22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
baletnica dorabiająca w kawiarni, która od czterech lat jest w związku z Jake'iem, choć ostatnio im nie wychodzi i może dlatego ostatnio zaczęła spoglądać odrobinę inaczej na swojego dużo starszego nauczyciela baletu; kuzynka Hardingów wychowywana jedynie przez matkę odkąd ojciec uciekł, gdy Ina była malutka
Inanna Fiddler
Dorabia w kawiarni i prywatnie uczy się baletu, aby w niedługim czasie dostać się do jednego z australisjkich zespołów baletowych. Mieszka sama z matką po tym, jak ojciec zniknął bez słowa, gdy miała dwa lata.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
ola
lorne bay — lorne bay
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
My heart is in two different places, I got you in my life and I wanna do right but it's hard to let it go...
Inanna Fiddler
Hello! Przyjaźnię się z twoim jeszcze chłopakiem od dzieciaka, więc coś czuję, że też musimy się znać! C: Pytanie tylko czy się lubimy, czy was wspieram, czy raczej wolę abyście w końcu się rozstali, bo obydwoje się męczycie… :hm:
I wanna tell you it's over, that I ain't thinking of him
I wanna really mean it, that I want you to see it
That I'm really trying to leave him behind.

Obrazek
And I'm trying not to make you cry
I wanna tell you that I ain't playing games
And I'm dedicated to receive a change.
towarzyska meduza
Kaided
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Moje życzenie zaczyna się literą "M"
Jest to miłość, której pragnę, której Ty też chcesz
Inanna Fiddler podrzucam Ci Lilę, bo jest tylko dwa lata starsza, więc muszą się znać koniecznie <3
powitalny kokos
michałowa
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Inanna Fiddler najukochańsza kuzynka!
od dziecka trzymamy się razem, może trochę podziwiałam cię jak pierwszy raz mama odstawiła cię do naszego domu, bo w końcu rok starsza, mądra i w dodatku utalentowana w dziedzinie o której nie mam bladego pojęcia! trzymałam cię blisko i zapoznawałam ze wszystkimi wiedząc, że nie należysz do najbardziej towarzyskich typów. No i przyjaźnię się z twoim chłopakiem, nasza grupka znajomych szlaja się po plażach i wyłazi na najtrudniejsze szlaki, więc musi ciebie w moim życiu być dużo *.*
ambitny krab
sunny
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
baletnica dorabiająca w kawiarni, która od czterech lat jest w związku z Jake'iem, choć ostatnio im nie wychodzi i może dlatego ostatnio zaczęła spoglądać odrobinę inaczej na swojego dużo starszego nauczyciela baletu; kuzynka Hardingów wychowywana jedynie przez matkę odkąd ojciec uciekł, gdy Ina była malutka
Lilith D. Shelby a to już pytanie do ciebie :hihihi: Chociaż skoro z jego jedną przyjaciółką ma mieć kosę, to może z Lilith dla odmiany mogą się lubić? I może ich w sumie wspierać i podrzucać jakieś dobre rady :lol:

Lila Barnard na pewno musimy się znać! I lubić też, bo co to jest dwa lata różnicy. Lila może być tą, która wyciąga ją na miasto, gdy widzi, że Ina staje się przemęczona i odrobinę rozdrażniona, może ją pocieszać, gdy pokłóci się z chłopakiem, ale Ina też wspiera Lilę, wiadomo. Pewnie daje jej nawet ciuchy do przerobienia! <33

Sunny Harding no heeeej :exited: Co prawda Ina nie uczęszczała jeszcze na balet, gdy pojawiła się w domu Hardingów po raz pierwszy, ale mogła ją Sunny trochę podziwiać :hihi: Ina zaś była wdzięczna za to, że kuzynka przedstawia ją swoim znajomym, mogła nawet przedstawić ją Jake'owi, o! A teraz zaś Ina prosi Sunny, aby ta miała na niego oko, oczywiście wszystko dlatego, że po prostu się o swojego chłopaka martwi :lol:
powitalny kokos
ola
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Inanna Fiddler pisze: 08 lip 2021, 14:04
no heeeej :exited: Co prawda Ina nie uczęszczała jeszcze na balet, gdy pojawiła się w domu Hardingów po raz pierwszy, ale mogła ją Sunny trochę podziwiać :hihi: Ina zaś była wdzięczna za to, że kuzynka przedstawia ją swoim znajomym, mogła nawet przedstawić ją Jake'owi, o! A teraz zaś Ina prosi Sunny, aby ta miała na niego oko, oczywiście wszystko dlatego, że po prostu się o swojego chłopaka martwi :lol:
O no to doskonale, przedstawieni sobie przez swatkę idealną ^^ A teraz się przebranżowiła na tajnego agenta z sokolim okiem, nie bój żaby, Dżejki jest ze mną bezpieczny, chociaż sam pewnie nawet nie wie, że go pilnuję ;>
ambitny krab
sunny
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Moje życzenie zaczyna się literą "M"
Jest to miłość, której pragnę, której Ty też chcesz
Inanna Fiddler pisze: 08 lip 2021, 14:04
Lila Barnard na pewno musimy się znać! I lubić też, bo co to jest dwa lata różnicy. Lila może być tą, która wyciąga ją na miasto, gdy widzi, że Ina staje się przemęczona i odrobinę rozdrażniona, może ją pocieszać, gdy pokłóci się z chłopakiem, ale Ina też wspiera Lilę, wiadomo. Pewnie daje jej nawet ciuchy do przerobienia! <33
I super <3 to trzeba w takim razie koniecznie coś zagrać!
powitalny kokos
michałowa
lorne bay — lorne bay
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
My heart is in two different places, I got you in my life and I wanna do right but it's hard to let it go...
Inanna Fiddler, dobra, postaram się! Chociaż pewnie widać po was, że obydwoje się już trochę męczycie :hm: No ale trzeba mieć kogoś po swojej stronie, nie? Ok, then. I can deal with it, chociaż zobaczymy też jak to się rozegra fabularnie. :lol:
I wanna tell you it's over, that I ain't thinking of him
I wanna really mean it, that I want you to see it
That I'm really trying to leave him behind.

Obrazek
And I'm trying not to make you cry
I wanna tell you that I ain't playing games
And I'm dedicated to receive a change.
towarzyska meduza
Kaided
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Pewnie znamy się z kawiarni, w której pracujesz! Zgadałyśmy się kiedyś o balecie, bo Em też kiedyś go trenowała, ale jakaś kontuzja niestety ją wykluczyła i choć mogła wrócić, to tego nie zrobiła. Dzisiaj żałuje i z pozytywną zazdrością spogląda na Inanna Fiddler *.*
przyjazna koala
scarlett
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Inanna Fiddler widziałabym tutaj obustronny hejt! Flora uważa, że Inanna kompletnie nie pasuje do Jake’a, a Inanna może być o nią zazdrosna, że dużo czasu spędza z jej chłopakiem?
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