asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
[tel02]
Mari
[/tel02]
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/78ed7a662ebda0512bb8e3ba7c425983/tumblr_prtko2VpsO1wwlqm3_400.png][/telimg1]
[tel5]Mari
[/tel5][/tel02][tel8]14:20
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/78ed7a662ebda0512bb8e3ba7c425983/tumblr_prtko2VpsO1wwlqm3_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKS[/teltxt]
[teltxt]TEKS[/teltxt]
[teltxt]TEKS[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
właściciel i sternik statku wycieczkowego — Daintree River Cruise Centre
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Eks-sportowiec i były mąż, od lat w Lorne Bay. Prapotomek Thomasa Mayersa znany w mieście z nazwiska i z zawodu. Trochę dupek.
John Mayers
23:48
Obrazek


Mari Chambers
happy halloween
nimue_h
właściciel i sternik statku wycieczkowego — Daintree River Cruise Centre
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Eks-sportowiec i były mąż, od lat w Lorne Bay. Prapotomek Thomasa Mayersa znany w mieście z nazwiska i z zawodu. Trochę dupek.
John Mayers
7:45
no co ty?! przecież to słodziak jest
on chce się tylko przytulić.
happy halloween
nimue_h
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
Zjadłem prawie wszystkie pączki w mieście
Zaraz zjem ostatniego
Zapłać stówę albo go pożrę
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Dzień dobry Marysiu
Jak się czujesz?
Tęsknię za Toba


Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
To dobrze. Prześlij wieczorem wyniki z ciśnieniomierza, zresztą wiesz. Unikasz słońca?
To prawda, ale nie spieszno mi do spędzania czasu bez Ciebie.
Tak, on też tęskni... Chyba, bo wczoraj znalazł jakąś Twoja koszulkę, gdy wymknął się do garderoby i zaciągnął ją do swojego legowiska


Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Benjamin to odpowiedzialny człowiek. Dobrze, że jest tam z Wami. Ufam mu i wiem, że zaopiekuje się Tobą. Tak, Marienne Tobą trzeba się opiekować.
Cieszę się, że Ci się podoba. I wcale nie mam marudnej miny.
Miejsce psa nie jest w łóżku.


Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Kochanie jesteś w pracy, nie tylko na wycieczce. Poza tym już nie przesadzaj, aż tak wiele ich nie jest.
Zależy jaki i na jak długo, ale dziękuję za pamięć. Cieszę się, że ją lubisz, chociaż pojęcia nie mam o czym mówisz.
Radzę sobie, obecność Gacisia w łóżku nic nie zmieni. Wolałbym już zobaczyć Ciebie


Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Muszę pamiętać, by podziękować także Gwen, gdy już wrócicie. Ten rożek... Nawet nie chce wiedzieć co to było dokładnie...
Na takich magnesach zbiera się masa kurzu i wyglądają nieestetycznie. Może powisiec chwilkę.
Marienne, nie miałam na myśli żadnych niepoprawnych zachowań, aczkolwiek muszę przyznać, że Twoja wiadomość jest całkiem przyjemna.


Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Ten deser brzmi fatalnie... Zemdliło mnie od samego czytanie tego opisu. Nie sądzę, aby był wart Twojego pożądania...
Nie istotne... Ale dobrze, na jeden magnes mogę się zgodzić Poproszę o zdjęcie.
Marysiu... Jestem w pracy, a Ty właśnie mnie rozpraszacz w bardzo niegrzeczny sposób. Kontynuuj proszę
Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Kocham, dlatego nie pozwolę Ci tego jeść. I pomyślimy o tym później, w sensie o tych magnesach.
Najseksowniejsza. Ślicznie wyglądasz, teraz jak patrzę na Ciebie to tęsknię jeszcze bardziej
Jestem na lunchu w restauracji aktualnie. Przyznam jednak, że ta wieczorna rozmowa zaczęła mnie bardzo interesować. :)


Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Zrobię Ci lepszy, gdy wrócisz.
Cóż... Nie przepadam za tego typu okazywaniem zainteresowania, ale przyznam szczerze, że rozumiem je patrząc na to jak wyglądasz.
Wybacz, jak musisz wrócić do obowiązków, zrozumiem. Przyznaję, że moje wiadomości są niestosowne, ale sama poprowadziłaś konwersację w taki sposób. Bardzo miły sposób, swoją drogą, chyba to nic złego, że pozwalam sobie na taką frywolność.


Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Masz szczęście, że chwalisz moja kuchnię. I rozumiem że jesteś łasuchem, ale musisz pogodzić się z tym, że póki co pewne desery muszą pozostać tylko Twoim marzeniem. Postaram Ci się to zrekompensować.
Nie muszę do Ciebie mrugać, mogę Ciebie komplementować wprost. I przypominam, że czasem pozwalam sobie na niestosowne okazywanie Ci zainteresowania.
Jesteś w pracy, nie powinnaś się rozpraszać, Marysiu. I tak, użyłem, nie sądziłem, że to tak na Ciebie zadziała.
:) :) :)


Mari Chambers
ODPOWIEDZ