ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Charlotte Hargreeves

The road so far


W tym miejscu możesz opisać, co ogólnie wydarzyło się w życiu postaci, odkąd powstała na forum - np. wspomnieć o największych zmianach i najważniejszych momentach w jej forumowej historii.

CODE: Zaznacz cały

[gra1][gra1l][gra1nm]Z KIM[/gra1nm]
[gra1msc][url=LINK]GDZIE[/url][/gra1msc]
[gra1op][i][size=85]OPIS[/size][/i] [/gra1op]
[/gra1l][/gra1]
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Quincey V. Conroy
u rodziny Conroy
- Cześć, jest Quinn? - spytała jednej z kelnerek. Wolała wszystko ogarnąć z nią; po co fatygować gospodynię? - Jestem Charlotte, najmłodsza siostra Amandy, właścicielki. Właśnie wróciłam ze Strefy Gazy. Mam na sobie wirusy i bakterie z połowy świata. Możesz poprosić jej córkę? Quinn?
Na to łapał się każdy. Wystarczyło tylko powiedzieć, że ma się Ebolę, a to otwierało wiele drzwi. Doprecyzujmy: Charlotte niczego takiego nie miała.
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Eric Worthington
w Shadow
Mimo to nawet ona potrzebowała czasem przyjemnego odprężenia przy drinku, a te z Shadow, przynajmniej w ocenie niektórych jej znajomych, były naprawdę niezłe. Nie zamierzała kosztować od razu wszystkich, co to, to nie, ot, wybrała z karty najbardziej klasyczną pozycję i poprosiła tylko o to, by był odrobinkę mocniejszy, niż standardowy. Nie szukała towarzystwa, wystarczały jej pogawędki z barmanem, zwłaszcza ta nieco dłuższa, w momencie gdy jednak się złamała i składała swoje kolejne zamówienie.
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Tyler Clarke
Cairns Hospital
- Co się stało? Proszę opowiedzieć wszystko własnymi słowami - poprosiła. Póki co przytargała sobie taborecik na kółkach i przysiadła bliżej łóżka, by być w gotowości i notować w karcie wszystko to, co usłyszy. W międzyczasie zerknęła na czoło swojego pacjenta. Nie wyglądało najgorzej, ale oczywiście może to być mylne pierwsze wrażenie. Zaraz zleci dodatkowe badania, wszystko posprawdza i dopiero wtedy podejmie dalsze decyzje.
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Mitchell Thompson
w Cairns
- No choler... - powstrzymała się przed dokończeniem przekleństwa, bo jednak nie wypadało, żeby bluzgała na przypadkowych ludzi na środku chodnika. Fakt, nie użyła może mocnego słowa (zdarzało się, że w pracy używał tych o znacznie większym ciężarze gatunkowym), ale chyba jednak dobrze się stało, że zacisnęła zęby. Tym bardziej, że znała osobę, która na nią wpadła i zdecydowanie nie zamierzała budować międzynimi zbędnego negatywnego napięcia.
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Jonathan Wainwright
Cairns Hospital
- Musisz wiedzieć, że zanim do ciebie zadzwoniłam, wyczerpałam wszystkie inne możliwości. Na początku próbowałam opcji ze wszystkimi moimi rezydentami łącznie, podczas gdy ja zajmowałam się pozostałymi pacjentami. Próbowałam też przejąć go osobiście, żebym była przy nim tylko ja, ale ten stary idiota uparł się, że nie pozwoli się zbadać, dopóki nie przyjedzie dyrektor Wainwright. I uwierz mi, robiłam wszystko, żeby odwieść go od tego pomysłu.
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Lorcan Hargreeves
u niej
- Lorcan, co... - oczywiście dała mu się ucałować, ale chwilowo nie było jej stać na żadną mądrą odpowiedź, bo jej uwaga w całości skupiała się na dziecku. - Jezu, jak... Znaczy ja wiem jak... Ale z kim... I JAK?
Dobrze, że wyciągnął malucha w jej kierunku, bo gdy tylko go przejęła, musiała wewnętrznie się spiąć, żeby nie dostać zawału, nie stracić przytomności i nie paść na podłogę.
ODPOWIEDZ