asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
[tel02]
Mari
[/tel02]
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/78ed7a662ebda0512bb8e3ba7c425983/tumblr_prtko2VpsO1wwlqm3_400.png][/telimg1]
[tel5]Mari
[/tel5][/tel02][tel8]14:20
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/78ed7a662ebda0512bb8e3ba7c425983/tumblr_prtko2VpsO1wwlqm3_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKS[/teltxt]
[teltxt]TEKS[/teltxt]
[teltxt]TEKS[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mathilde
09:48
To jedyna rzecz, która ogarnęłam na samym początku swojej pracy, więc wszystko na legalu! Wystarczy, że państwo mnie dyma, to lekarze już nie będą, co nie? :hihihi:
Pamiętam, że nie możesz cukru, ale to ciasto jest bez. Jedyna rzecz, której nauczyła mnie matka… A Twój narzeczony płaci w górnej skali i jest na podium, serio! <3
W ogóle… Może masz ochotę do nas wpaść? Mia jest naprawdę mega grzeczna i skradnie Ci serce.


Mari Chambers
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mathilde
09:48
Nawet jakbym nie miała to moja przyjaciółka i jej rodzina traktują mnie jak doszywaną część i zagubiony egzemplarz familii, więc na pewno pomogliby mi ogarnąć ten burdel. No bo, mogłabym mieć wtedy problemy chyba, co nie? :hm:
A co do ciasta, to tak, ale to dlatego, że są tam borówki, truskawki i w ogóle ^^
Och… Ja… No wiesz, ktoś kto tak o Ciebie dba, musi być Twoim narzeczonym, prawda? Mężem to wiem, że nie, bo nie widziałam obrączki, ale widać, że dużo dla siebie znaczycie! <3
Ooo, wyniki już wyszły super? Cieszę się i to bardzo! Tylko, że ja mieszkam w Tingaree… To nie kłopot?


Mari Chambers
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mathilde
09:48
Hahaha, zapamiętam ten tekst! Obiecuję, by było tam jak najmniej słodkości :)
Ooooo, to może ja powinnam psychologiem zostać, skoro tak łatwo czytam ludzi? Ciekawa wizja, kiedyś spróbuję. Cieszę się i bardzo gratuluję! <3
Mam nadzieję, że niebawem wszystko będzie cudownie i żadne choróbsko nie będzie tym, które Cię stłamsi! To w takim razie zapraszamy z Mią :) nie ma tu żadnych strasznych potworów jak coś haha


Mari Chambers
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mathilde
09:48
Bardzo dobrze, że się tym chwalisz, serio! Naprawdę cudownie! <3
Takimi rzeczami trzeba, bo wtedy w szarym świecie pojawia się nadzieja, że będzie dobrze!
Czyli mogę nam przygotować na sobotę poczęstunek? Przyjadę po Ciebie, żebyś nie musiała się bać iść przez las.


Mari Chambers
happy halloween
Booyah
brak multikont
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Benjamin
14:15
Cześć Mari, jak zwykle tylko praca! Przynajmniej nie muszę myśleć o niczym innym...
Co, ale po co ci ten szczur?
Gacuś ci nie wystarcza?
Zamierzasz go porzucić?
Zerwać z nim z dnia na dzień??
Wyślij mi zdjęcie
Uszatan po Jonie? Może nawet nie chcę pytać
wysłano do Marianne Chambers
Agent Federalny — AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Miłość go zgubiła, ale rodzinne układy nie pozwoliły mu upaść.
August Hemingway
19:23
odpowiedź na wiadomość
To taki śmieszny mały torbacz, który porusza się, jak zając, nazwałam go Uszatan :oops:
Pies okazał się niewystarczający?
Słyszałem, że zaangażowało się dużo osób. Miasto uważa to za PR'owy sukces. Właściwie mają rację.
Za to nie całkiem rozumiem, co ty z tego masz? Poza jakąś dziwną satysfakcją.
wysłano do Marianne Chambers
australia
Karo
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Benjamin
nie istnieje nic takiego jak zbyt wiele pracy
a ty, jedyne co musisz, to siedzieć w domu i zdrowieć
odpowiedź na wiadomość
Gacuś zawsze będzie moim pierwszym synem, chociaż jest w sumie ode mnie starszy, jakby tak liczyć
no, nigdy o nim nie zapomnij :/ wiadomo jak to w rodzinach bywa, kiedy pojawia się potem więcej dzieci.....
odpowiedź na wiadomość
Też powinieneś adoptować, przydałby ci się zwierzak...
nie, dziękuję, wystarczą mi twoje zwierzęta :) ale cała akcja adopcyjna brzmi fajnie <3
odpowiedź na wiadomość
No UszATAN jak JonATAN :roll:
a, w ten sposób....
to nie zmieniaj, niech tak zostanie!!!
wysłano do Marianne Chambers
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Benjamin
odpowiedź na wiadomość
Nie zachęcasz mnie do tego siedzenia w domu... jadasz regularnie w tej pracy? Co dziś jadłeś? Wszystko po kolei, albo jutro będę w biurze!
relax, mamo. nie miałem póki co czasu, ale dam się potem komuś zaprosić na obiad. zadowolona?
odpowiedź na wiadomość
Teraz już nie wiem, czy mówisz o Uszatanie czy o małym kwiatku :tear:
mały kwiatek brzmi jakoś lubieżnie, zostańmy przy nazywaniu go DZIECKIEM
będziecie mieć nagle taką dużą rodzinę, kiedy i jak do tego doszło?
odpowiedź na wiadomość
Cieszę się, że mnie stać na takie inicjatywy :oops:
<3
odpowiedź na wiadomość
No dobra, to po prostu Uszatan, ale na drugie Uszjamin :oops:
wspaniale :lol:
wysłano do Marianne Chambers
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Benjamin
mari!!!!
weslych swiąt i żebyś nie została pania wainwrgght bo po co
dużego sera zdrowego sprawnego w końcu. i żeby twoje dziecko nie okazało sie takie jak dzicko rosemary. jedz dużo pizzy i adoptuj dużo corgi
wysłano do Marianne Chambers
ODPOWIEDZ