barmanka — rudd's pub
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
~ are you high¿?
~ high¿? hello
19:50
Numer telefonu
stary to se możesz mówić do ojca a nie do mnie
co ja niby takiego robię może mnie oświecisz bo nie wiem
jakie prześladujesz jakie dowody co ty bredzisz
musisz mieć bardzo smutne życie albo bardzo duże problemy psychiczne skoro ci się wydaje że ludzie nie mają co robić tylko zaglądać innym przez okna
no to dawaj na co czekasz? Biegnij już teraz zobaczymy kto będzie pierwszy na komisariacie


Audrey Bree Clark
powitalny kokos
nick
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Przecież Jeba nic nie boli, czemu jeszcze się tobą nie zajął?
Reszta według mnie gra. Tylko chciałbym, żebyśmy już przestali prosić o pomoc twojego dziadka.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Rozumiem i dobrze, że on też to rozumie.
Po prostu uważam, że dość mocno go obciążyliśmy, a jesteśmy już duzi. Nie uważasz? Jest u nas zawsze mile widziany i chcę go u nas częściej widywać jako turystę, a jako wsparcie sporadycznie.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Właśnie dlatego o to POPROSIŁEM, nie ZAŻĄDAŁEM, żeby móc się czegoś nauczyć i odpowiadać za błędy.
Ale jeśli uważasz, ze za dużo żądam, to odpuszczam, zajmij się Sanktuarium ze swoim dziadkiem.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:13
Przestań chrzanić. Nigdy niczego od ciebie nie żądam, jak ty to nazywasz. I doskonale wiesz, że będę zawsze, kiedy tego potrzebujesz. I nie, nie chcę zrezygnować, ale nie będziesz na mnie wylewała swojego złego humoru. Wybacz.
Po prostu dostaliśmy od niego prawnika, dostaliśmy księgową i jestem za to cholernie wdzięczny i uważam, że to dużo.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:13
Audrey, nie ja jestem stroną, która stwarza problem. Powiedziałem o czymś, co mi leży na sercu i tyle.
Ja chcę płacić za prawników, uderza w moje ego to, że jestem tłukiem i nie umiem nic zrobić, rozumiesz? Chcę zapłacić za wszystko z własnej kieszeni.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:13
Przeczytam papiery od prawnika i wyślę mu poprawki.


Audrey Bree Clark
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
13:20
hej nieznajoma
jak Twoje autko? przeżyło?
Audrey Bree Clark
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
13:20
Przykro mi to słyszeć. :( Pamiętam, że byłaś do niego mocno przywiązana.
Ale to dobrze, że jeździsz już w lepszy warunkach. Klimatyzacja to przecież podstawa w Lorne Bay, dziewczyno :lol: . Podziwiam Cię za to, że radziłaś sobie bez niej.
Raczej bez zmian. Czy rozbitków... nie wiem, ale generalnie chyba kogoś ratuję. :lol:
Audrey Bree Clark
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
14:37
Zabrzmiało strasznie poważnie. Co się stało?
Długa historia i właściwie sama nie wiem czy powinnam o tym mówić. To skomplikowane :/ .
Audrey Bree Clark
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
14:40
O kurczę, przykro mi. ;( Jak się czujesz?
Hm... ratuję byłą baletnicę, ucząc ją surfingu. Czy to brzmi ciekawie? :lol: :hm:
Audrey Bree Clark
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
13:21
Cass
Hej, Audrey. Dawno się nie widziałyśmy. Jak się trzymasz?



Audrey Bree Clark
ODPOWIEDZ