Muzyk — Moonlight bar
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Widzi barwy w dźwiękach, którymi wypełnia sale Moonlight bar. Królowa złych wyborów, grająca w milion różnych gier z której żadnej nie da się wygrać. Wolna duch, balansujący na krawędziach z butnym uśmiechem i filuternym spojrzeniem wodzącym po twoim ciele.
Luke Winfield jak najbardziej Judy mogła wplątać się w podobne towarzystwo i o ile stroni od cięższych używek tak pewnie nie raz wyzywała Luke'a na pojedynki w piciu shotów bądź inne, genialne pomysły jakie mogła mieć pod wpływem! I Judy chętnie poprzekonuje go, że powinien wyluzować i wyjąć kijek z tyłeczka ^^ Jak będziesz mieć ochotę coś zagrać, to zapraszam :)
niesamowity odkrywca
chaosem
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Luke Winfield pisze: 06 mar 2022, 11:29
cami o'brallaghan pisze: 05 mar 2022, 22:17
WSPÓŁSPACZ :parrot: :parrot: :parrot: Luke Winfield
Halo halo, chociaż na czynsz się dorzucaj w terminie! :evil: cami o'brallaghan
hehehe, CZASEM może jej się uda!!! :lol: A poza tym mogę ci podrzucić remi blackwell na super przyjaciela, któremu będzie narzekać na Cami! :lol: I w sumie może ci też dam alice underwood, która mogła kiedyś wylądować w jego barze jakoś przypadkiem i zadawać pytanie, czy tam naprawdę są takie ciemne interesy, jak opowiadają i może być od tamtej pory jej ulubionym barmanem! :lol: I w sumie są w prawie tym samym wieku, więc się mogą znać z dawnych lat i dlatego się nie bała takich pytań zadawać.... :hihihi:
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Judy Evans pisze: 07 mar 2022, 10:51
Luke Winfield jak najbardziej Judy mogła wplątać się w podobne towarzystwo i o ile stroni od cięższych używek tak pewnie nie raz wyzywała Luke'a na pojedynki w piciu shotów bądź inne, genialne pomysły jakie mogła mieć pod wpływem! I Judy chętnie poprzekonuje go, że powinien wyluzować i wyjąć kijek z tyłeczka ^^ Jak będziesz mieć ochotę coś zagrać, to zapraszam :)
Judy Evans no i ekstra! Zgłoszę się niebawem :jupi:
cami o'brallaghan pisze: 07 mar 2022, 17:33
Luke Winfield pisze: 06 mar 2022, 11:29
cami o'brallaghan pisze: 05 mar 2022, 22:17
WSPÓŁSPACZ :parrot: :parrot: :parrot: Luke Winfield
Halo halo, chociaż na czynsz się dorzucaj w terminie! :evil: cami o'brallaghan
hehehe, CZASEM może jej się uda!!! :lol: A poza tym mogę ci podrzucić remi blackwell na super przyjaciela, któremu będzie narzekać na Cami! :lol: I w sumie może ci też dam alice underwood, która mogła kiedyś wylądować w jego barze jakoś przypadkiem i zadawać pytanie, czy tam naprawdę są takie ciemne interesy, jak opowiadają i może być od tamtej pory jej ulubionym barmanem! :lol: I w sumie są w prawie tym samym wieku, więc się mogą znać z dawnych lat i dlatego się nie bała takich pytań zadawać.... :hihihi:
cami o'brallaghan bierę wszystko! :jupi:
striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
Luke Winfield skoro pracują w jednym miejscu to jakieś relacje powinny mieć. Tylko pytanie lubią się czy nie lubią ?
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Hejka Anna Maria Perezz! Ja jestem za pozytywem :hm: Luke jest raczej pozytywnie nastawiony do współpracowników i namiętnie polewa im (i sobie :lol: ) darmowe drinki podczas rozmów o życiu :hihi:
striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
Luke Winfield pisze: 30 gru 2022, 14:45
Hejka Anna Maria Perezz! Ja jestem za pozytywem :hm: Luke jest raczej pozytywnie nastawiony do współpracowników i namiętnie polewa im (i sobie :lol: ) darmowe drinki podczas rozmów o życiu :hihi:
a szyć umiesz ? w razie gdyby jej się strój rozpruł czy coś... :medit: :hahaha: Luke Winfield
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Luke Winfield na pewno się znamy, bo pracujemy razem, a Elijah ma zwyczaj odpalania części swoich napiwków barmanom za darmowe driny, także można od tego zacząć :lol:
death by overthinking
mvximov.
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Elijah Cooper totalnie podoba mi się taki układ, bo Luke lubi łatwy zarobek a i z polewaniem alkoholu z który nie zapłacił też nie ma najmniejszego problemu :lol: Także jak najbardziej pasuje mi taka podkładka pod znajomość 8)
Barmanka — Shadow
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
A smile that hides the pain within the heart soothes the hearts of those who behold it. So smile even through difficult times
luke winfield,

