Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Makayla Wyatt Zdecydowanie tak! Bo nie ma jak chwila wytchnienia od takich tłumów świątecznych. Będzie ochota na grę to pw zawsze otwarte <33
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Colton Brooks

Camelia pisze sobie jakieś książki/erotyki do szuflady, nawet dodając anonimowo na jakieś wattpada, czy coś. Co Ty na to, aby Colton był zainteresowany w znalezieniu tej osoby i namawiał ją do wydania książki, a chociaż wysłania jej do różnych wydawnictw? :hm:
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Camelia Gilmore No hej <3 Colton niestety nie należy do tych co chcą być agentem dla wielu osób, ale pomyślałam sobie, że jakichś ich wspólny znajomy mógłby go do tego namówić :hm: Oczywiście wpierw Colton by nieco poczytał prac Camelii bo w ciemno nie bierze i uznałby, że faktycznie mogłyby mieć szansę zaistnieć, więc podjąłby się prób przekonania Gilmore :hero:
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Colton Brooks dokładnie nie mam konkretnego planu na jakąś karierę literacką, więc można by nawet zrobić, że Colton został poproszony jako że jest na miejscu, aby ogarnął temat, w każdym razie jest jakieś zaczepienie, by poruszyć temat i mieć co zagrać :jupi: Jakbyś chciała zagrać, to daj znać, dogadamy szczegóły!
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Jasne, niedługo się odezwę <33
strażak — w Fire Station
42 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
loading...
to ja wujaaa od nowa i znów. xD zagrajmy coś Colton Brooks ewentualnie z panna Blake też mogę bo ona pani strażak.
powitalny kokos
Jason Brooks
brak multikont
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Jason Brook A no, zarówno z bratankiem jak i Blake relki były, więc witam z powrotem :wohoo: Póki co chyba chętniej Coltona bym podrzuciła :hm:
ODPOWIEDZ