Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Sorry, że odpisuję po takiej przewie...
Niczego od Ciebie nie potrzebowała, aż do teraz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg1]
[tel5]Pearl
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKST[/teltxt]
[teltxt]TEKST[/teltxt]


[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]]
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Nie możesz się gniewać na stróż prawa, bo trafisz za kratki ;> a zanim tam trafisz będę musiał Ciebie dogłębnie przeszukać :lol: w sumie ten striptiz to może być całkiem spoko zabawa
Polubisz, tak jak mnie polubiłaś, a tak się zarzekałaś, że nie :lol:
Oj już...
To zrób jakieś zdjęcia i podeślij przy okazji ;>
Pearl, jakbym Ci wysłał jej zdjęcie, nie uwierzyłabyś, że te zwłoki jeszcze oddychają. Właśnie zataszczyłem ją na górę i chyba będzie wymiotować :/
No, a Ty nadal wątpisz w moja wierność i wolisz jakiegoś cyborga zamiast mnie :lol:


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
:smirk: spodobało Ci się to przejęzyczenie
Nie wiem, możemy jutro pójść na tą plażę w sumie :lol:
Chyba pomyślisz o mnie jak jestem niegrzeczny ;>
Chciałem przyjechać z nią do Ciebie, ale nie miałaś ochoty na trójkąt, więc... :lol: Sorry, ale sama mnie prowokujesz do bycia takim gnojkiem xDDD Jesteś wspaniała, wiesz?
To elegancko, aczkolwiek moglibyśmy tego Twojego kolegę zaprosić następnym razem do zabawy ;>
Grrrrr.... Właśnie trzymałem jej włosy nad kiblem... Zajebista noc :/ Już z Diviną jest mniej jebania :v :v


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
To mamy wiele wspólnego, Perełko ;>
:frog:
Szalej, a potem mi wszystko opowiesz ze szczegółami ;>
Chuja tam, a nie jej byłego :meh:
Ale nie ma moich umiejętności ^^
Nie wiem ile będzie pamiętała z tego co dziś odjebała... Właśnie padła nieprzytomna :/ w sumie może to dobrze, kac ją jutro zajebie xDDD
No jasne... Zabawiaj się tam i zostaw mnie tutaj samego :/ jeszcze tak bezczelnie zaczęłaś mnie rozpalać... Eh, zdecydowanie to nie jest mój dobry dzień. Idę pod prysznic, ochłonąć


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Nie inaczej ;>
Wystarczy Ci to co masz.... :/
Nie ma ze mną szans :lol: a już na pewno nie z moimi, zdolnymi dłońmi
To zwłoki i to w dość zaawansowanym stanie rozkładu :lol: ale dobrze... Jak chcesz mi odebrać ostatnia radość z tego wieczoru i przestać ze mną pisać to okej...
Wystarczy, że ją ogarniam i jej pomogłem. Nie stać mnie na więcej współczucia i empatii w tej chwili...
Będę rycerzykiem :roll:
Kochanie ;> jara mnie to prawie jak Twoje niegrzeczne zdjęcia


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
A mogłaś powiedzieć, że mam przyjechać ;>
Nie pewny siebie, a stwierdzam fakty :|
Dobrze to już nie pisz, ale nagrywaj :lol:
Powinnaś żałować z powodu, który wymieniłem powyżej :roll:
Mówisz? No to wpisuje się w ten schemat tak 50/50
I vice versa ;>
Odezwę się jutro, spij niegrzecznie <3


pearl campbell
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
dante
cześć cześć, przepraszam że wczoraj przestałem się odzywać, ale dużo się działo
w każdym razie pokój był jednak jeden
a noc bardzo długa
^^
czy to była emota?
Jay pewnie by się wkurwił, że opowiadam ci o takich rzeczach
no i przykro mi bardzo, Pearl, serio. z powodu siostry
jakbyś chciała kiedyś o tym porozmawiać, to jestem do twoich usług

let's say że to następny dzień, a nie sto miesięcy później
pearl campbell
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
dante
podejrzewam że mieliście bardzo dużo do robienia
to był raczej dość kiepski motel na pustkowiu, myślę że pozna nami nie było nawet innych gości, na szczęście
na piętrze były co najwyżej skorpiony
wyobrażam sobie nawet, że się szczerze uśmiechasz
nie wiem czemu, swoją drogą, wyobrażam sobie, że wyglądasz jak scarlett johansson w tym filmie vicky christina barcelona
super hot
raczej z żadną jego laską jak dotąd nie roztrząsałem swojego życia erotycznego. i w ogóle nie debatowałem nad seksem. czy to nie dziwne, pearl? powinniśmy przestać?
moja upojna noc była zajebista, a rano kompletnie ześwirowałem. raczej nie ma się czym chwalić
wątpię żeby cokolwiek mogło mnie zniesmaczyć
to może być transakcja wiązana, opowiesz mi o swoich demonach, a ja ci o własnych
pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Nie rozumiem :hm:
Chociaż faktycznie ciężko Ciebie dobudzić z takiej regeneracyjnej drzemki...
Ale zawsze cieszy mnie, że dotrzymujesz słowa :|


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Nic nie będę klikać znów...
Wyślij mi telegram :roll:
Dzieciaku :|


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
XDDDDD
Ogarnąłem:|
Szanuje te życiowe prawdy


pearl campbell[/mention
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Też tak pomyślałem, a potem zaczęłaś mi narzekać :roll:
Nie będziesz mi mówić co mam robić
poza sypialnią :lol:


pearl campbell
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
dante
Jay inteligentny? daj spokój
nie wiem kto tu kogo podrywa
żeby zachować dumę pominę większość szczegółów
no ale wiesz, czasem niezależnie od tego, jak dobrze się bawisz, dopadają cię wątpliwości i wydaje ci się, że popełniasz błąd. tylko i aż tyle
powiedziałem mu kilka głupot, ale już to przegadaliśmy i chyba wszystko jest w porządku
a jak wyczerpującej odpowiedzi oczekujesz? budowałem życie na kłamstwach, broniłem w sądzie ludzi, którzy na to nie zasługiwali i liczyły się dla mnie tylko pieniądze; nie obchodziło mnie nawet to, czy moi klienci naprawdę dopuszczali się tych wszystkich zbrodni
i chyba trochę, w pewien sposób, ulżyło mi, kiedy jeden z nich okazał się być stukniętym mordercą
wiem, to nie ma sensu
czasem tylko żałuję, że pozwolił mi wtedy przeżyć
pearl campbell
ODPOWIEDZ