we wszystkim orientować, a potem jeszcze lecieć na jogę (do której pewnie próbowała się przekonać, ale bez skutków). Przeciwieństwa pod względem zachowania, Sunny daleko do wyjątkowo dziewczęcego stylu, jednak wydaje mi się, że rzadko kiedy mają okazję pokazać swoje pazury, bo jednak siostra to siostra. No i pamiętaj, że Lily ma najlepszą ciocię na świecie ^^
Awww <33 <33 <33
Mari na pewno wspiera siostrę we wszystkich decyzjach i robi wszystko by dać jej dobry przykład. Także nawet po wyprowadzce kanapa dalej będzie na nią czekać! I chociaż Mari będzie trochę pusto bez Sunny pod jednym dachem, to jest z niej cholernie dumna, że się usamodzielniła i chce zacząć dorosłe życie. Jeszcze tylko jakiś porządny dżentelmen by jej się przydał i będzie spokojna o siostrę! :koala:
towarzyska meduza
kwiatek
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Jermaine Lyons pisze: 07 lip 2021, 20:23
może i porządny, ale głupi kretyn, co to nie potrafił docenić tego, co miał :monkey: w każdym razie Dżery tak czy siak lubi Sunny, w trakcie związku z Mari pewnie traktował ją trochę jak młodszą siostrę, którą poniekąd mu zastąpiła po przyjeździe do Lorne Bay (sorry not sorry, taka rola młodzików :lol: ), ale teraz może faktycznie jest między nimi trochę dystansu w porównaniu do wcześniejszej swobody :hm:
no to załatwione, trochę dystansu jest i wcale nie jestem młoda! bardzo dojrzała ze mnie kobieta co wie co chce od życia i zdecydowanie je ogarnia samodzielnie.... zdecydowanie! :hero:
a no i los chciał, że akurat przyjaźnię się z pewną audrey bree clark, także jak mówiłam, jestem wszędzie i wszystko widzę, tylko nie czaję jeszcze kto z kim! XD 8)
Marianne Harding pisze: 07 lip 2021, 20:34
Awww <33 <33 <33
Mari na pewno wspiera siostrę we wszystkich decyzjach i robi wszystko by dać jej dobry przykład. Także nawet po wyprowadzce kanapa dalej będzie na nią czekać! I chociaż Mari będzie trochę pusto bez Sunny pod jednym dachem, to jest z niej cholernie dumna, że się usamodzielniła i chce zacząć dorosłe życie. Jeszcze tylko jakiś porządny dżentelmen by jej się przydał i będzie spokojna o siostrę! :koala:
Nie ma łatwo z tymi dżentelmenami w naszej rodzinie, ale coś się szykuje na horyzoncie, więc będzie siostrzana narada! ^^
ambitny krab
sunny
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Sunny Harding pisze: 07 lip 2021, 20:39
no to załatwione, trochę dystansu jest i wcale nie jestem młoda! bardzo dojrzała ze mnie kobieta co wie co chce od życia i zdecydowanie je ogarnia samodzielnie.... zdecydowanie! :hero:
a no i los chciał, że akurat przyjaźnię się z pewną audrey bree clark, także jak mówiłam, jestem wszędzie i wszystko widzę, tylko nie czaję jeszcze kto z kim! XD 8)
wcale mnie nie zdziwi, jeśli Sunny naprawdę jest dojrzalsza, bardziej ogarniająca życie i to, czego w ogóle od niego chce od Jerry'ego, bo on nie do końca ogarnia :lol: a po akcji z Audrey chyba już podpadnie najmłodszej Hardingównie do końca :monkey: będzie sposobność do konfrontacji! :haha:
lisowa
A.
ODPOWIEDZ