udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
No tak wyszło :lol:
Wiesz co? Gdyby to była inna rozmowa, coś bardziej w stylu "co mogłaby robić z życiem młoda dziewczyna z nieciekawej rodziny", to Diane mogłaby puścić wodze fantazji i podpowiedzieć jej kilka tematów, oczywiście wymyślając, wiadomo :roll: :lol: Nono, któreś z twoich musi pokazać mojej miasto, scarlet callaway też się nada :hihi: A czy Mason się rozgada, to się okaże, na pewno będzie podchodziła do Scar na luzaku, właśnie przez podobny wiek <33
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Aaron Barnard no to zapraszam kiedyś <3

gemma macfarland tutaj się odezwę, bo już zaczynam żyć :p

Diane Mason okejka, uderzę po jakieś ustalenia gry w najbliższym czasie <3
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
scarlet callaway pisze: 22 sty 2022, 18:04


gemma macfarland tutaj się odezwę, bo już zaczynam żyć :p

oke w takim razie będę czekać na pw <2
przyjazna koala
-
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
scarlet callaway pisze: 16 sty 2022, 01:34
hejka! jeśli chodzi o Carlie Faulkner to jestem przekonana, że Scarlet jest jedną z jej najwierniejszych fanek i zawsze czytała bloga i komentowała wpisy! Pewnie śledziła losy Carlie, ale czy udało im się styknąć w Lorne Bay skoro obydwie tutaj obecnie przebywają, to Ty mi powiedz :idk: Myślę, że jeśli tak, to na bank się dogadają! :pleading:
Zastanawiam się też czy Scarlet mogłaby być dla Eliana Raynott jedną z tych niewielu osób, z którymi warto było utrzymać kontakt? Myślę, że o ile szkołę średnią mogły przetrwać to gdy tylko rok młodsza Scar wyfrunęła z Lorne Bay, ich kontakt mógł nieco się rozmyć ze względu na rzadkie wizyty Scarlet i słaby kontakt w czasie, gdy pochłonięta była pracą. Ale myślę, że gdy Scarlet powróciła na dobre do Lorne to jednak usilnie potrzebowała choć jednej przyjaciółki, więc w pierwszej kolejności odezwała się do Eliany, pytając czy umówią się na kawę i nadrobią zaległości. :milosc:
uznajmy, że wcale nie mam najgorszego zapłonu na świecie :lol: z Elianą mi jak najbardziej pasuje, a jeśli chodzi o Carlie, to w sumie możemy sobie to zostawić może do rozegrania? mogły gdzieś wpaść na siebie kiedyś na ulicy, ale Scarlet pewnie uznała, że to tylko ktoś, kto wygląda podobnie i dopiero gdzieś później na instagramie Faulkner mogła zobaczyć, że rzeczywiście w Lorne przebywa - no i co by nam z tego wyszło, to już by się w grze zobaczyło <3
Pysiule
Magda
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Super, zgadzam się na wszystko <3
Gorszego ode mnie nie masz, Carlie Faulkner , więc się nie przejmuj :lol:
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
Ej, ja w sumie chce coś <3 mogę nawet próbować Cię swatać z jakimś bratem :lol:
ambitny krab
Misia
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
hehe może z tym bratem, który jest agentem Scar :lol: Bo Colton jakby trochę pracuje dla Scarlet i jest jej agentem - krzyczy na nią głównie, że ma pilnować terminów i wysyłać o czasie rozdziały do redakcji i korekty wydawnictwa, każe jej chodzić na dziwne spotkania z pisarzami i jeszcze upomina się non stop o podwyżkę :lol: same ookroopności z tym Coltonem, dlatego Scarlet chętnie obdarzy sympatią innego Brooksa, pewnie Ezrę uznaje za słodziaka, no, ale nie będę grać sama ze sobą, prawda :lol:

Ale generalnie Casper Brooks pewnie jest dla Scar kopalnią inspiracji i pomysłów na postać, bo tyle w życiu robił i generalnie jest interesującym ziomkiem i pewnie jak kiedyś Colton przypadkiem (choć bądź nie) ich sobie przedstawił to szybko złapali kontakt? No i halo, totalnie oboje się muszą uczyć fińskiego z apki i pewnie oboje tylko updejtują się o postępach w nauce i mówią jaki dział w pace zdołali odblokować. :lol: No i potrzebuję ziomeczka, szczerze mówiąc. Scarlet jest kompletnie inna od Autumn, nie będzie zadzierać nosa i generalnie do rany przyłóż, więc przygarnij <3
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
scarlet callaway ziom, ja nigdy nie ogarnę tych wszystkich multikont, tak czuję :lol:
W każdym razie biorę na ziomeczku! Jak Colton na nią za bardzo krzyczy, to może mu nawet wysłać jakieś "ej, Twój brat znowu jest okropny dla mnie" i wtedy Casper dzwoni i robi mu godzinny wykład o kulturze i szacunku do kobiet :lol: z tą apka też biorę totalnie! Jak już się nauczą paru zdan to jakby mieli swój szyfr do gadania (pewnie Casper nawet myśli, że NIKT, NO ŻODYN nie zna fińskiego w tym mieście). No i podejrzewam, że on jakoś wielce książek nie czyta, bo to typ "o, obrazki", ale dla Scarlett się poświęca i jej przeczytał 8)
ambitny krab
Misia
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Casper Brooks przyzwyczaisz się, przysięgam. :lol:
Bardzo mnie to wszystko bawi i mi się podoba. <3 Nie dodaje nic, więc jak będziesz chciała grać to krzycz!
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
scarlet callaway hejka :hihi:
Przybywam po jakąś fajną relację, jako że Scarlet i Ainsley znać się muszą - łączy je szanowny joel dewitt - jedna jest jego eks, druga bff :roll: więc idę o zakład, że jeszcze kiedy trwał związek S. i J. ci nieraz, niedwa gościli się u Atwoodówny czy widywali w czwórkę z jej ówczesnym narzeczonym, podwójne randki czy coś w ten deseń :D
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Ainsley Atwood no totalnie :lol: ja tu widzę nawet całkiem udane wieczory gier w wykonaniu ich czwórki! Oczywiście tylko wtedy, kiedy wszyscy faktycznie byli dostępni czasowo, co pewnie jeśli chodzi o Scar wypadało nieco rzadziej, ale gdy już była to z pewnością ona i Ainsley zawsze rozwalały konkurencję w jakieś kalambury, w których trzeba tańczyć jak u Jimmy'ego Fallona czy coś :lol:
Podejrzewam jednak, że odkąd Scar i Joel się rozstali, to dziewczyny nie miały okazji, by się spotkać. Cóż, w każdym razie nie tak całkiem świadomie, bo pewnie przez przypadek im się udało czy coś. Choć pewnie Scarlet w takich momentach tylko się uśmiechała i rzucała przelotne powitanie, nie chcąc żadnej z nich stawiać w awkward sytuacji i ciągnąć rozmowy.
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
scarlet callaway jestem jak najbardziej za czymś takim! W sumie to i dziewczyny - w miarę oczywiście jak były dostępne czasowo - mogły się wtedy zakumulować, co niestety gdzieś umarło śmiercią naturalną po rozstaniu Scarlet z Joelem. A teraz to pewnie co najwyżej taki niezobowiązujący small talk, Ainsley nie wie jak się zachowywać bo jednak chce być lojalna względem przyjaciela a z drugiej to dziewczyna na upartego nie zrobiła noc tak karygodnego, by skazać ją ostatecznie na ostracyzm.
ODPOWIEDZ