walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Pięknie, biorę Clary Sherbourne <3
A przy okazji, przeglądnęłam multi i tak się zastanawiam czy nie chciałabyś Lorenzo na kumpla dla Hugo Kidman? Są w zbliżonym wieku, więc mogli kiedyś upijać się i razem balować na mieście, z tym że Lorenzo jeszcze z tego nie wyrósł :D
przyjazna koala
Falcone
34 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Nie panuje nad nałogiem i ranię wszystkich, którzy chcą mi jakkolwiek pomóc.
no to nic tylko grać Lorenzo Thompson ;)
a pewnie, zawsze się przyda ktoś z przeszłości :D wiec kumplem nie pogardzę
powitalny kokos
cattitude#5494
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Odezwę się na pw w takim razie <3
Hugo Kidman
przyjazna koala
Falcone
Biznesmen/Mafiozo — lorne bay
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne od niedawna, ale zaglądał tu wcześniej. Pożyczkowy rekin, który chętnie inwestuje w inne biznesy na spory procent. Powiązany z rosyjską mafią. Stracił głowę dla lokalnej striptizerki.
Lorenzo Thompson


Wanna be friends? Chłopaki na pewno się znają z klatki, chociaż Boris to raczej obstawia wyniki zamiast walczyć. Może sporo na Lorenzo zarobił, więc postawił mu drinka raczy dwa?



Obrazek
I said I didn't feel nothing baby, but I lied
I almost cut a piece of myself for your life
sumienny żółwik
Stasz
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Sure thing, bro 8) Widzę mafijne klimaty więc totalnie widziałabym Borisa jako przyjaciela Enzo. Może mu od czasu do czasu pomoże jak tamten zrobi coś głupiego? Jest na bakier z prawem i nie lubi policji XD Nie wiem czy przegapiłam czy nie wspomniałaś ile czasu Boris jest w Lorne Bay, ale faktycznie mogli poznać się przy drineczku w strefie vip po walce i mogli szybko złapać wspólny język, Lorenzo to raczej kontaktowy człowiek który ma multum znajomych a przynajmniej kiedyś taki był, zanim mu wylałam kubeł dram na łeb.
No i w sumie przy całym swoim chamstwie Lorenzo na pewno jakoś rozumiałby tą romantyczną część Borisa, bo sam kocha taką jedną, chociaż wyjątkowo nieumiejętnie :hihihi:

Boris Asimov
przyjazna koala
Falcone
Biznesmen/Mafiozo — lorne bay
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne od niedawna, ale zaglądał tu wcześniej. Pożyczkowy rekin, który chętnie inwestuje w inne biznesy na spory procent. Powiązany z rosyjską mafią. Stracił głowę dla lokalnej striptizerki.
Kamracie!

Trzeba sobie pomagać, wiadomo. Borys w Lorne jest od kilku miesięcy, ale często wyjeżdża w interesach.
A łobuzy kochają najbardziej!

Lorenzo Thompson



Obrazek
I said I didn't feel nothing baby, but I lied
I almost cut a piece of myself for your life
sumienny żółwik
Stasz
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Lorenzo Thompson Friendzonuję twoją kumpelę, powinniśmy się poznać! ^^
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Już zdążyliśmy cię obgadać, bracie 8) Ale nazwisko nie padło więc możemy nawet założyć że chłopaki znali się jakoś w czasach licealnych, bo są w całkiem podobnym wieku, nie jakoś super, ale po prostu wiedzieliby o swoim istnieniu. Lorenzo pewnie słyszał o jego historii jeśli się o niej mówiło, a Hyde mógł wiedzieć, że to u niego załatwia się bilety na jakieś nocne nielegalne walki albo wyścigi samochodowe.
Poza tym Lorenzo jest przekonany że z gościem friendzonującym Julię by się dogadał więc bym w to szła XD
Hyde O. Terrell
przyjazna koala
Falcone
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
No wiem, stalkuję trochę... :lol:
Mogli się kojarzyć!
Ba, Hyde jest uzależniony od adrenaliny i pewnie zakręcił się gdzieś przy wyścigach, chociaż z niego w liceum było chudziutkie chucherko - dopiero gdy wyjechał na trochę z Lorne nabrał sporo mięśni - nie zdziwiłabym się nawet, jakby w pierwszej chwili się nie poznali. A skoro Lorenzo jest przekonany, że się dogadają proponuję spotkać ich na fabule i zobaczyć, jak bardzo się dogadają! ^^

Lorenzo Thompson
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystka pełną gębą- namaluje akt, złapie najpiękniejsze chwile w obiektyw, zagra na fortepianie, a potem sama rzuci wszystko, by zatańczyć, najlepiej razem z Aidenem.
chciałam powiedzieć, że ja to wszystko czytam i za cholerę nie zostawię wam bombelka pod opieką :lol:

Hyde O. Terrell Lorenzo Thompson
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
No jeśli jest uzależniony od adrenaliny, to na pewno jakoś się dogadają! <3 I tak, mi pasuje, jak tylko tych gier mi się zrobi trochę mniej to będę cię łapać ^^
Hyde O. Terrell

Dobra, dobra, jeszcze zobaczymy, przy nas się życia nauczy XD
Julia Crane
przyjazna koala
Falcone
grabarz — cmentarz
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
jest grabarzem i ma problem z uczuciami - dla niego są równie abstrakcyjne jak kosmici, poza tym jego pierwsza żona gdzieś zniknęła i czasami zbyt łatwo wpada w furię, ale dzień dobry na klatce mówi!
Lorenzo Thompson cześć, lubię za bardzo twoją dziewczynę, co z tym zrobimy? :lol:
powitalny kokos
Sammy
ODPOWIEDZ