zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
peggy sue hitchhiker pisze: 24 wrz 2021, 16:34
Muszę to w takim razie mocno przemyśleć. Nie chcę, żeby biednemu Jebowi stała się krzywda.
Nie jestem mała, tylko niska, a on ma mnie poprowadzić do oltarza i poślubić i to w krótce, zanim zakocham się w kimś bardziej pobożnym, więc to nie może być kripi (kripi by było jakbym miała 12 lat) :lol:

Dobra, ploteczki o mieszkańcach. Możesz na to liczyć, ale wiesz, że będą tendencyjne? :cheer: :cheer: :cheer:

Co do Costy Costusia. To wiesz, on też nie jest w ciemię bity. Na forum są dwie płatne zabojczynie. Raz zlecenie jednej, raz drugiej. Główka pracuje :lol: także wiesz, za często nie giną. Raptem dwie śmiertki, chyba że znajdę trzeciego zabijakę ;>
TO JEST KRIPI i Inej, by się tym zajęła XDDD Także się zastanów, ale te ploty nawet tendencyjne przygarnę <3 Z zabijaniem drugich połówek też jest spoko <3
towarzyska meduza
catlady#7921
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
Inej Marlowe i jest supcio.
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Inej Marlowe bądź miła, ok?
sumienny żółwik
.
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Dottie Buchanan pisze: 31 paź 2021, 11:52
Inej Marlowe bądź miła, ok?
Zawsze jestem! Przeważnie... czasem... bywam... zdarza mi się xd
towarzyska meduza
catlady#7921
ODPOWIEDZ