Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Sorry, że odpisuję po takiej przewie...
Niczego od Ciebie nie potrzebowała, aż do teraz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg1]
[tel5]Pearl
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKST[/teltxt]
[teltxt]TEKST[/teltxt]


[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]]
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Wiesz z Tobą nic nie wiadomo, Kicia
Nie mam wyboru...
Uuuuu! Ale jesteś zabawna... Twoje żarciki nie pomagają
Jakbyś była tutaj, ewentualnie, moglobym odpuścić ten program... Pooglądać coś innego ^^


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Nie umiem zdecydować się na jedno :hm:
Wiesz jakbyś mogła, ale powiedziałaś, że nie mam na co liczyć...
Zaraz.. Jezuu... kilka godzin raz i już mi życie układasz
Chyba Say "take it off" About The Dress, ten program na pewno zainteresowałby nas oboje. Poza tym nie mam pojęcia o czym jest ten twój, ale pewnie kiepski :idiot:


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Niech ci będzie... :roll:
Poczekam na ten efekt wow ;> ale wiedz, że cierpię.
O chuj! Zapomnialem, że Ty taka romantyczka jesteś! Czekaj już zakładam piżamę, biorę herbatkę, zapalę świeczuszkę i możemy pisać :)
Moda ślubna? Widzę szybko zaczynasz z tymi sugestiami, a dopiero minęła 3 godzina naszego związku?
Wypraszam sobie... Umiem się ubrać to po pierwsze, a po drugie sama to powiedziałaś... I trzecie wciąż nie oddałaś mi moich ciuchów :meh:


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Szampana wolałbym pić z Tobą, a nie samotnie, więc poczekam z tym świętowaniem, ale cieszę się
Uuu.. wreszcie mówisz coś interesującego, kontynuuj ;>
Dobra, dobra... Słyszałem co powiedziałaś matce, a ona pewnie nie miała by nic przeciwko takiemu barmanowi-zięciowi
A czym? Ja nie mam zamiaru kręcić z nikim na boku i ty chyba też nie, więc?
Tak też myślałem... :|


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Uśmiecham się dokładnie tak jak Ty, szczęściaro
Coraz mniej podoba mi się ta rozmowa :roll:
No kurwa... Po drodze wpadłem obrabować jubilera, bo przecież na takie karaty jak dla Ciebie to w życiu by mnie stać nie było
Niewielu rzeczy się boję... Może poza tym, że znów gdzieś znikniesz. Więc zostań
I dobrze wiedzieć, że potrafisz być urocza <3


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Twoje zawsze na wierzchu, co? ;>
BRB, nie mogę pisać, bo własnie wsiadam na motor...
Oj... To chyba mamy prawdziwy problem, bo pamiętasz, że mówiłem Ci o więzieniu?
Nie żartowałem, Pearl...
Chyba właśnie rozumiem dlaczego... Obyś nie uciekła teraz, bo ja nawet słysząc te twoje kłamstewka i tak doskonale się czuję


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Skąd ;> lubię rywalizację
Bezsensu...
Nigdy nie pytałaś, wolałaś sama szperać, albo zakładać, że to co Ci mówię nie jest prawdą... Zmienimy to
Spokojnie, nikogo nie skrzywdziłem... Opowiem Ci jutro, dobrze?
Bo właśnie dałem Ci pierwszy powód do bycia rozczarowaną. Myślę, że obydwoje mamy spore zaległości, jakoś to ogarniemy wspólnie, Kicia


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Szczerze to wolałbym nie oglądać nic i po prostu iść z Tobą do łóżka :idk:
Bo wydaje mi się, że to poważne...
Wiesz.. Ty też nie byłaś jakaś wielce rozgadana i łatwa do rozgryzienia. Nie miałem chociażby pojęcia o tym, że masz włoskie korzenie
Spokojnie, jestem już teraz grzecznym chłopcem :devil:
To dobrze, bo nie chciałbym tego robić... Mam swoje tajemnice, ale naprawdę mi na Tobie zależy


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Cenię sobie szczerość w związku :|
Bo problemy zawsze się znajdą, a po chuj się stresować jak nie ma czym?
Osz... Jestem już zmęczony. Jakbyś miała takie same korzenia jak ja, moja mamusia by Ciebie pokochała z miejsca, ale tak... Hiszpanka? Uuuuj.
Nic mi się nie odechce ;> Ja akurat lubię niegrzeczne dziewczynki, a więc idealnie się uzupełniamy
Jak obiecasz, że też przez smsy będziemy się kłócić to spoko... Tylko muszę ogarnąć gdzie tu jest opcja "mute"


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Tamta noc... Była wyjątkowa, chyba nie wiem jak inaczej to określić
Przywykniesz, Kicia ;>
Nie cykaj! Będzie wesoło :lol:
Nieładnie tak kłamać Perełko... Wystarczy na Ciebie spojrzeć i już człowiek dostaje dreszczy
Nic nowego :v :v :v :v
Dobra już....Ciiii, bo jeszcze zaraz na serio się pokłócimy. Żartuję tylko podle... Cieszę się, że sobie pogadaliśmy to było nowe i podobało mi się. A teraz idź spać, bo ja też już leżę w łóżku, tak?


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
:tear:
Jasne, jakbyś tego bardzo chciała to oczywiście możemy znów spędzić taką noc...
No, no... Bo inne kobiety to nie gotują.. Ale swoją drogą to urocze, że się tym przejmujesz
Mówisz? ;> Zapamiętam i wykorzystam w odpowiedniej chwili
Cichaj tam kobieto i się mnie słuchaj! Idziemy spać :meh:
Leżę... Wysłałbym Ci zdjęcie dla potwierdzenia, ale skoro Ty mi nie wysłałaś to musisz zaufać mi na słowo


pearl campbell
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Dobrze... Już nie będę taki okropny, przepraszam to było głupie...
Jarasz mnie po prostu :idk:
Oczywiście, że zrobisz jak będziesz zabawna i miła, bo niestety Twojej ślicznej buźki nie doceni. Od pewnego czasu jest niewidomy
Dajesz mi sprzeczne sygnały ;>
Oczywiście :lol: Dobranoc w takim razie <3
Kurwa... To nie fair, wiesz? -.- I jak mam zasnąć? Za karę musisz mi wierzyć na słowo. Do jutra, Perełko


pearl campbell
ODPOWIEDZ