Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Jay
treść treść treść
treść treść treść
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
NIE ROZUMIEM, ALE DOBRZE. NADAL UWAZAM, ZE TO ZA DROGI PREZENT, JAJ
NO DOBRZE, TO MOZE SIE PRZEBIORE, PO PROSU NIE CHC E ZROBIC CZEGOS, CO ZOSTANIE PRZEZ NIEGO ZLE ODEBRANE. ..
WYSLAL MI KWIATY, WIECIE? BARDZO LADNE, MOŻE BEDE MOGLA CZESC ZANIESC MAMIE... PIERWSZY RAZ DOSTALAM COS NA WALENTYNKI. MAM NADZIEJE, ZE WASZE SA ROWNIE MILE
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
:roll:
Nie tak, jak ty... :roll:
To uznaj, że upijam się na wesoło, śpiewam w wannie i już nie brzmi tak smutno!
Yhm... jeszcze. Pięć dni, dasz radę!
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Jakoś przeżyłam te 26 lat bez opiekunki, barmanie...
Serio się martwisz?
Ano, mniej więcej tak to wypada...
Obrazek
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Anioła stróża na pewno załatwi mi Divina
Jak ty to robisz, że między rozczulaniem nie, a wkurwianiem, stawiasz tak cienką granicę? :roll:
Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi w 5 dniach rozłąki...
Jesteś nienasycony, Barmanie! :hihihi:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
To chyba Bóg faktycznie jej nienawidzi :lol:
Czym niby ja ciebie teraz wkurwiam? :meh:
Sam jesteś mega durny, robię to przede wszystkim dla ciebie, a ty nie doceniasz :/
Kiedy ostatnio wysłałam komuś pikantną fotkę, potem musiałam prosić hakera od Nate'a, żeby mu ją usunął. Dostałam wtedy burę, że mam tak nie robić :/
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Nie było tam niczego wkurwiającego :v
Kobiety różnie reagują, ok? Ja mam silne wahania nastroju i wiesz mi, nie chcesz mieć ze mną do czynienia w tym czasie
Typowi, z którym się spotykałam i sądziłam, że mu na mnie zależy, więc nie zachowa się jak chuj. To było z 6 lat temu, Jay, nie znałam Ciebie wtedy :roll:
Nie, nie mam Ciebie za takiego dupka. Ale wiem, jaka jestem i że potrafię wszystko spierdolić i wyzwolić w kimś najgorsze emocje...
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Też byś tak zaczął uważać, a ja bym umarła ze wstydu, gdybyś mnie taką widział...
Dzieckiem... znajdź sobie kogoś w swoim wieku, starcze :/
Znam Nathaniela dość długo...
Nie czekam na koniec i nie zakładam, gdyby tak było, nie chciałabym tego, co mamy. Ale nie oznacza to, że zapomnę kim jestem... no i dobra, bo już ten temat na mnie działa...
Jasper Ainsworth
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
No nie wiem! Trochę umarłam w środeczku. :lol:
A tak naprawdę to nie. Cieszę się Twoim szczęściem i nie złamałeś mi serca. :hug: /teltxt]
Wpadnę kiedyś na pewno. :lol:/teltxt]
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Wiecznie nie... myślę, że jak wytrwasz ze mną rok, to może wtedy... zrezygnujemy z pięciodniowych przerw
Nie mów do mnie dzieciaku, bo pojadę do Shadow ci nakopać :/
Może kiedyś ci powiem, jak będziesz grzeczny... czyli nieprędko :roll:
To poczekasz... będziesz musiał przyjechać i sam sobie popatrzeć :*
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Zaraz wydłużę ten czas :meh:
Masz przesrane. Definitywnie.
Nie ma w niej nic szczególnie ciekawego... ot normalne poznanie, jak z każdym... :roll:
To szantaż :lol: Ale mam dla ciebie na to faktycznie pewną grafikę <3
Obrazek
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Wiesz, że nie masz nic do decydowania? Strasznie się rozbestwiłeś...
Nie tak, jakbyś chciał. Jestem na to w końcu za młoda :)
Doskonale
Jakoś będę musiała z tym żyć... :roll:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Wal się.
Nie mam kompleksu wieku? Ale nie jestem dzieckiem i nie lubię być tak nazywana. To tyle.
Cóż, panie Ainsworth, życie to niekończące się pasmo rozczarowań...
Tia, zadzieram kiecę i lecę :*
Jasper Ainsworth
ODPOWIEDZ
cron