Wbijam Saskią, bo oboje polewają alkohol w Shadow :lol:

Sas jest dosyć mocno przebojową dziewczyną, która często bajeruje klientów, tak że kupią znacznie droższy alkohol niż planowali. Jednocześnie, to ten typ człowieka, co pod maską uśmiechu i bycia lekkoduchem, maskuje wszystkie swoje problemy.

No i najważniejsze - Ferreira ma swój mały sekret w postaci, że jest w Australii nielegalnie i jedynie Nath o tym z całego Shadow wiedzą, ale można coś pokminić by i się Luke przypadkiem dowiedział :hihihi:
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Hej Saskia Ferreira! Luke ma podobny vibe w pracy, w życiu w zasadzie też :lol: I bardzo mi się podoba pomysł z tym, że Luke dowiaduje się o sekrecie Sas :hihihi: On ma swoje wady, ale kumplem potrafi być niezłym, ma sporo znajomych, jego rodzina ma mocną pozycję w Lorne, więc obstawiam że zaproponuje jej że uruchomi siatkę powiązań żeby jej pomóc ogarnąć papiery. Co z tego by wyszło, to nie wiem, ale chęci są! :lol:
Także chętnie zagram jeśli masz ochotę - Sas może otrzymać np. jakieś niewinne pisemko z urzędu imigracyjnego, które wywoła jej panikę albo z grubej rury - może doczekać się wizyty urzędasów, którzy zaczepią ją pod Shadow :hm:
Barmanka — Shadow
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
A smile that hides the pain within the heart soothes the hearts of those who behold it. So smile even through difficult times
Luke Winfield pisze: 14 cze 2023, 10:46
Hej Saskia Ferreira! Luke ma podobny vibe w pracy, w życiu w zasadzie też :lol: I bardzo mi się podoba pomysł z tym, że Luke dowiaduje się o sekrecie Sas :hihihi: On ma swoje wady, ale kumplem potrafi być niezłym, ma sporo znajomych, jego rodzina ma mocną pozycję w Lorne, więc obstawiam że zaproponuje jej że uruchomi siatkę powiązań żeby jej pomóc ogarnąć papiery. Co z tego by wyszło, to nie wiem, ale chęci są! :lol:
Także chętnie zagram jeśli masz ochotę - Sas może otrzymać np. jakieś niewinne pisemko z urzędu imigracyjnego, które wywoła jej panikę albo z grubej rury - może doczekać się wizyty urzędasów, którzy zaczepią ją pod Shadow :hm:
Saskia nie ma żadnego stałego adresu, więc pisemko mogłoby nie dojść, ale jakiś urzędas pod Shadow ma sens - jakiś życzliwy klient mógłby naskarżyć, że Shadow pracuje osoba z zagranicy, więc mogliby przyjść na inspekcję ^^
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Uprzejma podpierdolka :lol: Jeśli miałabyś ochotę to rozegrać, to dawaj znać Saskia Ferreira ! <3
ODPOWIEDZ