Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Jay
treść treść treść
treść treść treść
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Hej, Jasper
Nie dam rady się dzisiaj wieczorem spotkać
Miałam fatalny dzień w pracy i strasznie głowa mnie boli, więc wrócę i pójdę po prostu spać
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Święta? Od kiedy ty ją tak brzydko nazywasz?
Ech, po prostu miałam wywiad i nie poszedł on najlepiej, więc mam dość całego świata
Doceniam, ale serio chciałabym po prostu wziąć coś na migrenę i wejść do łóżka. Nawet masaż nie brzmi aktualnie, jak coś miłego xP
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Wiesz... w teorii, po tym jak Nate ci przywalił, totalnie mogłeś to olać i wrócić na noc do domu
Ano, z fiutem. To wyszło trochę nagle, nie byłam przygotowana, nadarzyła się okazja, ale jednak... typ nie chciał współpracować, szkoda gadać :/
Bez sensu, żebyś się tutaj tłukł, kiedy będę taka nie do życia
Mocno je doceniam, dlatego ze swojej dobroci serca daję ci wolne, abyś zregenerował siły!
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Jaki opiekuńczy i troskliwy barman nam się trafił :roll:
Dzięki za wyrozumiałość
-.- Nie jestem gówniarą, żebyś się musiał nagle zjawiać. Gdybym odwoływała spotkanie z powodu podrzędnego baru, to bym ci to powiedziała, bo na tym polega moja praca. Mogę ci wysłać zdjęcie z łóżka, albo zadzwonić, jeśli poczuję się lepiej.
Wypoczywaj, też będę próbowała, bo szykuje mi się sporo roboty...
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
A jeśli tak?
Dzięki za wyrozumiałość
To nie będzie seksi zdjęcie, czuję się, jak gówno :/
Ty też!
Jasper Ainsworth


Następnego dnia:

Pearl
Hejka, w sumie czuję się nawet gorzej, niż wczoraj i mam zapierdol, więc siedzę przy laptopie cały dzień.
Nie pojechałam do biura, nie wiem czy coś mnie nie rozbiera
Jak Ciebie zarażę, a ty to przeniesiesz na wątłą świętą, to Nate nas zajebie, więc chyba zrobię sobie małą kwarantannę. Tęsknij za mną <3
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Jak z krzyża zdjęcia - tak w twoich tematach
Może tobie, ale kto wie, jak Divina by to przeszła... Nie chcę, żebyś zaś oberwał, więc się tym stresuję :/
No nie wiem, czy to mądre, Jay... nie chcę ci się pokazywać w takim stanie :/ Moja duma na tym mocno ucierpi, wiesz, że jestem wrażliwa na tym polu... będę musiała nałożyć makijaż i wszystko
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Kobieta zmienną jest... ostatni raz się martwię, jak masz z tym taki problem :/
Spadaj... :meh: Tylko na moment... gdybym zasnęła, to na wszelki wypadek zniosę ci ją i postawię w holu, kiepsko spałam zeszłej nocy
Oho, mam nadzieję, że nauczy cię jakiejś fajnej pozycji na potępionego, czy coś w tym stylu
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Źle się czuję, mam prawo marudzić!
Dlatego chciałam Ciebie trzymać z daleka :/
Śmiesz na mnie narzekać? :meh: W ogóle kawał z ciebie gnoja, Jay :lol:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Chyba jednak wyrzucę Ci torbę przed dom :meh:
Zaraz naprawdę zrobię się zazdrosna i Divina zniknie w nieznanych okolicznościach.
Yhm... lepiej słuchaj ładnie kazania, może coś jeszcze z Ciebie będzie!
Musze wracać do pracy, a ty pilnuj, żeby Ci podopieczna nie zwiała
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
A ty co? Na ploteczki Ciebie zebrało? :lol:
Och... jedyne ciuchy, jakie by mnie zawstydziły, to łachmany Diviny, które Nate kazał mi schować :v
Odjebało?
Poza tym co masz zrobić? Bawisz się w przyzwoitkę, Jasper?
Chyba minąłeś się z powołaniem i powinieneś pracować w policji, albo straży miejskiej, bohaterze :lol:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
No nic mi o tym nie wiadomo, ale Perry się przyjaźni z Lisą, mogę go zapytać ewentualnie
A powinnam mieć chujowy? :v
Oj... no to brzmi kiepsko, to na pewno zerwali z Soriente... :hm:
Uuuu... w policyjnym mundurze byłbyś sexi ^^ Chociaż nie wiem, czy jarają mnie krawężniki :hm:
Nie wiem, to nie ja jestem bohaterem biednych istotek. Możesz być chujem i mieć wyjebane, ale teraz mi już o tym powiedziałeś, więc słabo, a możesz też... ją ogarnąć? Może cierpi... to dzieciak, nigdy nie przeżywałeś żadnego rozstania?
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Nie dziwię się... to jednak Remigius Soriente, byłaby głupia, gdyby się po tym nie rozsypała
Przesadzasz :roll: Zawsze jestem kochana...
Więc ustalone, zrobisz mi striptiz z munduru. W zamian za to, że miło się rozczarowałeś moim zachowaniem.
Głupi jesteś, Jasper :lol: Powiedziałabym, żebyś sobie wyobraził, że teraz mnie tracisz, ale będziesz pewnie mendą i napiszesz, że jest wiele innych dup :v
W każdym razie jak z nią tak źle, to sama nie wiem, skoro się już nią zająłeś, to jesteś za nią odpowiedzialny... potrzebujesz mojej pomocy? Prawdę mówiąc piłam wino
Jasper Ainsworth
ODPOWIEDZ