Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Sorry, że odpisuję po takiej przewie...
Niczego od Ciebie nie potrzebowała, aż do teraz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg1]
[tel5]Pearl
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKST[/teltxt]
[teltxt]TEKST[/teltxt]


[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]]
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Jasne... tak na pewno będziemy czekać tak długo jak zakładasz, Perełko :|
Dzieciaku, nie dasz mi rady ;>
Nie odpuszczę takiej historii.
Mogę przyjechać i popatrzeć już dzisiaj :lol: masz wybór foto, albo gościć mnie w swojej łazience


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
:lol: nope
Ukarzesz mnie? ;>
Totalnie kupuję tę bajeczkę xDD
Pfyyy.... Nie lubimy się :/


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Pyskujesz, a tak naprawdę jara Ciebie to moje panoszenie się 8)
Mhmmm... Jeszcze to odszczekasz. Poza tym nie wiem skąd u Ciebie ten kompleks wieku jak to nie ma w ogóle znaczenia.
Eh... A liczyłem, że jakoś umilisz mi ten wieczór :(
zrekompentujesz ta durna zasadę 5 dni :/


pearl campbell
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
22:27
Aiden Thompson
Napisałem, że nie bywam w kiepskich barach, nie że w barach w ogóle.
Albo masz dobre filtry, albo przez najbliższych 20 lat nie będzie ci potrzebna ingerencja chirurga.


pearl campbell
sex on the beach
pif-paf#8372
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
dante
pół na pół, niby tak, ale nie przesadza. nie traktuje mnie w tak chujowy sposób jak inni
ma na imię Terence (ładnie, nie?) i w sumie nie mam pojęcia ile ma lat, ale jakieś laski na lotnisku o nim rozmawiały i powtarzały, że jest mocno p r z y s t o j n y
DWA
wstępnie
nikt mnie nie nauczył jak się wstawia emotki
ale wyobraź sobie że mrugam
i tak, razy dwa. czasem mniej, czasem bardziej. i chyba jasper wiedział pewne rzeczy zanim ja je jeszcze wiedziałem. to dziwne?
faktycznie to ckliwe
ty nie masz dobrego kontaktu z rodzeństwem?
pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Hej?
Jest aż tak źle? Co się stało?
Zawszę mogę wpaść zrobić Ci masaż p0o kąpieli ;>
Wczoraj święta siedziała 3h w kościele... muszę zrobić coś co przywróci mi moją grzeszną naturę


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Odkąd spędziłem przez nią noc w konfesjonale, bo tylko święta ziemia trzymała od niej Nathaniela z daleka :roll:
Z kim miałaś ten wywiad? Pewnie jakimś fiutem... Co nie wypaliło?
To się zdrzemnij i odpocznij, a ja wpadnę nieco później, dobrze?
Łamiesz mi serce nie doceniając zdolności moich dłoni ;>


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jasper Ainsworth pisze: 05 mar 2023, 23:06
Jay
Wiem, ale po pierwsze na serio boje się o Divine, a drugie ona ewidentnie potrzebowała być , kimś, nawet jak wydawało jej się, że jest inaczej.
Chujowe dni w pracy zdarzają się każdemu. Jutro będzie lepiej
Ożywiłbym Cię ^^ , ale dobra... Jak czujesz, że potrzebujesz pobyć sama to rozumiem.
Bo tak czujesz prawda? Gdybym nagle się tam zjawił to nie okazałoby się, że jesteś w drodze do jakiegoś podrzędnego baru i wszystko co mi powiedziałaś to kłamstwo??
Łaskawa Ty ;> odpocznę do jutra, w takim razie


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Zazdrosna? ;>
Mhmmm... jakbym Ciebie nie znał, to może bym to kupił, ale zdjęciem nie pogardzę ^^.
No dobrze... W takim razie widzimy się jutro. Bądź grzeczna, Kicia <3


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Jeśli tak to uznam to za cenny komplement, Perełko ;>
Normalnie Ci współczuję, tak na prawdę... :lol:
<3


Następnego dnia:

Jay
Mhmmmm....
Czujesz się chora? To kiepsko
Bez przesady, drobny katar mi nie jest straszny. Poza tym i tak muszę wpaść do Ciebie, bo zostawiłem tam swoją torbę na siłownię z tartą. Wpadnę na chwilę, przywiozę Ci coś dobrego do jedzenia, a kto wie może jednak poczujesz się lepiej jak mnie zobaczysz ;>


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Przezabawne, Pearl :roll:
Daj spokój, już nie panikuj, aż tak... Wczoraj mi pisałaś, że powinienem ją olać po tym jak Nejt dał mi w pysk, a dziś boisz się, że zarażę ją katarem? Coś mi tutaj nie pasuje...
Potrzebuję tej torby, a poza tym widziałem ciebie już w kiepskim stanie nawet jak wciąż miałaś na sobie makijaż ;> wpadnę tylko na moment.
Divinę zaliczam do 19, więc będę zaraz po


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Maruda :lol:
Mhmmm... Dzięki w takim razie
Ta jest kiepska, ale powiem Ci, że Divina zadziwiająco długo umie wytrzymać na kolanach. Powinnaś podejrzeć jej technikę :lol:


pearl campbell
ODPOWIEDZ