dyrektor generalny — prywatnej firmy wojskowej
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
tragedię ma wpisaną w imię
Chilly Cosgrove
Dzieciak z Tingaree, student z południa Australii, dyrektor PMC, który na cztery lata zniknął z Lorne Bay, by teraz wrócić tu z dzieckiem zmarłej żony. Poza imieniem, z herosem greckim niewiele ma wspólnego.
IMIĘ I NAZWISKO
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Szwagier :| Co o sobie wiemy? Co ma wiedzieć Gwen? :hihi: Achilles Cosgrove
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Dobrze, więc tak, z Laurissą wiemy chyba, z Diviną też wiemy chyba, chciałam mówić, że dam Lisę xbo ona też dzieciak z Tingaree, ale chyba jak on tam był, to jej nie było w planie :lol: ale wiedomo, że ode mnie każdy do dyspozycji zawsze <33
Edit: i Franek totalnie wspiera małżeństwo Chillyego, żeby mu się własne nie rozsypało :lol: <3
mama i nauczycielka gry na skrzypcach — -
34 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Uczucia ulokowała w mężu zmarłej siostry i poświęciła życie, by zająć się jej synem... Żyje nieswoim życiem ale iluzja wkrótce może się skończyć
:fox:
Raz, dwa, trzy, zakupy dziś robisz Ty :D
Achilles Cosgrove
sumienny żółwik
nick
brak multikont
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
halo, podobno jesteś moim szwagrem! :hihi:
promienny latawiec
-
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
wpadam oznaczyć teren :/

Achilles Cosgrove
leoś
belzebub
benjamin | jude | pericles | othello | rome | cassius | vincent | dante | hyacinth
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
EJ! Achilles Cosgrove <3 <3 <3
Chcę Ciebie <33 Więc oddaję Ci każdego mojego pana!
Najszybciej widzę tutaj chyba Jonathana :hm:
właścicielka winiarni — passing clouds winery
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
Cześć, Achilles Cosgrove, robię rejs po relacjach i tak się składa, że są sąsiadami! Mogę zaproponować luźną koleżeńską znajomość, zapoczątkowaną przez banalne zrządzenie losu. Znając roztrzepanie Falvii, różne przypadki się jej czepiają i takim oto prostym sposobem mogła zapomnieć wnieść jakieś pudła z podjazdu do domu, więc Achilles jako dobry sąsiad postanowił zapukać do drzwi i przypomnieć o zgubach. W ramach wdzięczności, szukała jego adresu całe południe, by sprezentować mu butelkę dobrego wina i takim sposobem się dość polubili. Inne sąsiedzkie perypetie możemy ogarnąć poźniej, a to proponuję jako punkt zaczepienia! <33
ambitny krab
k.
dyrektor generalny — prywatnej firmy wojskowej
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
tragedię ma wpisaną w imię
wiem wiem, super zapłon
Gwen Fitzgerald pisze: 28 sie 2021, 21:27
Szwagier :| Co o sobie wiemy? Co ma wiedzieć Gwen? :hihi: Achilles Cosgrove
taka ładna szwagierka ^^ no ale od początku; achilles za gówniaka pomieszkiwał chwilę u fitzgeraldów, bo ojciec mu zmarł a matka się go wyparła, no i chciałam zaproponować, że miał krasza na gwen, bo to taka żywiołowa i pewna siebie blond piękność, jeszcze zbuntowana i buńczuczna, aleeee ich różni aż pięć lat, więc krasza miał dopiero na studiach, jak odwiedzał jej starych z wdzięczności! za gówniaka z kolei mogli wspólnie dokuczać leonowi :| z nim go jakby co nigdy nie łączyło nic poza czysto platoniczną przyjaźnią i to raczej Gwen wie, chociaż może dowalała mu zawsze tym, że otwarcie mówiła, że ich szipuje? a jak twój krasz szipuje cię z inną płcią niż cię interesuje, to trochę auć :/ no i tak sobie myślę, że jak achillesowi cztery lata temu zmarła żona, to gwen próbowała go wesprzeć, ale zamiast tego się pokłócili, bo achilles stał się strasznym skurwielem. potem wyjechał z lorne i wcale się nie widzieli, nawet jak gwen straciła faceta. a teraz? cały czas są skłóceni?

