35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
pilnuje prawa, unika pająków i byłych kobiet, które wywołują wspomnienia. dobry brat kompan wódki
Thomas Finnigan
35 letni pan policjant, z rodzinki Finnigan. zamotany w życiu, szukający szczęścia może w końcu. potrafi dogryzc i wcale nie jest taki grzeczny
Jack Finnigan
najstarszy braciak, pan strażak

Molly Finnigan
żonka Jacka, szwagierka, zaraz małe bubu na świecie

Finn Finnigan
najmłodszy braciak

Andrew Finnigan
Ten brat co ma dziecko ze swoją pracodawczynią aktorką, bo ją menageruje xd

Flora Finnigan
Młoda sis, ta ruda co wygląda jakby była listonosza

Cobie Finnigan-Hayes
Ta sis co wyszła za mąż i bawi się w farmę

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
Panie policjancie, niech mnie Pan skuje i wpakuje do wozu! ^^ ^^
Thomas Finnigan
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Thomas Finnigan tylko mnie nie aresztuj, ok? :tear:
ambitny krab
nonsens#5543
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
pilnuje prawa, unika pająków i byłych kobiet, które wywołują wspomnienia. dobry brat kompan wódki
Jo King pisze: 07 lip 2021, 13:54
Panie policjancie, niech mnie Pan skuje i wpakuje do wozu! ^^ ^^
Thomas Finnigan
a co to za dzieeecinna :hm: i co psoci?

Gaia Hammond pisze: 07 lip 2021, 13:55
Thomas Finnigan tylko mnie nie aresztuj, ok? :tear:
skuje do grzejnika :haha: :haha: </3
powitalny kokos
nick
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, najlepsza żona na świecie a niedługo mama małych bąbelków
Dzień dobry, kłania się najlepszą bratowa na świecie (bo jedyna) xD Ogólnie tooo... Ja myślę, że znają się wcześniej już, bo jak Molly miała 16 lat to Jack pomagał u jej rodziców w stadninie i nie wiem, Thomas mógł tam przychodzić też czasem? Bo generalnie to Molly wtedy się zakochała w Jacku po raz pierwszy a on jej złamał serce jak poszedł do szkoły strażackiej :( I tak sobie pomyślałam, że Thomas mógł sobie z niej robić żarty ale nie chamskie tylko bardziej na zasadzie, że się kumplują a ona się tak śmiesznie denerwuje (od razu uprzedzę, że mógł dostać w gębę nie raz xd). Bo on mógł być bardziej spostrzegawczy niż jego starszy brat i to zauważył? Zwłaszcza, że Molly nie była zbyt subtelna w ukrywaniu swoich uczuć. Ale nie powiedział o tym Jackowi, bo Jack w sumie nadal tego nie wie xD

Thomas Finnigan
ambitny krab
juzka
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
pilnuje prawa, unika pająków i byłych kobiet, które wywołują wspomnienia. dobry brat kompan wódki
Molly Finnigan szwagierka <3
Mogło być i tak.
powitalny kokos
nick
37 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are
meant to be
Thomas Finnigan - pewnie razem remontowaliśmy pierwsze auto na tyłach domu, chodziliśmy na wspólne imprezy i absolutnie nie kłóciliśmy się o dziewczyny, bo mamy odmienny gust, prawda? :lol: Widzę tu mocną sztamę, męskie rozmowy, no i to popijanie whisky w barze lub na tarasie po ciężkim dniu!
niesamowity odkrywca
milo#6233
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Thomas Finnigan halko, pracujemy razem :oops:
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
pilnuje prawa, unika pająków i byłych kobiet, które wywołują wspomnienia. dobry brat kompan wódki
jude westbrook siemanko, okej. To możemy się kumplować i razem coś pić po ciężkim dyżurze bo nie w trakcie, wiadomo XD
powitalny kokos
nick
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
w wersji oficjalnej nie na służbie, bo różnie w życiu bywa, CZASEM TRZEBA :lol: ale dobra, obowiązkowe piwo po długim dniu w pracy jest super, więc wołaj jak będziesz mieć chęć na jakąś grę :hihihi: Thomas Finnigan
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Thomas Finnigan
Cześć braciszku :)
sumienny żółwik
Cobie
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Podrzucam tutaj Pandorę, bo się przyjaźni(ła) z Andrew, a teraz w sumie jest matką jego dziecka, więc na pewno się znają. <3

Thomas Finnigan
ambitny krab
missirons#6417
ODPOWIEDZ