24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
24/7 drinking buddy at your service.
peach bloomberg
tba
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
yo mama
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Snuje się, zaczepiam i szukam guza. Skarbie, raczej nie jestem najlepszym wyborem.
Peach Bloomberg ucz mnie jak żyć na przypale ^^
powitalny kokos
oszit#1116
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Siemanko, witam barmankę :beer: Z rodzeństwa-szefostwa to chyba właśnie Gwen jest tą, czasem opieprza pracowników, ale tylko czasem, kiedy jej się chce i kiedy nikt nie podaje jej alkoholu. Nawet jeśli czasem zdarzy im się jakieś spięcie, to wystarczy więc podać jej czasem piwo i Peach będzie miała spokój :jupi: Peach Bloomberg
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
24/7 drinking buddy at your service.
inga ostberg pisze: 10 lip 2021, 23:24
Peach Bloomberg ucz mnie jak żyć na przypale ^^
najlepiej tak inga ostberg <33
Gwen Fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 10:27
Siemanko, witam barmankę :beer: Z rodzeństwa-szefostwa to chyba właśnie Gwen jest tą, czasem opieprza pracowników, ale tylko czasem, kiedy jej się chce i kiedy nikt nie podaje jej alkoholu. Nawet jeśli czasem zdarzy im się jakieś spięcie, to wystarczy więc podać jej czasem piwo i Peach będzie miała spokój :jupi: Peach Bloomberg
Gwen Fitzgerald brzmi super hahah, to Peach bedzie stała przez wszystkie swoje zmiany z piwem w gotowości żeby jak coś moc je podać Gwen i mieć spokój, ale ogolnie to raczej potrafią się dogadać, patrząc że są jednymi z nielicznych kobiet które w jakimś stopniu pracują/są powiązane w barem, co myślisz? ^^
powitalny kokos
yo mama
27 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
People are strange when you're a stranger
Faces look ugly when you're alone
Women seem wicked when you're unwanted
Streets are uneven when you're down
Peach Bloomberg hello my friend 😬
powitalny kokos
oszit#1116
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
24/7 drinking buddy at your service.
Neville MacLerie pisze: 13 lip 2021, 16:45
Peach Bloomberg hello my friend 😬
Neville MacLerie :lick: ^^ :lick: ^^ :lick: ^^ my to się chyba znamy, co?
powitalny kokos
yo mama
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Nono, ja zdecydowanie stawiam na to, że umieją się dogadać, byleby tylko na zmianie Peach Bloomberg Gwen nie zabrakło alkoholu 8) Kiedyś wyciągnę cię do grania :evil:
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
24/7 drinking buddy at your service.
Gwen Fitzgerald pisze: 13 lip 2021, 16:52
Nono, ja zdecydowanie stawiam na to, że umieją się dogadać, byleby tylko na zmianie Peach Bloomberg Gwen nie zabrakło alkoholu 8) Kiedyś wyciągnę cię do grania :evil:
Gwen Fitzgerald zapraszam mocno :llama: :pleading:
powitalny kokos
yo mama
Zablokowany