mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:50
dam znać, kiedy będzie miało miejsce to show
yyyy... chyba serio mi ostatnio coś umknęło...
oj weź, puco, psujesz wszystko! będziesz miała niespodziankę!
woah, gdzie to zapisać, toż to święto narodowe!!
nie potwierdzę i nie zaprzeczę



Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:55
i za to mnie uwielbiasz


Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
17:01
dostałaś prezent, będziemy pewnie się i tak widzieć na święta, ale... przezorny jest ubezpieczony i lepiej napiszę jeszcze smsa z życzeniami, żebyś potem mi nie powiedziała, że nic nie zrobiłem w tym kierunku :/
taaaaaaaakżeeeeee.... wesołych świąt, puco :fox: żebyś w końcu złożyła tego grata (chociaż i tak oboje wiemy, że mój motor będzie lepszy :hihi:), miała ciągle pieniądze na wszystkie zachciewajki, na studiach nie miała problemów z zaliczeniami, a w przyszłym roku żeby wszystkie premiery gier były Twoje :D no i dobra - szczęścia, pomyślności i czego sobie jeszcze tam zapragniesz <3


Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
lorne bay — lorne bay
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Hey, hey, you, you
I could be your girlfriend
Benji
.
Ej stara, słuchaj bo chyba już nie uda mi się stąd wyrwać i życzyć Ci osobiście, WIĘC.
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt i takie tam, ok? A tak serio to żebyś nigdy więcej nie zaciążyła. Żebyś dalej prała moje bokserki jak znajdziesz je w swoich ubraniach. Żebyś zawsze była tak wkurwiająca, bo to nawet całkiem urocze. No i nauczyłabyś się piec śmieszne ciasteczka.
BUZIAKI BENJI


Sienna Hargreeves
mistyczny poszukiwacz
nick
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
23:20
Percy
Dzięki, stara :oops:
No a czego ja Ci mogę życzyć? Chyba spełnienia marzeń, dużo rozsądku i nie wpadania w kłopoty w przyszłym roku 8)


Sienna Hargreeves
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Ja Ci nic nie życzę bo to co najważniejsze to już masz w życiu. Czyli zajebistą siostrę! No dobra, aby nie było, że jestem zła ja Ci z kolei życzę więcej oleju w głowie, jeszcze większego domowego haremu i kolejnej lodówki w domu abym miała gdzie się stołować.
Krucho? Jeśli w tym roku będzie tak samo jak w poprzednim to wejdę do piekarnika i dołącze do tej cholernej kaczki.

Sienna Hargreeves
sumienny żółwik
rorka
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
20:21
Percy
Dzięki za apteczkę :lol:


Sienna Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
20:30
Percy
Jak Ci minęły święta? :lol:


Sienna Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
20:35
Percy
Parsknąłem :lol:
No dobra, to w takim razie powiedz jakie masz postanowienia noworoczne :lol:


Sienna Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
20:35
Percy
Standardowo raczej. Nie pakować się w kłopoty, nie zakochiwać się, być dobrym wnukiem.
Ograniczyć whisky z Riverem :lol:
I chciałbym Cię tylko zapytać JAKIMI WAMI?!?!


Sienna Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
01:02
Percy
Potrzebuje Twojej pomocy z... ogarnięciem się do porządku.
Wiem, że jest późno, ale wpadniesz?


Sienna Hargreeves
ODPOWIEDZ