Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Jay
treść treść treść
treść treść treść
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
O nie, nie... Zrobisz bezinteresownie, bo już słowo się rzekło :/ Ja będę patrzeć, a ty się trochę poruszasz...
I w ogóle, zaraz przestanę mieć taki dobry humor :v
No no, jestem, ale jak kiedyś nie wiem... przejedzie mnie ciężarówka, to nie wiadomo, jak będziesz to znosił. Obiecaj, że nie będziesz szukał panien w Shadow...
Nigdy nie byłam przy tobie zeschizowana i nie potrzebuję ogarniania :meh:
Weźmiesz ją do siebie?
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Dostaniesz proteinowego batonika, ale tylko jak będzie się działo
Czasem się zastanawiam, czy jesteś dobry, czy jednak tylko udajesz, że nie jesteś draniem :roll: Po co się mieszasz, jak tak ciebie to wykańcza?
Ładna odpowiedź, dostajesz złotą gwiazdkę! <3 Ale nawiedzałabym Cię z opierdolem, gdybyś faktycznie tak robił, mój chłopak nie jest zabójcą
Nazwałeś mnie kochaniem!
Nawet całkiem sporo... sam zdecyduj czy chcesz być odpowiedzialny za nią, czy nie... :idk:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Przyszły do mnie w paczce, więc nie muszę nic kupować xdd
Jara mnie jak jesteś rycerzykiem, wiesz? ^^
Nie, Jasper, to nie byłyby miłe wizyty :/
Nieprawda... lecisz na mnie mocno :|
To nie tak, że mi to nie pasuje, ok? Ufam Ci... ale wolałabym, gdyby była brzydka. Miała zeza, albo krzywy zgryz, czy coś :/
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Powinieneś mi go zrobić za darmo, więc ciesz się z batona i nie kręć nosem, tylko choreografię sobie układaj :/
Tylko, jeśli mówisz o płatkach śniadaniowych, które wsadziłeś mi do szafki.
Będę wpadała w dresie i sponiewierana, jak w dniu tego wypadku z tirem... będzie ci pękało serce :/ :/
To nazwij mnie tak jeszcze raz.
Bleh... no dobra, postaram się nie myśleć, że jednak mogłaby ciebie uwieźć... a jaką ma na sobie bieliznę?
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Nie, Jasper. Nie ma wykrętów. Jak będziesz chciał seksu, to ja chcę najpierw striptiz, bo co kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera... :/
W moim domu nie będzie żadnych pchlarzy.
Masz mnie opłakiwać na wolności, a nie w pierdlu... nie jestem wredną pindą, chcę dla ciebie czegoś więcej :/
No i gratuluje, barmanie. Przesrałeś sobie.
SKĄD WIESZ, ŻE BIAŁĄ!?
EJ! W CZEGO AKCIE? W CZEGO AKCIE DLA MNIE ZAMORUJESZ????
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Nie ma takiej opcji, Jasper. Chcę. Striptiz. Założysz ten mundur i go przede mną ściągniesz, albo się pogniewamy :/
Strasznie się panoszysz, wiesz? Nie lubię zwierząt.
No to była hipotetyczna śmierć pod ciężarówką... nigdy nie wiadomo, co się jutro wydarzy, a skoro żałujesz mi striptizu, to może z żalu pod jakąś skoczę... :roll:
Nara, idę pozdradzać ciebie z wibrującym masażerem :/
Yhm... nie wiem, czy podoba mi się, że wiesz, jaką ma bieliznę na sobie :/
Powiedziałeś o miłości i nazwałeś mnie kochaniem!
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Dogłębnie ^^ Chyba dokładnie, zboku :lol:
Arrrrrrrgh! Ty mnie w ogóle nie słuchasz :/
Chciałbyś... :lol: Co najwyżej, jak będziesz grzeczny, pomyślę o tobie...
Yhm, no dobra. Po prostu nie wiem... dziwnie mi z myślą, że masz u siebie jakąś pannę, więc doleję sobie wina i spróbuję się zrelaksować
Jakiego cyborga? :v Oczywiście, że wolę ciebie. Zawsze będę wolała ciebie.
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
przed języczenia też lubię...
Jasper :/
Może, zobaczymy gdzie wyobraźnia mnie poniesie D:
Po takim trójkącie, musielibyśmy zaprosić dla mnie jakiegoś przystojnego typa... może jej byłego D: Ano jestem, zdaję sobie sprawę :oops:
On bardzo chętnie, ale nie chcę, żeby ci wjeżdżał na ambicję... ma chłopak rozmach :lol:
Biedna dziewczyna :/ Pewnie też jest zażenowana tym... a przez to, że mi o tym piszesz, trudniej mi się skupiać na sobie i swoich niepoprawnych wizjach :v
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Zboczuch :lol:
Yhm... Możesz o tym pomyśleć przed snem.
Dokładnie, o chuja chodzi :lol:
No, chętnie porównam te wasze możliwości...
Dobra, Jasper! Bo to się zamienia w bardzo niegrzeczne smskowanie, a ja nie zamierzam ciebie nakręcać, gdy masz tam inną pannę :/
Co w tym dobrego? Nie bądź mendą i bez kaca jest jej pewnie ciężko. Ja przez swoje doświadczenia z zerwaniami nie chciałam przez długi czas nikogo do siebie dopuścić
Idź, dobrze wiem, że nie po to, żeby się umyć... ale no, bądź dobry dla Lisy, wiem, że potrafisz w takie rzeczy, kochanie <3
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Aktualnie jestem samotna </3
Jesteś okrutnie pewny siebie :roll:
Juz nie nazywaj jej tak podle :/
Wybacz, ale nie mam tylu rąk, zeby caly czas z tobą pisać i móc się zajmowac innymi sprawami...
To zaczynam żałować, ze nie wziąłeś jej do mnie... a podobno to ja nie mam ampatii :roll:
Bądź. Niegrzeczni chlopcy wyszli z mody :hihihi:
Ty zacząłeś, pamietaj... i teraz musisz mnie tak nazwac, gdy sie spotkamy :/
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Mówiłeś, że pracujesz do rana, a tym czasem zrywasz się dla innej panny :/
Chciałbyś :roll:
Yhmmm...
Nieprawda, jesteś moim rycerzykiem, opiekujesz się Diviną i teraz jeszcze Lisą... dobry z ciebie chłopiec, Jay <3
Jesteś starszy, więc ty musisz zacząć.
Yhm, dobranoc <3
Jasper Ainsworth
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
HEJ JA SER
JAK SIE CXUJES?
WIEM ZE TERAZ CIEBIE TO NIE OBCHODZI ALE NIE MAM KOMU TEGO POWIEDZIEC A CHYBA BYM CHCIALA POWIESZIEC
NATKA CHMIEL POWIEDZIAL ZE MNIE KOCHA
Jasper Ainsworth
ODPOWIEDZ