Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Jay
treść treść treść
treść treść treść
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
NIE ROZUMIEM
DOBRZE JUZ ROZUMIEM
BARDZO DUZO WYSYLASZ MI TYCH SMIEJACYCH SIE ZOLTYCH KULEK
JAOERZE NIE SMIEJ SIE ZE MNIE PROSZE
CO TO ZNACY POWAZNEGO? CALY CZAS BYLAM PRZIC E POWAZNA
Jasper Ainsworth
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
CIESZE SIE ZE JE LUBISZ
ALE PO CO TE KULKI?
MASZ PRZYNAJMNIEJ DOBRY HUMOR< TO MME CIESZY BO SIE BALAM ZE NADAL JESTES ZLU
KONSEKWENCJE?
JAKIE KONSEKSWNEJCJAIE?
Jasper Ainsworth
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
NIE ROZUMIEM ICH SENSU, TO JAK KSIAZKA Z OBRAZKAMI... NO ALE DOBRZE 🐑🍮🧼⚰️🪦⚱️⚪️😇
JA NIE KOMBINOWALAM.POZA TYM TERAZ BEDZIE INACZEJ NATHANIEL SIE BAL TO DLATEGO, ALE Z NIM POROZMAWIAM I JUZ NIE BEDZIE TAK REAGOWAL NA PEWNK..
NAWET NIE BEDE KOMENOTWAC TAKICH BEZECENSTW ! JAK MOZESZ TAK?
TA CHATKA TO MOJ DOM, FUZO ODOB TAK ZYJE, ROZUMIEM ZE NIE SA TO TAKIE LUKSUSY, ALE DLACZEGO STALE JEJ URAGACIE?
Jasper Ainsworth
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
WYSLALAM TEZ BUDYN I MYDLO....
JESZCZE NIE POROZMAWIALISMY O TYM, BO DALAM MU CZAS, ALE JUZ ZASUGEROWALAM ZEBYSMY ZNALEZLI ZLOTY SRODEK
NIE.
CHCIALAM ISC DO ZAKONU, WIESZ?
A MYSLENIE O TAKICH RZECZACH PRZED SLUBEM TO POWOD DO WSTYDU
OCH.. . NIE WIEM CO TERAZ NAPISAC... DZIEKUJE
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Co ty pierdolisz?
Ech... tak to jest, jak się człowiek zwiąże z boomerem... :roll:
Kliknij ten link jeszcze raz, az nie zobaczysz laski mówiącej kawał...
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Dzieciaku... ostatni raz Ci coś wysyłam... to mial byc początek zabawnej gry wstępnej... :/
Widzisz, jak mowię, ze masz klikać, to klikaj i nie narzekaj :lol:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
To ty pierwszy zacząłeś narzekać, że nie będziesz klikać... ja nawet nie siem jaki ty filmik widziałeś... :roll:
To ten moment, w ktorym przyznajesz, że jestem twoją panią, a ty moją małą zabaweczką? ^^
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Jaki filmik? Opowiedz mi, jestem ciekawa
Oj tam, nie narzekaj... :roll: najpierw napisałam sunią, ale zmieniłam, bo uznałam, że za grubo :lol:
Chociaż oboje i tak znamy prawdę :|
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
A kiedy ty niby musiałeś obejść się smakiem? :/ Grabisz sobie...
To Ty pierwszy przyznałeś, że mnie słuchasz w lożku :v
Ohoho, ale się boję! Aż ze strachu cała się trzęsę i nie mogę pracować!
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Aha. Teraz to sobie przejebałeś. Idź sobie pogadać z kimś, kto nie będzie ciebie rozczarowywał.
Mieszasz się w zeznaniach... :roll:
Yhm, dobrze, że nie jestem facetem, bo zaraz cale biuro wiedzialoby, ze wspominam cos miłego
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Nie lubię słowa "rozczarowanie", więc mnie ono nie bawi.
Wybacz, ale najpierw muszę zaliczyć swojego szefa... :roll: Obawiam się, że zejdzie nam z tym, widziałbyś jak na mnie patrzy... jakby wiedział, że nie założyłam bielizny :/
Jasper Ainsworth
ODPOWIEDZ