28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Bardzo prawdopodobne, że gdzieś już z nią pracowałeś, albo gdzieś przyjmowała od Ciebie za coś opłatę, bo łapie się wielu prac, choć głównie treneruje w "Think Fitness", jeździ na wrotkach, surfuje, w domu bywa rzadko
Ivy Hoskins
Trenerka personalna w Think Fitness, ale dorabia gdzie się da, więc pewnie kojarzysz jej twarz czy to stąd, że obsługiwała Twój stolik, czy podawała Ci fajki w monopolowym. Mieszka w Lorne Bay od zawsze i pewnie tutaj umrze. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i wszędzie jej pełno.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Ivy Hoskins
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Całe swoje dotychczasowe życie spędziła w głównej mierze w australijskim Melbourne. Można powiedzieć, że do Lorne Bay przyprowadziło ją serce - czuje, że musi odszukać jakichkolwiek śladów po bardzo bliskiej osobie.
Cześć!

Jesteś siostrą Tuckera więc myślę, że w najbliższym czasie będzie nam dane NIESPODZIEWANIE się poznać ^^

No i mam dla Ciebie wielkie plany na przyszłość, mimo że jeszcze o nich nie wiesz! <33 :lol:

Ivy Hoskins
powitalny kokos
-
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Bardzo prawdopodobne, że gdzieś już z nią pracowałeś, albo gdzieś przyjmowała od Ciebie za coś opłatę, bo łapie się wielu prac, choć głównie treneruje w "Think Fitness", jeździ na wrotkach, surfuje, w domu bywa rzadko
Oj! A cóż to będzie za spotkanie! Nie wiedziałam nawet, że mój bliźniak zafunduje mi taką ciekawą przygodę :hihi:
Ale cicho sza! Jeszcze się nie znamy, ale wierzę, że się polubimy. Muszę powiedzieć, że masz przepiękną panią, a twoją kartę się czyta jak sensacyjną opowieść. :oops:
No i jestem oczywiście ciekawa, co to za plany, które dla mnie masz. <33
powitalny kokos
Ivy Hoskins
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Całe swoje dotychczasowe życie spędziła w głównej mierze w australijskim Melbourne. Można powiedzieć, że do Lorne Bay przyprowadziło ją serce - czuje, że musi odszukać jakichkolwiek śladów po bardzo bliskiej osobie.
Ivy Hoskins pisze: 12 lip 2021, 13:04
Oj! A cóż to będzie za spotkanie! Nie wiedziałam nawet, że mój bliźniak zafunduje mi taką ciekawą przygodę :hihi:
Ale cicho sza! Jeszcze się nie znamy, ale wierzę, że się polubimy. Muszę powiedzieć, że masz przepiękną panią, a twoją kartę się czyta jak sensacyjną opowieść. :oops:
No i jestem oczywiście ciekawa, co to za plany, które dla mnie masz. <33
Dziękuję! <3 Ja również muszę przyznać, że natura nie oszczędziła uroku osobistego tym bliźniakom Hoskins :roll:

I ko-nie-cznie musimy się polubić <33 Niech chociaż Ivy zawalczy o dobre imię rodziny :roll:

Z całą resztą odezwę się na PW niebawem ^^
powitalny kokos
-
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Ivy Hoskins

Chcesz trenować moją Rorey? :lol: Przyda jej się wzmocnienie pleców, jak tyle roślin w pracy podnosi :lol:
promienny latawiec
-
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
Ivy Hoskins myślę, że nellie jest raczej osobą, która lubi być w ruchu, więc mogą się umawiać na wspólne treningi!
niesamowity odkrywca
m.
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Bardzo prawdopodobne, że gdzieś już z nią pracowałeś, albo gdzieś przyjmowała od Ciebie za coś opłatę, bo łapie się wielu prac, choć głównie treneruje w "Think Fitness", jeździ na wrotkach, surfuje, w domu bywa rzadko
rorey fitzgerald Jeżeli tylko pomożesz Ivy zadbać o jakąkolwiek roślinę w jej otoczeniu, to dostaniesz zniżeczkę na treningi personalne! Wszystkie jej umierają, jak tylko ich dotknie :( Poza tym możemy dzielić się przepisami na wegańskie dania, które Ivy preferuje nad mięsnymi <33

nellie carleton Sure! Mogą być treningowymi kumpelkami! Spotkają się na siłowni, czasem jedzą sobie razem lunch w bistro na siłowni i cały czas umawiają się na lampkę wina na mieście, może kiedyś uda im się spiąć grafiki i gdzieś razem wyskoczyć :kangaroo:
powitalny kokos
Ivy Hoskins
mechanik vel twój ulubiony dealer — winfield's craft
30 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
i have no idea what i'm doing out of bed and so sober
Siostrzyczko! <33
powitalny kokos
tj
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
Ivy Hoskins super, biorę!
niesamowity odkrywca
m.
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Bardzo prawdopodobne, że gdzieś już z nią pracowałeś, albo gdzieś przyjmowała od Ciebie za coś opłatę, bo łapie się wielu prac, choć głównie treneruje w "Think Fitness", jeździ na wrotkach, surfuje, w domu bywa rzadko
Tucker J. Hoskins pisze: 12 lip 2021, 20:35
Siostrzyczko! <33
Hi brother!
Ja to nie wiedziałam, że taki z Ciebie ancymon! Ale żeś nawywijał! Musimy coś zagrać, by parę rzeczy sobie wyjaśnić :pleading:

Grace Ellsworth Czekam z niecierpliwością, aż zaszczycisz mnie wiadomością :lol:
powitalny kokos
Ivy Hoskins
mechanik vel twój ulubiony dealer — winfield's craft
30 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
i have no idea what i'm doing out of bed and so sober
Ivy Hoskins, no wieeeem! Ale słyszałam, że zostałaś już trochę wtajemniczona :hihihi: musimy zagrać!
powitalny kokos
tj
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Ivy Hoskins pisze: 12 lip 2021, 20:30
rorey fitzgerald Jeżeli tylko pomożesz Ivy zadbać o jakąkolwiek roślinę w jej otoczeniu, to dostaniesz zniżeczkę na treningi personalne! Wszystkie jej umierają, jak tylko ich dotknie :( Poza tym możemy dzielić się przepisami na wegańskie dania, które Ivy preferuje nad mięsnymi <33
brzmi jak bardzo sensowna wymiana, biorę <3
promienny latawiec
-
Zablokowany