dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/1200x/2d/39/7b/2d397b3ff08113b59f0995dd94995304.jpg][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rosie Shaughnessy
22:13
Hej, Harper. Przeczytam to już jutro, okej?
Mówisz o tych zaginięciach sprzed paru lat?
Harper Callaway
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rosie Shaughnessy
22:13
Tak, znam te sprawy. Mam kontakt do kuzynki ten pierwszej dziewczyny, jeśli chcesz. Jej też zależało na tym, aby poznać prawdę
Noemi nie zostawiła listu... Ale pewnie nie bez powodu o tym wspominasz, prawda?
Harper Callaway
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rosie Shaughnessy
22:13
Serio? totalnie mi to umknęło, a myślałam że jestem na bieżąco ze wszystkim, zwłaszcza że wiesz, jakby znam ich ból i ich samych też...
Nie sądzę, co miałaby tam chować? Ale likwiduje jej mieszkanie, właściwie już kończę i mogę poszukać u niej...
Harper Callaway
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rosie Shaughnessy
22:13
Pewnie, zerknę i jak coś, to dam Ci znać. A artykuł jest na prawdę w porządku. Dziękuje, że tak to opisałaś.
Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Bestie
Mam Ci tyle do opowiedzenia!
Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Bestie
WIADOMOŚĆ GŁOSOWA
Zaczęło się od Twojej urodzinowej imprezy. Zaliczyłam pijackie siedzenie w kuchni i jedzenie tortu w samotności, kiedy nagle przyszła Vanessa i zaczęłyśmy rozmawiać. Wiesz, nigdy wcześniej nie miałam z nią aż takiego kontaktu, a tu okazało się, że rozmowa o zauroczeniach zbliża ludzi. Wyznałam jej, że mam krasza na jej kuzyna, a ona wcale mnie nie wyśmiała, tylko super mi doradziła! Powiedziała, że powinnam go poznać lepiej, i że warto zauważyć, iż najlepszy przyjaciel twojego krasza to istna skarbnica wiedzy. I wówczas dotarło do mnie, że Vanessa ma rację i jest to podejście zdrowo-rozsądkowe. Takim sposobem oto – mam nowy plan. Zaprzyjaźnię się z Acem!
I nawet już zaczęłam go powoli wdrażać. To znaczy, byłam ostatnio u niego w przyczepie. Tylko, że jak na złość wtedy szalały te potworne ulewy i moje auto ugrzęzło w błocie, ja spadłam z niewielkiej górki i się potłukłam i finalnie musiałam spędzić czas, a właściwie to noc u Ace'a. Miałam straszne siniaki... Właściwie niemal jak po każdym treningu, gdy jeździłam na łyżwach.
Taki updejcik życiowy. A co u Ciebie?
Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Bestie
WIADOMOŚĆ GŁOSOWA
Pojechałam do niego, bo się ze mną droczył w smsach, a ja chciałam go namówić, że totalnie ma mi pomóc poderwać Zetę. Ale on jest lojalny wobec kumpla i wcale nie chce mi pomóc. Smutek. Iiiii bez obaw, nikt nigdy nie zajmie Twego miejsca, Harps! On jest tylko... nie chcę powiedzieć, że środkiem do celu, bo przecież nawet jak zdobędę Zetę, to i tak będę się kumplować z Acem, ale jest kimś, kto mi pomoże zdobyć mój love interest! Poza tym Ace wydaje się całkiem w porządku typem.
Jak to Cię komuś przedstawi? Komu Tribbiani miałby Cię przedstawiać? I poza tym, girrrl, dlaczego zapłaciłaś? W hajsie pływasz czy jak? Poza tym – dlaczego Shadow? Sama mi wytykałaś, że to niebezpieczne miejsce.
Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Bestie
WIADOMOŚĆ GŁOSOWA
Hm, najpierw musiałabyś skonsultować ze mną, o jakim typie mowa. Ewentualnie jeśli stwierdzisz, że trafiłaś na moją-abosolutnie-bratnią-duszę, to daję Ci niniejszym pozwolenie na swatanie. Ale nie z Acem! Bo słyszałam, co powiedziałaś i zdecydowanie nie zgodzę się. Ace pretenduje na kumpla. Zresztą skoro podoba mi się Zeta to chyba byłoby mocno krzywe, gdybym nagle przerzuciła się na Ace'a.
Hm, mogę zapytać rodziców czy mają jakieś plecy wśród dziennikarzy i może matka by Cię gdzieś wcisnęła... Ale wiesz, każdy gdzieś przecież zaczynał! Jeśli masz iść na staż to idź na staż. Jeśli oferują Ci juniorka to bierz juniorka... Lepsze to niż bezrobocie, nie?
Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Bestie
Bardzo bym chciała liznąć Zetę, ale mi na to nie pozwala.


Bestie
WIADOMOŚĆ GŁOSOWA
O matko, to super! Na pewno Twój tekst się spodoba. Dawaj znać, gdy już dostaniesz od nich jakiś feedback. I gdybyś zmieniła zdanie, to też dawaj znać, w razie czego coś Ci matka ogarnie. Albo ktoś z jej absurdalnie bogatych znajomych. Lejm.
Harper Callaway
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Dla własnego dobra nie odczytuj i nie odpisuj
Hej Harper. Zastanawiałem się czy nie chciałabyś może wyskoczyć na kawę? Czuję się winny z powodu tamtego... spotkania za Shadow i chciałbym Ci to wynagrodzić.
Zeta – bo nie wiem czy zapisałaś sobie mój numer.
Harper Callaway
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Dla własnego dobra nie odczytuj i nie odpisuj
A mogę spytać dlaczego?.
Harper Callaway
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Dla własnego dobra nie odczytuj i nie odpisuj
Wiem, że nikomu nie powiedziałaś.
Nie o to chodzi. Chcę Ci wynagrodzić tamtą sytuację.
Harper Callaway
ODPOWIEDZ