Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg1]
[tel5]Nessa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
Wyedukuję Cię jak wrócę do domu!
A nie... sorry, idę później na jedzenie z Alfem, więc jak wrócę to wtedy będziemy zgłębiać tajemnice revenge songs. ^^
Okeeeej, będziesz pewnie pierwszą i ostatnią osobą poza moją terapeutką, która pozna tekst tej piosenki :lol:
Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
Zostaw mi kawałek pizzy! :(
Właściwie... zapytałam go czy to mogłaby NIE być randka.
Nie czuję się gotowa na randkę. A on się zgodził na to przyjacielskie wyjście nie-randkę, więc chyba... Chyba spoko, prawda? Skoro się zgodził, że to nie-randka to chyba nie muszę się stresować?
Help me. Nie ogarniam facetów.
Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
Tak, ale pizzę zawsze zmieszczę. Jeden kawałeczek na pewno.
Chyba się powoli zaprzyjaźniamy.
Wiesz, prawdę mówiąc, mnie trochę też. Myślałam, że się zrazi i w ogóle, ale widocznie docenił szczerość? Mam nadzieję, że niczego nie kombinuje. :| Ale nie wydaje mi się...
Okej, nie będę się stroić. :lol:
Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
Hmmm, nie wiem?
Wygląda niewinnie.
Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
No dobra, pomyłka. :lick:
Nie wiem, ciężko mi skomentować wygląd postaci z gry chyba, bo ona po prostu jest :lol: Grafika wydaje się wysokiej jakości, ale to chyba nie o to chodzi. ;3
Czemu pytasz?
Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
Dla Ciebie wszystko :lol:
Ale powiesz mi wcześniej niż 5 minut przed nagrywaniem, prawda? :koala:
Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
Okej, jeśli chcesz. <3
Vanessa Corrente
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
OMG idealnie!!
cieszę się, że CI się spodobała <3
Vanessa Corrente
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
numer nieznany
12:12
Cześć
Twoje oczy błyszczą jak bursztyny z australijskiej plaży, włosy jak glony pełne morskiej piany, uśmiech masz jak naszyjnik wysadzany muszelkami, och, Nesso, kocham cię jak potwór z Loch Ness swoje ofiary!
PS słucham tej piosenki i myślę o tobie
PPS Czy teraz pozwolisz mi już zagrać na twoim playstation w Hogwarts Legacy?
Vanessa Corrente
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Żona
Ten o 17, bo od razu po pracy wpadnę!
Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
23:02
Jak to co robię? Pracuję.
Może powinnaś, chociaż myślę, że nie nadawałabyś się na stróża prawa... Z różnych innych przyczyn. :roll:
Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
23:02
Nie - że masz mordercze zapędy.
Vanessa Corrente
ODPOWIEDZ