ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/i7Zi7o9.jpg][/telimg1]
[tel5]Charlotte
[/tel5][/tel02][tel8]11:11
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/i7Zi7o9.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]11:11[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Czas na drinka czy na stołówce?
wysłano do Charlotte Hargreeves
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Jeśli mi dzieciaki niczego nie wywiną, to mam wolny przyszły weekend.
Może przy okazji pomożesz mi zrozumieć dlaczego mam wrażenie, jakbym mieszkał z dziesięciolatkami, a nie z dorosłymi ludźmi.
wysłano do Charlotte Hargreeves
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
To daj znać kiedy będziesz w stanie znaleźć godzinę.
Masz rację, przynajmniej byłem w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie zadawane przez tych dziesięciolatków pytania.
wysłano do Charlotte Hargreeves
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Dwadzieścia lat miałem w minionym wieku, nie wiem czy zdołamy znaleźć odpowiedzi na to, co siedzi w głowach dzisiejszych dwudziestolatków. Ale za to mogę Ci opowiedzieć o potencjalnej Pani Thompson nr 3. Wiesz, do trzech razy sztuka. Poza tym jestem tak stary, że ta zasada nawet czysto statystycznie może się sprawdzić. :hihihi:
wysłano do Charlotte Hargreeves
sex on the beach
pif-paf#8372
ODPOWIEDZ
cron