psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
00:00
Nieznany numer
Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo, zmień się w rum. Dźwięki trąbki, wdowi płacz, ziemio ziemio, zmień się w piach. Dźwięki skrzypiec, wielki mur, wietrze wietrze, zmień się w bór. Dźwięki fletu, martwy szczur, ogniu ogniu, dogoń rój.
Prześlij tę wiadomość do pięciu osób albo uruchomisz klątwę gorszą od plag egipskich.
babeczka
-
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Randka
23:04
W tym zeszłorocznym było ciężko oddychać.


Randka
23:06
Skasuj to!
Przepraszam. To miało pójść do przyjaciółki...
Skasuj. Zapomnij. Najlepiej utop ten telefon. Odkupię.


ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Wiesz... akurat cechy małomówności nie powinieneś ode mnie zapożyczać.
Pamiętaj, że to działa w obie strony.
Kiedyś mnie zapytasz z krzykiem czy się hajtam, a ja na to "A może". A potem wyjdę na spacer.
Pochwalisz się jak spotkasz?



ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
To był szokujący przykład, który się nie sprawdzi.
Ślub to nie temat tabu bo każdy wie jakie mam zdanie o tym. "Ktoś" to temat tabu.
Co ma do tego Scarlet? Bo mamy jedno łóżko dla nowożeńców?
Nie żebym wierzył, ale osobiście uważam, że JEŚLI coś takiego istnieje to zdarza się tylko raz.
Wiem, szok. Masz brata romantyka.



ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Z tym łóżkiem akurat nie żartowałem. I nie trzeba być małżeństwem aby razem spać.
Psujesz mi zabawę...
Pomyłka zaszła i tyle.
Widzę, że się zdradziłem, ech.



ezra brooks
koszykarza — Cairns Taipans
26 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Ma wielu braci i fantastyczną mamę. Wychowanek drużyny z Cairns, w której obecnie gra. Skupia się na sporcie, by nie myśleć o tym, że jego była dziewczyna niebawem urodzi jego dziecko.
Ray
Nie ma takiego kuponu :/
Kiedyś był, ale zmienili go na "skoro to moje urodziny, to ja stawiam". Na szczęście wprowadzili nowy talon na darmową kolejkę od brata, mam ich cały portfel ^^
Może w czwartek? W weekend mamy mecz. Pewnie nie wyjdę w pierwszym składzie, ale nie chcę przypału
ezra brooks
koszykarza — Cairns Taipans
26 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Ma wielu braci i fantastyczną mamę. Wychowanek drużyny z Cairns, w której obecnie gra. Skupia się na sporcie, by nie myśleć o tym, że jego była dziewczyna niebawem urodzi jego dziecko.
Ray
Tylko nie marny, ok? :/ I niech ci będzie, ja stawiam następnym razem
Akurat wy zawsze możecie! Jeśli tylko założycie koszulki i będziecie mi kibicować, załatwię wam nawet darmowe bilety
ezra brooks
koszykarza — Cairns Taipans
26 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Ma wielu braci i fantastyczną mamę. Wychowanek drużyny z Cairns, w której obecnie gra. Skupia się na sporcie, by nie myśleć o tym, że jego była dziewczyna niebawem urodzi jego dziecko.
Ray
That's the spirit!
Chodźmy do Moonlight. Dawno tam nie byłem. A piwo zdecydowanie dobrze mi zrobi
ezra brooks
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
17:10
Adam
Od kogo? D:

ezra brooks
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
17:10
Adam
sorry, chyba coś źle Ci się napisalo
Starego? :| Dopóki nie zacznę chodzić z balkonikiem wszyscy macie zakaz używania obok mojego imienia słowa "stary"
No dobra, ale to "chyba" jest jednak zastanawiające. Co dokładnie powiedziała?

ezra brooks
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
17:10
Adam
Hm...
Z mojej perspektywy - starszego, nie starego brata - to mi wygląda na furtkę do randki
Czyli to taka pre-randka :lol:

ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lizzie
Hej, jest całkiem okay
Dziękuję, że pytasz. Lepiej powiedz, co u Ciebie
ezra brooks
ODPOWIEDZ