28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Laura Blackwell
Najmłodsza z rodu Blackwell. 28letnia pani policjant.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
towarzyska meduza
-
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Postanowiła uciec z rodzinnego miasta w wielki świat w poszukiwaniu przygód.
laura blackwell hej mała ♥
ambitny krab
[*]
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Remi Blackwell cześć braciszku <3 Ja wiem, że za smarka popychałeś mnie ze schodów jak doniosłam matce o tym co chowacie z Loganem pod materacami, ale teraz wspieramy się max, prawda? :roll: Zwłaszcza jak trzeba się wygadać po ciężkiej służbie :/
Babycino Harwood hej bejbe <3 to kiedy wybieramy projekty zaproszeń?
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
It isn’t the whole process of falling in love that scares me. No, it’s the worry that I’ve fallen for the wrong person again that does.
laura blackwell
No i melduje się drugi brat!
Ten gorszy, ten oszust, ale siostrę kocha najmocniej na świecie, bo wiadomo family first.
sumienny żółwik
alemalpa#7279
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Logan Blackwell pisze: 09 lip 2021, 14:16
laura blackwell
No i melduje się drugi brat!
Ten gorszy, ten oszust, ale siostrę kocha najmocniej na świecie, bo wiadomo family first.
A miałeś taką piękną przyszłość w mundurze przed sobą :| to wolałeś iść na lewo :|
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
obiecujący architekt, który lubi się bawić życiem, ma psa Batmana i szczerze nienawidzi swojej siostry bliźniaczki, Babycino. Przy okazji jest ślepy na uczucia swojej przyjaciółki, którą zamknął we friendzonie lata temu.
sumienny żółwik
-
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
laura blackwell siemka, pracujemy razem! nie dogadują się pewnie idealnie, bo Jude jest sztywniakiem z zasadami i ludzi ogólnie nie lubi, ale... "raz na patrolu musiała odliczyć do piętnastu, żeby się uspokoić i nie udusić klienta gołymi rękoma za znęcanie się nad zwierzęciem" za to miałaby od niego wielką miłość :lol:
lorne bay — lorne bay
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
It isn’t the whole process of falling in love that scares me. No, it’s the worry that I’ve fallen for the wrong person again that does.
laura blackwell pisze: 11 lip 2021, 16:52
Logan Blackwell pisze: 09 lip 2021, 14:16
laura blackwell
No i melduje się drugi brat!
Ten gorszy, ten oszust, ale siostrę kocha najmocniej na świecie, bo wiadomo family first.
A miałeś taką piękną przyszłość w mundurze przed sobą :| to wolałeś iść na lewo :|
laura blackwell
Lepszy hajs i bliżej rodziny :(
sumienny żółwik
alemalpa#7279
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Cześć laura blackwell !
Pracujemy w jednej firmie więc pewnie często się widujemy. A lubimy się? : >
ambitny krab
Oscar
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
laura blackwell pisze: 09 lip 2021, 13:41
Remi Blackwell cześć braciszku <3 Ja wiem, że za smarka popychałeś mnie ze schodów jak doniosłam matce o tym co chowacie z Loganem pod materacami, ale teraz wspieramy się max, prawda? :roll: Zwłaszcza jak trzeba się wygadać po ciężkiej służbie :/
matko święta, nie :lol: :lol: Remi nikogo nie popychał, on jest tym kochanym bratem, co im w lekcjach pomagał :lol: :lol: :lol: :lol: A poza tym pasuje! 8)
towarzyska meduza
-
Zablokowany