antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
mara ebenhart pisze: 01 gru 2021, 10:10

o ile nie spanikuje, bo randki z randomowymi osóbkami z tindera nie są w jej stylu :lol:
zawsze musi być ten pierwszy raz :lol:
Ebenhartowie
Magda
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
mara ebenhart a ja mogę ci podrzucić Rorey, bo przyjaźni się z Nevą i w sumie też składa życie do kupy, więc mogą pracować nad tym razem 8)
A poza tym mam rok starszego william henderson, ale to ponurak, więc nie wiem czy by go polubiła :hm:
promienny latawiec
-
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Cześć! Widzę, że Mara za czasów szkolnych była prawdziwym bystrzakiem, więc co ty na to, żeby babcia Alberta, u której on w tamtych czasach mieszkał i która mogła być fryzjerką Mary, namówiła ją na poduczenie jej niesfornego wnuka, żeby trochę podciągnął oceny w szkole? On w tamtym czasie dużo broił, a średnio uważał na lekcjach, co przekładało się później na jego oceny, więc pomoc była mu niezbędna. Na pewno był kłopotliwym uczniem, który nie zawsze stawiał się na korkach, ale z biegiem czasu wyrobił się i jak już zaczął się pokazywać, Mara mogła przekonać się, że nie jest taki straszny i da się go lubić, dzięki czemu zakolegowali się i do teraz utrzymują kontakt, hm? :hm:

mara ebenhart
Pysiule
Edyta
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
mara ebenhart

Hej! Razem z Darylem są w tym samym wieku. Może chodzili razem do szkoły i ona próbowała trochę go utemperować? :hm:
ambitny krab
Daryl Stark
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
rorey fitzgerald pisze: 02 gru 2021, 22:52
mara ebenhart a ja mogę ci podrzucić Rorey, bo przyjaźni się z Nevą i w sumie też składa życie do kupy, więc mogą pracować nad tym razem 8)
A poza tym mam rok starszego william henderson, ale to ponurak, więc nie wiem czy by go polubiła :hm:
dziewczyny jak najbardziej mogą się znać! poszłabym w kierunku jakiejś przyjaźni, co by dziewczyny mogły się w trójeczkę spotykać i narzekać na swoje życie :lol: williama chętnie przyjmę na willie, skoro ta przyjaźni się z jego siostrą :hihi:
Albert Raynott pisze: 03 gru 2021, 19:12
Cześć! Widzę, że Mara za czasów szkolnych była prawdziwym bystrzakiem, więc co ty na to, żeby babcia Alberta, u której on w tamtych czasach mieszkał i która mogła być fryzjerką Mary, namówiła ją na poduczenie jej niesfornego wnuka, żeby trochę podciągnął oceny w szkole? On w tamtym czasie dużo broił, a średnio uważał na lekcjach, co przekładało się później na jego oceny, więc pomoc była mu niezbędna. Na pewno był kłopotliwym uczniem, który nie zawsze stawiał się na korkach, ale z biegiem czasu wyrobił się i jak już zaczął się pokazywać, Mara mogła przekonać się, że nie jest taki straszny i da się go lubić, dzięki czemu zakolegowali się i do teraz utrzymują kontakt, hm? :hm:

mara ebenhart
świetny pomysł! ich babcie mogą się znać nawet, więc za młodu mogli spotykać się przy niedzielnym serniku :lol: teraz jak najbardziej mogą ten kontakt utrzymywać, bo mara wpada do niego co kilka miesięcy na odświeżenie koloru!

no i przy okazji wysępie też coś od vinniego, co? nasza dwójka się zna czy jeszcze okazji nie było? :hm:
Daryl Stark pisze: 03 gru 2021, 20:07
mara ebenhart

