wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Mati
2:34
Tak. Kiedyś, jak złapałam zgona jak miałam siedemnaście lat to obudziłam się przysypana ziemią. Moi pierdolnięci znajomi myśleli, że umarłam przez alkohol i uznali, że nie chcą mieć ze mną nic wspólnego i pozbyli się ciała. Zajebiście było. Fun fact jest taki, że jeden z tych znajomych serio siedzi teraz w pierdlu. Ale nie wiem za co. Będę musiała go odwiedzić.
No czasami mam dobry dzień i nawet coś zrobię. A akurat miałam na sobie pomarańczową koszulkę, więc chciałam sobie też zrobić selfie z marchewkami. Ludzie w ogóle kupują te marchewki jakby serio budowali balwany ze śniegu i potrzebowali narzędzia, żeby stworzyć im nosy.
Nie wiem czy jesteśmy na etapie, że mogę ci zdradzić mój znak zodiaku.
No ja tam wolę mieć budzik z radiem niż nie mieć go wcale. Tym bardziej, że jest darmowy. Widzę co próbujesz zrobić. Musisz się bardziej postarać, żeby spędzić ze mną moje urodziny.
No wiem jakiego bym miała, bo zmierzyłam miarką z kciuka i palca wskazującego.
OHHH RUSTY. NIE WYSYŁAJ MI TAKICH EROTYKÓW NA NOC. KURWA, TERAZ BĘDĘ SIĘ DO RANA MASTURBOWAĆ. ALE BĘDĘ NIEWYSPANA. PRZYPAŁ.
Dobra, idź spać, rycerzyku. Jutro się widzimy.
Ja idę się masturbować. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam taka mokra.


Rusty Overgaard
ODPOWIEDZ