38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko.
samuel callister
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko. Przyjmę wszystko, od relacji z pracy, po dawne miłostki i romanse, przez przyjaźnie i mniej pozytywne relki.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
potworek#6021
lorne bay — lorne bay
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jeżdżący na wózku weteran wojenny, który powoli zaczyna mieć problem z alkoholem. Lokalny patriota, który wcześniej angażował się w sprawy społeczności - obecnie raczej pozostaje w cieniu.
Caspiana mam najbliżej wiekowo, więc mogliby być kumplami od kieliszka, tak myślę? <3
Mam też Pandora Carleton i Stanley Westbrook, więc jeśli chcesz któreś z nich do relacji, to śmiało!
sumienny żółwik
-
brak multikont
33 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
33-letni prawnik nie widzący świata poza pracą, średnio potrafiący w życie towarzyskie i relacje międzyludzkie . Najczęściej możesz spotkać go - uwaga, zaskoczenie! - w pracy, lub ewentualnie przepijającego kolejną wypłatę w którymś z lepszych klubów. Choć nie wygląda, to potrafi być całkiem miłą osobą jeśli lepiej się go pozna.
Witam! Jesteś mężem mojej siostry, więc wypada się znać :hihihi:
Samuel Callister
powitalny kokos
nick
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Hej... :oops:
sumienny żółwik
Cobie
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko.
Caspian Macfarland kumpel od kieliszka zawsze się przyda! Dwóch początkujących alkoholików :lol:
A z Pandora Carleton chyba też będziemy mieć relki, bo widziałam, że coś tam uzgadniałaś z moją żoną. A Stanley Westbrook możemy zapoznać na fabule albo coś :lol: <3

Cobie Finnigan-Hayes to my w sumie mamy ustalone na pw ;3

Lincoln Davies oo witam szwagra! Lubimy się? :D
powitalny kokos
potworek#6021
lorne bay — lorne bay
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jeżdżący na wózku weteran wojenny, który powoli zaczyna mieć problem z alkoholem. Lokalny patriota, który wcześniej angażował się w sprawy społeczności - obecnie raczej pozostaje w cieniu.
Samuel Callister, tak, potem najwyżej razem będą sobie chodzić na spotkania AA :lol:
Z Pandorą i Charlie jest tak, że się przyjaźnią, ale ich relacja się skomplikowała po poronieniu Charlie no i po tym jak sama Pandy została matką (do czego totalnie się nie nadaje) :lol: Tak więc w sumie ogarnęłabym to tak, że z Samem też się kumplowała, bywała u nich na pewno na tyle, na ile pozwalała jej praca i w ogóle? <33 Też wiele zależy od tego, jakie Sam będzie miał podejście do jej lekkiego traktowania tematu rodzicielstwa, bo z Charlotte ma się o to dość mocno pokłócić.
A ze Stanem w sumie mogą się znać tak bardziej pracowniczo, kiedyś mógł go w przychodni opatrywać czy coś, albo rzucimy sobie to do rozegrania. <3
sumienny żółwik
-
brak multikont
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Samuel Callister siemka, znamy się z pracy, ale nie wiem czy się lubimy czy raczej omijamy? :devil:
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko.
jude westbrook pisze: 13 lip 2021, 13:53
Samuel Callister siemka, znamy się z pracy, ale nie wiem czy się lubimy czy raczej omijamy? :devil:
Możemy i się omijać, chociaż jestem nad tobą, więc wnioskuję, że nie zawsze uda ci się omijać mnie bez słowa, skoro przede mną odpowiadasz XD
powitalny kokos
potworek#6021
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
fakt, jest to ciężkie zadanie :lol: i wiem że to dziwne spoiwo, ale Jude straci dziecko też, więc może wtedy będą mieli okazję posiedzieć razem przy piwie i pogadać bardziej otwarcie :monkey:

Samuel Callister
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko.
jude westbrook pisze: 13 lip 2021, 14:58
fakt, jest to ciężkie zadanie :lol: i wiem że to dziwne spoiwo, ale Jude straci dziecko też, więc może wtedy będą mieli okazję posiedzieć razem przy piwie i pogadać bardziej otwarcie :monkey:

Samuel Callister
o! powiedziałabym, że się cieszę, ale to trochę dziwnie zabrzmi :lol:
powitalny kokos
potworek#6021
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Samuel Callister najstarszy brat twojej żony sie kłania
ambitny krab
nick
brak multikont
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko.
Chris Davies pisze: 14 lip 2021, 20:36
Samuel Callister najstarszy brat twojej żony sie kłania
no witam :D lubimy się czy masz coś do swojego szwagra? :D
powitalny kokos
potworek#6021
Zablokowany