Hej! Razem z Darylem są w tym samym wieku. Może chodzili razem do szkoły i ona próbowała trochę go utemperować? :hm:
tak, niech się znają z czasów dzieciństwa :lol: razem jeździli rowerami na plaże i daryl mógł być jej taka szczeniacką miłością ale potem zaczęła traktować go jak przyjaciela i bujali się razem przy każdej możliwej okazji :hihihi:
ambitny krab
marta
lorne bay — lorne bay
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
nie wyobraża sobie życia bez tańca, gwiazda filmów bollywood, jest nieszczęśliwa w nowym miejscu, boli ją bardzo fakt rozstania się z marzeniami, na dodatek pragnęła małżeństwa pełnego miłości
mara ebenhart - Maya jest tu naprawdę od niedawna, ciężko jest jej wszystko to jakoś sobie poukładać, przyzwyczaić się i NAPRAWDĘ POTRZEBUJE PRZYJACIÓŁKI. Zapewne Mara ma już pełno takowych, ale może jakoś uda się gdzieś tą Mayę wcisnąć? Ona nie ma gdzie tutaj chodzić, więc na pewno wybrała się samotnie do muzeum i tam spotkała Marę. Kocha historie, inne kultury więc mogły złapać wspólny język? Może będą się spotykać na dobre wino u Mayi, albo u Mary i będą rozmawiać o złamanych sercach, obietnicach. Maya z chęcią pomoże na jej złamane serce, nakarmi ją *.*
powitalny kokos
Maya
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
maya bhavani pisze: 06 gru 2021, 09:54
mara ebenhart - Maya jest tu naprawdę od niedawna, ciężko jest jej wszystko to jakoś sobie poukładać, przyzwyczaić się i NAPRAWDĘ POTRZEBUJE PRZYJACIÓŁKI. Zapewne Mara ma już pełno takowych, ale może jakoś uda się gdzieś tą Mayę wcisnąć? Ona nie ma gdzie tutaj chodzić, więc na pewno wybrała się samotnie do muzeum i tam spotkała Marę. Kocha historie, inne kultury więc mogły złapać wspólny język? Może będą się spotykać na dobre wino u Mayi, albo u Mary i będą rozmawiać o złamanych sercach, obietnicach. Maya z chęcią pomoże na jej złamane serce, nakarmi ją *.*
słuchaj, przyjaciółek nigdy wiele - zwłaszcza takich prawdziwych! myślę, że gdy się spotkały i maya powiedziała, że jest w mieście od niedawna, mara zaproponowała by wyskoczyły na jakiegoś drinka i może udały się na jakiś spacer po mieście bądź na plaże? na pewno wymieniły się numerami <3
ambitny krab
marta
lorne bay — lorne bay
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
nie wyobraża sobie życia bez tańca, gwiazda filmów bollywood, jest nieszczęśliwa w nowym miejscu, boli ją bardzo fakt rozstania się z marzeniami, na dodatek pragnęła małżeństwa pełnego miłości
mara ebenhart - myślę, że na pewno się dogadają. Drink, spacer po mieście czy nawet plaża to bardzo dobry pomysł!
powitalny kokos
Maya
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Ekstra, to tę dwójkę mamy dogadaną, a jeśli chodzi o Vincenta to rzeczywiście powinni się znać. Dopóki nie zniknął Vinnie był super chłopakiem dla Nevy, jej (i Mary) dziadkowie go lubili, Vinnie też raczej nie miał powodów, żeby nie przepadać za jej rodziną i to się nie zmieniło, więc ma do nich wszystkich pozytywny stosunek. Także wiele zależy od tego jak ty widzisz tę relację ze strony Mary. Wiadomo, on zniknął bez słowa na dziesięć lat, wystawił Nevę na ogromny stres, a teraz jak gdyby nigdy nic wrócił. Oczywiście miał swoje powody, żeby zachować się tak, jak się zachował, ale to nie jest powszechna wiedza, więc ludzie na ogół mają mu za złe to zniknięcie :idk:

mara ebenhart
Pysiule
Edyta
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
mara ebenhart

Czy my jakieś relacje ustalałyśmy? :hihi:
ODPOWIEDZ
cron