Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nazwa użytkownika
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
ROZUMIEM .. . . PRZESZKADZAM CI???/
MYSLALAM< ze ON ODPOWIADA JEDYNIE ZA MOJE BEZPIECZENSTWO. ..
GDZIE JEST BRISBANE ? DALEKO ?
Nathaniel Hawthorne
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
CO TAKIEGO MOŻESZ ROBIC O TEJ GODZINIE ?
PRZYJAZNIMY. . . CHYBA. NIE JESTEM JESZCZE SPIACA.
U NIEGO TEZ NIE ZASNE. NIE PRZESZKADZA MI NIE SPANIE , NIE MUSISZ SIE ARTWIC
Nathaniel Hawthorne
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
A NIE PRACUJESZ W LORNE BAY?
TO NIESPRAWIEDLIWE... NIE MUSI ZE MNĄ CZEKAC, JESTEM W POKOJU, NIGDZIE NIE WYCHODZE, ROWNIE DOBRZE MOZE MYSLEC ZE JU Z SPIE.
DOBRZE, W TAKIM RAZIE NIE TLUMACZ TEGO SOBIE TAK, ZE NA CIEBIE CZEKAM./ GDYBY JASPER CI NIE POWIEDZIAL, BYLOBY DOBRZE.
Nathaniel Hawthorne
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
ROZUMIEM, JA NIGDY NIE BYLAM POZA LORNE BAY... . ROBISZ TAM... ZLE RZECZY?
KIEDYŚ NIE SYPIALAM DŁUŻEJ, NIZ PARE GODZIN NAD RANEM
JESLI PRZESZKADZA CI, ZE TU JESTEM , TO WROCE DO SIEBIE.
Nathaniel Hawthorne
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
LORNE BAY MI WYSTARCZA. NIE WIEM JAK MAM ROZUMIEC TWOJE PRACE
TO NIE BYŁO TAK DAWNO... NIE LUBIE ZASYPIAC W NOCY. ..
NIE POJECHAŁABYM Z NIM I TAK. PRZEPRASZAM ZE SPRAWIAM CI PROBLEMY , NIE BEDE JUZ MOWILA JASPEROWI TAKICH RZECZY
Nathaniel Hawthorne
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
NALEZE DO TEJ DZIURY. TY TEZ TU ŻYJESZ.. .
BO BOJE SIE KOSZMAROW I CHCE UPEWNIC SIE ZE WROCILES CALY!
JA NIKOGO NIE SZANTAZUJE. ALE CZUJE SIE TERAZ WZBURZONA. .. A ZWYKLE SIE TAK NIE CZUJE
Nathaniel Hawthorne
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
A CZEMU MNIE MUSI PILNOWAC JASPER? PONPROSTU SIE MARTWIE...
DLACZEGO TAK CI ZALEZY ZEBYM SPALA? CZUJE SIE PRZEZ TO JAK DZIECKO, nikt Nigdy MI NIE MOWIL, ZEBYM POSZLA JUZ SPAC. ..
OBIECUJESZ? I POZWOLOSZ JASPEROWI WRACAC DO SIEBIE, ZEBY TEZ MOGL SPAC?
Nathaniel Hawthorne
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Potrzebuję kilku dni urlopu. To sprawa rodzinna.
Nie zostawię Shadow bez opieki. Podomykam bieżące sprawy, a nowymi zajmę się niezwłocznie po powrocie.
Nathaniel Hawthorne
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Moja siostra miała wypadek. Nie przeżyła. Muszę pomóc szwagrowi w opiece nad siostrzeńcem
Nigdy niczego nie zawaliłam, tym razem będzie podobnie
Nathaniel Hawthorne
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Musimy pogadać. Kiedy będziesz w klubie?
Nathaniel Hawthorne
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
To nie jest sprawa na telefon.
Czekam na zapleczu.
Nathaniel Hawthorne
ODPOWIEDZ