WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
14:50
Okej, w razie czego wiesz do kogo uderzać, jeśli chciałabyś pogadać <3
Robię znajomej rehabilitantce przysługę. Obiecałam jej, że zajmę się jej znajomą i potrenuję z nią. No i tak to się stało. :lol:
Audrey Bree Clark
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
21:30
Zeta
Hej
Możemy pogadać?
Audrey Bree Clark
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
21:42
Zeta
Numery tak po prostu nie znikają, a ja nie miałem powodów, by go usuwać.
Nie musi być teraz. Może być jutro. Znajdziesz chwilę?
Chodzi o Jeddę.
Audrey Bree Clark
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
21:47
Zeta
Proszę Cię. To ważne.
Wiem gdzie mieszkasz :roll:
Audrey Bree Clark
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
21:51
Zeta
No widzisz, to tylko świadczy o tym jak bardzo to istotne.
To nie takie trudne kogoś zlokalizować w dzisiejszych czasach. No i tak poza tym. Czy Jedda Cię nie podwoziła jakiś czas temu, bo Twój żuczek się popsuł? No właśnie.
Audrey Bree Clark
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
14:30
Cass
Powiedzmy, że jest... stabilnie. Dużo się też działo, ale powoli dochodzę do siebie.
Jak będziesz miała chwilę oddechu, to byłoby cudownie się spotkać. Stęskniłam się za Tobą.


Audrey Bree Clark
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
21:51
Zeta
Dzięki, Audi.
Audrey Bree Clark
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
14:23
Cass
Dawno nie byłam w sumie w Sanktuarium. Z chęcią posłucham o Twoich podopiecznych, co Ty na to?


Audrey Bree Clark
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
14:23
Cass
W ogóle będzie trzeba uczcić, że W KOŃCU udało mi się ukończyć pierwszy rok studiów. Mam nadzieję, że nic się po drodze nie przytrafi, bo te studia naprawdę są dla mnie ważne. :faint:
ODPOWIEDZ