25 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
urlopuję tu od jakiegoś miesiąca przynajmniej i w sumie nie widzi mi się z tego urlopu wracać, ale zobaczymy
colin a. hartley
Pan aktor, który w Lorne Bay siedzi, przygotowując się do nowego spektaklu. Ogólnie to mieszkał tu przez praktycznie cały okres szkolny z przerwą na ostatnie dwa lata liceum, kiedy to do Londynu rodzice go wywieźli. Kiedyś poważniej grał w kosza - teraz już tylko hobbistycznie. Hobbistycznie również traktuje wypady do barów czy innych knajp i klubów - w praktycznie każdy weekend można go spotkać w pierwszym lepszym. No korzysta chłopak z urlopu jak tylko może.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
szogun
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
egh co z nami będzie Colin Hartley , dobry z ciebie aktor, więc może powiesz mi wreszcie kiedyś, nasza historia to szekspirowska tragedia, czy jest szansa na jakieś happy end w ostatnim akcie </3 ;>
ambitny krab
sunny
sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
Cześć Colin Hartley <3
Musiałam do ciebie wpaść! :lol: Zostań przyjacielem Maddie *.*
wystrzałowy jednorożec
Martyna
25 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
urlopuję tu od jakiegoś miesiąca przynajmniej i w sumie nie widzi mi się z tego urlopu wracać, ale zobaczymy
Sunny Harding Akurat do tej sztuki scenariusza nie mam i obawiam się, że będzie to improwizacja na najwyższym poziomie < 3

Maddie Miller A bardzo chętnie przyjaciółkę dla Colina przyjmę! <3 Z racji tego samego wieku zrobiłabym z nich znajomych przynajmniej od liceum - Colin wtedy był bardzo towarzyską osobą, więc nowych ludzi poznawał co chwilę, a między nimi znalazła się też Maddie. Czy to były wspólne zajęcia w szkole czy jakaś impreza - już co się bardziej pasuje! (Może kiedyś na treningu koszykówki przez przypadek trafił w nią piłką i ramach przeprosin zaproponował eskortę, w trakcie której sobie trochę porozmawiali i wyszło, że mają parę wspólnych tematów i ogólnie bardzo dobrze im się rozmawia?) Potem chłopak wyjechał, jednak w kontakcie mogli pozostać, by dziewczyna na bieżąco informowała go o wszystkich najświeższych ploteczkach w szkole i Lorne Bay, a teraz jak wrócił to liczę na wieczorki przy winie i obsmarowywaniu tutejszych i narzekanie na bycie już starym <3
niesamowity odkrywca
szogun
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Colin Hartley pisze: 10 lip 2021, 11:27
Sunny Harding Akurat do tej sztuki scenariusza nie mam i obawiam się, że będzie to improwizacja na najwyższym poziomie < 3

Colin Hartley Sunny Harding wyczuwam solidną dramę, skoro Gemma to współlokatorka i przyjaciółka Sunny, a teraz ma sypiać z Colinem.... :oops: :lol:
przyjazna koala
-
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
gemma macfarland pisze: 10 lip 2021, 11:46
Colin Hartley pisze: 10 lip 2021, 11:27
Sunny Harding Akurat do tej sztuki scenariusza nie mam i obawiam się, że będzie to improwizacja na najwyższym poziomie < 3

Colin Hartley Sunny Harding wyczuwam solidną dramę, skoro Gemma to współlokatorka i przyjaciółka Sunny, a teraz ma sypiać z Colinem.... :oops: :lol:
can't wait w takim razie :tear: ^^ ~ pozdrawiam sunny harding i jej biedne serduszko
ambitny krab
sunny
25 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
urlopuję tu od jakiegoś miesiąca przynajmniej i w sumie nie widzi mi się z tego urlopu wracać, ale zobaczymy
Sunny Harding pisze: 10 lip 2021, 11:56
gemma macfarland pisze: 10 lip 2021, 11:46
Colin Hartley pisze: 10 lip 2021, 11:27
Sunny Harding Akurat do tej sztuki scenariusza nie mam i obawiam się, że będzie to improwizacja na najwyższym poziomie < 3

Colin Hartley Sunny Harding wyczuwam solidną dramę, skoro Gemma to współlokatorka i przyjaciółka Sunny, a teraz ma sypiać z Colinem.... :oops: :lol:
can't wait w takim razie :tear: ^^ ~ pozdrawiam sunny harding i jej biedne serduszko
oh god, może być niezrecznie ;> ALE CHOCIAZ BEDZIE CIEKAWIE
niesamowity odkrywca
szogun
sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
Colin Hartley Ogółem Maddie ma bliźniaczkę, więc mogłeś nawet je mylić. Lecz jeśli chcesz to po czasie, możesz jakoś je rozróżnić. :lol: Z tym koszem może być! Pewnie po tym jak dostała, już nigdy w niego nie zagrała, aż do teraz z swoim narzeczonym. I jak wyjechał, było jej maks smutno. Ponieważ rozmowa przez telefon i kamerkę to jednak nie to samo. Najpewniej, namawiała też na twój powrót. Teraz pewnie przedstawi Ci swojego narzeczonego, kto wie może jeszcze go jej zabierzesz skoro tak obaj koszykówkę, kochacie :/ :lol: Chcę winko, śmieszki i fajne akcje! Jak chcesz coś zagrać to pisz. <33
wystrzałowy jednorożec
Martyna
ODPOWIEDZ