dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/1200x/2d/39/7b/2d397b3ff08113b59f0995dd94995304.jpg][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Okej. Dam znać.
Nawet jeśli robię za królika doświadczalnego.
Byłby filmem roku. Ale show i tak Dwight by skradł.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Zależy od rzeczy.
Pasują do siebie.
Czyli dać Ci znać czy skończyli razem.
Czy nie chcesz spoilerów?
Chyba, że już wiesz.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
To powinnaś dokończyć. Póki co ósmy sezon nie wydaje się zły.
Wciąż oglądam.
Jak dla mnie z sezonu na sezon tylko lepiej jest.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Zgadzam się.
I żaden serial idealny nie jest, ale póki co jest dobrze.
Jeszcze pytanie z The Office z ciekawości...
Nie bój się zablokować mój numer jak będziesz dość mieć.
Ulubiona relacja NIE-romantyczna w serialu.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nie powiem, że nie co do tej dwójki.
Zabawne bo u mnie to też Pam, ale i Dwight.
Jestem po połowie ósmego sezonu i...
Ech...
Pierwsza połowa jak dla mnie śmiało do oglądania. Teraz niestety zmierza w gorszym kierunku.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Żeeee?


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nie dotarłem jeszcze do końca.
Aktualnie jestem zły na to jak zepsuli Andy'ego.
Ostatni sezon jest iście najgorszy.


Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Harps! Jak poszła randeczka z Zetą?
Wychwalałaś moją osobę i powiedziałaś mu, że to głupota, iż nie zaprosił mnie jeszcze na randkę? :| ;>
Wiesz... w ogóle spotkałam ostatnio swojego... kinda-eks. Nie no, eks, bo jednak byliśmy razem. To ktoś jeszcze z czasów, gdy byłam łyżwiarką. I to takie dziwne, że nagle spotkaliśmy się tutaj, w Lorne. :|
wysłano do Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Nie no, na pewno się nadajesz. Zresztą, Ty nawet nic mówić nie musisz. Zeta pewnie gapił się tylko na Twoją twarz, a jedyna myśl w jego głowie była taka, że jesteś boska.
I totalnie nie wierzę, że to napisałam i takie samobója sobie strzeliłam :| ;>
W każdym razie zobaczymy, gdy spotkam go ponownie.
Taki Alty. Straszny słodziak i jedyna normalna osoba w półświatku łyżwiarskim, ale... cóż, czas nie był dla nas odpowiedni i my chyba nie byliśmy dla siebie odpowiedni. W każdym razie wpadłam na niego ostatnio i okazało się, że mieszka w Lorne, więc chyba, tak jakoś, zamierzam odnowić z nim kontakt. Ale czysto platonicznie.
wysłano do Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Tylko, że ta pierwsza randka jakoś nie nadchodzi. :roll:
Zabiło, ale nie z tych powodów, co myślisz. Bardziej przez nostalgię. :tear: I nie wiem czy ma kogoś, bo nie pytałam, ale przykro by mi było, gdyby nie miał, bo zasługuje na kogoś wspaniałego. I Harps, dlaczego Ty tak bardzo nie lubisz tego Zety? :|
wysłano do Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Ale... skrzywdził Cię? Zwodził? Oszukał? Obiecał Ci coś i nic z tego nie wyszło między Wami? Możesz mi powiedzieć, jeśli o to chodzi.
wysłano do Harper Callaway
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Trochę mnie boli, że nie chcesz mi powiedzieć, ale okej. Spróbuję sama się dowiedzieć.
wysłano do Harper Callaway
ODPOWIEDZ