sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Raja Bishara, doszły mnie słuchy, że jak znam się z Ryderem, to w pakiecie jest również reszta jego ekipy, więc wpadam. :hihihi: Wydaje mi się, że Lyra polubiłaby Raję, ale nie wiem, czy w drugą stronę też by to działało, czy może raczej Raja jakoś podejrzliwie zerkałaby na Lyrę albo z jakichś względów nie zapałała do niej sympatią? :hm: Jestem otwarta na wszelkie scenariusze!
lyra raynott
Ola
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Siemka Lyra Raynott! Dobra to słuchaj ja mam taki pomysł, że może dziewczyny będą o siebie troche zazdrosne co? W sensie Raja nic wielkiego, by do niej nie miała, ale trochę byłoby smutno, że była zawsze ulubioną koleżanką Rydera, a teraz się musi dzielić swoim czasem z Lyrą i, by jej to nie do końca odpowiadało. Z drugiej strony Lyra mogłaby też nic nie miec do Rajy, ale w sumie mogłaby się czuć zazdrosna, że znowu Raja spędza z nim dużo czasu i robi mu naszyjniki z muszelek xd Ale za to, jakby się kiedyś Raja przyjrzała zachowaniu Lyry względem Rydera, to mogłaby zaczaić, że coś jest na rzeczy, bo sama sie podobnie zachowuje względem Kasa, w którym jest zakochana więc pewnie wtedy by miała takie OMG! KTOŚ KOCHA RAJDERKA! No i myślę, że koniec końców, by ich totalnie szipowała <3
sumienny żółwik
catlady#7921
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Raja Bishara Totalnie mi to pasuje! <3 Myślę, że Lyra wie, że taka zazdrość jest po prostu głupia z jej strony, ale nic nie może na to poradzić tak w głębi serca, no szczególnie jak widzi takie prezenty dla Rydera od Raji! :monkey: Ale czuję, że w końcu znajdą wspólny język, skoro obie mają dość podobne doświadczenia, jeśli chodzi o skrywane uczucia wobec przyjaciół! <33
lyra raynott
Ola
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Raja Bishara Dottie pewnie też kiedyś była recepcjonistką, to może mogą znać się z pracy? Myślę, że by się dogadały
sumienny żółwik
.
ODPOWIEDZ