Prywatny Ochroniarz — Agencja Ochrony
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
It was never the way she looked. Always the way she was. I could’ve fallen in love with my eyes closed.
Lista postaci: joel dewitt Sameen Galanis adan atwood salvador callaway irene caddel
Długość nieobecności: tydzień
Powód: to tak na wszelki wypadek, bo posty pojawiać się będą na pewno :roll:

Uznano.
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Lista postaci: Nicholas Winslow
Długość nieobecności: 7.11
Powód: asekuracyjnie, bo jestem gapą <3

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
Lista postaci: Zoya Henderson Inej Marlowe James Diamini Leonard Callaway Gin Blackwell
Długość nieobecności: max
Powód: słabo się ostatnio czuje, posty będą wpadać, ale wolę mieć zabezpieczenie

Nieobecności uznane i dodane do spisu.
towarzyska meduza
catlady#7921
lorne bay — lorne bay
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Life is short, right? We both know that. Well, what if you’re my chance? What if you are the thing that’s actually going to make me happiest?
Lista postaci: Ane Ackerman Weston
Długość nieobecności: maks
Powód: nie wiem
zaradny kameleon
nick
brak multikont
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Lista postaci: darby maclerie william henderson lowrenn fitzgerald mara somerset remi blackwell nico tribbiani jackson hargreeves cami o'brallaghan
Długość nieobecności: maks dwa tygodnie
Powód: asekuracyjnie, ostatnio za dużo się dzieje i nie miałam jakoś głowy i energii do postów, ten weekend też nie był moim weekendem, na następny całkiem znikam z forum, więc lepiej mieć nieo, niż nie mieć, co nie!

Nieobecności uznane i dodane do spisu.
przyjazna koala
-
-
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Lista postaci: Gust Johansen
Długość nieobecności: maks pliska
Powód: (nieobowiązkowy)

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Lista postaci: Jamie Fitzgerald
Długość nieobecności: maks
Powód: jestem na ostatniej prostej mojego ogarniania pracowego, więc potrzebuję tej chwili i wracam do pisania dla przyjemności <3

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
ambitny krab
nick
brak multikont
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Lista postaci: Eleonore Hartmann, Vivienne Tang
Długość nieobecności: max
Powód: zawrót głowy w pracy i na uczelni, a później wyjazd do którego trzeba się przygotować


Gotowe
dzielny krokodyl
arisu._.
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Lista postaci: leonie turner Długość nieobecności: (11.11.22) Powód: Nie wyrabiam, nie wiem jak mam na imię:/


Gotowe
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Lista postaci: mathilde bennett
Długość nieobecności: jakieś 4 dni, ale spróbuję coś napisać

nieobecność uznana i dodana do spisu
happy halloween
Booyah
brak multikont
aktorka — Eclipse Pictures
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka której zostały jedynie przygarnięte bliźniaki, które straciły rodziców podczas wypadku samochodowego i których matką chrzestną jest właśnie Sarah.
lista postaci: Sarah McGowan
długość nieobecności: do 14.11
powód: po prostu muszę

Uznano.
happy halloween
nick
wykładowczyni, toksykolożka na wiecznym wygnaniu — University of Queensland
34 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
When the people I used to know found out what I had been doing, how I had been living, they asked me why but there’s no use in talking to people who have a home. They have no idea what it’s like to seek safety in other people for home to be wherever you lie you head.
Lista postaci: Latifa al-Basri
Długość nieobecności: Biorę te dwa tygodnie, bo mogę pisać, ale rzadko.
Powód: Poszukiwania mieszkania w Warszawie to nieśmieszny żart, (nie)pozdrawiam.

Nieobecność Latifa al-Basri nieuznana, minął regulaminowy czas na napisanie posta fabularnego.
happy halloween
Martini
-
Zablokowany