Divina Norwood pisze: 28 sie 2021, 22:11
Dobrze, więc tak, z Laurissą wiemy chyba, z Diviną też wiemy chyba, chciałam mówić, że dam Lisę xbo ona też dzieciak z Tingaree, ale chyba jak on tam był, to jej nie było w planie :lol: ale wiedomo, że ode mnie każdy do dyspozycji zawsze <33
Edit: i Franek totalnie wspiera małżeństwo Chillyego, żeby mu się własne nie rozsypało :lol: <3
:lol: nic straconego, mogli się teraz poznać, po jego powrocie, bo on tam cały czas ma chatkę! może całkiem niedaleko? i lis mogła się przyzwyczaić, że ten konkretny domek zawsze świeci pustkami, że nikt tam nie bywa, a raz by usłyszała stamtąd dziwne dźwięki, jakieś huki i łomoty, to chwyciłaby za jakiś parasol w celach samoobrony i na palcach podeszła do okna, myśląc, że pewnie dzikie zwierzę weszło i że wypadałoby wezwać odpowiednie służby, a tu nagle czyjaś morda by jej wyskoczyła za szybą, wywaliłaby się ze strachu i tu by się ta dziwna znajomość zaczęła, nie wiem! a co do franciszka, to hehe, rozbawiło maks. chciałabym tu coś skomplikowanego generalnie, bo chodzili ze sobą chyba do szkoły, więc super by było, jakbyś mi przypomniała, jak oni się wtedy traktowali z leonem?

+ jaki śliczny avek w karcie liski, nie widziałam go wcześniej!

Willow Kelly pisze: 28 sie 2021, 22:42
:fox:
Raz, dwa, trzy, zakupy dziś robisz Ty :D
Achilles Cosgrove
w porządku, jak tylko zagrasz mi coś ładnego na skrzypcach, to od razu polecę do sklepu <33

rorey fitzgerald pisze: 29 sie 2021, 12:46
halo, podobno jesteś moim szwagrem! :hihi:
tak, jestem i przez chwilę byłem też współlokatorem, ale to jak miałaś dwa kitki, ślina leciała ci z buzi i nie umiałaś się odpowiednio wysłowić, więc wtedy raczej nie nawiązaliśmy szczególnej więzi :lol: może rorey wkurzało trochę, że leon poświęcał jej mniej czasu przez achillesa? a teraz jak już są dorośli i żadne się nie ślini, to mogliby znajomość nawiązać od nowa, bo dotychczas było im jakoś do siebie nie po drodze? niechże mu ona pokaże ten tajemny świat głębin i trochę go tym rozerwie, pięknie proszę *.*

leon fitzgerald pisze: 02 wrz 2021, 15:52
wpadam oznaczyć teren :/
tylko nie zaszczaj dywanu, hehe :|

remigius soriente pisze: 06 paź 2021, 20:26
EJ! Achilles Cosgrove <3 <3 <3
Chcę Ciebie <33 Więc oddaję Ci każdego mojego pana!
Najszybciej widzę tutaj chyba Jonathana :hm:
<3 ja wezmę jeszcze antka do hejtu raczej, boooo achilles kiedyś był z laurissą i wciąż mu na niej zależy, więc na pewno byłby o niego zazdrosny :/ a jonę z kolei już wsadźmy do wora przyjaźni, chilly ma niewiele kumpli, wainwright chyba też, no to idealnie, niech czasem obaj ponarzekają na świat :hihihi:

flavia houghton pisze: 09 paź 2021, 20:02
Cześć, Achilles Cosgrove, robię rejs po relacjach i tak się składa, że są sąsiadami! Mogę zaproponować luźną koleżeńską znajomość, zapoczątkowaną przez banalne zrządzenie losu. Znając roztrzepanie Falvii, różne przypadki się jej czepiają i takim oto prostym sposobem mogła zapomnieć wnieść jakieś pudła z podjazdu do domu, więc Achilles jako dobry sąsiad postanowił zapukać do drzwi i przypomnieć o zgubach. W ramach wdzięczności, szukała jego adresu całe południe, by sprezentować mu butelkę dobrego wina i takim sposobem się dość polubili. Inne sąsiedzkie perypetie możemy ogarnąć poźniej, a to proponuję jako punkt zaczepienia! <33
o to mnie cieszy, że byłam jednym z przystanków, zacumuj tu na dłużej ^^ chętnie przyjmę taką sąsiedzką relację! on nie ma obecnie za wielu znajomych, więc takie dobre duszyczki są na wagę złota. do tego wszystkiego nie może się trochę odnaleźć w swoim "nowym" życiu odpowiedzialnego ojca, dlatego kiedy potrzebowałby ucieczki i odpoczynku, przychodziłby właśnie do niej i ona odwdzięczałaby się czymś podobnym? przynosiłby zawsze jakieś pudło ze sobą, bo to byłoby ich takim totalnie durnym insajd dżołkiem, który jasno by wskazywał "ej, musimy porozmawiać o wszystkim i o niczym", potem zgadywanie, co tym razem przyniósł w tym pudle, a i ona mogłaby podobnie zachowywać się z winem, czasem wlewając tam jakieś zwariowane soczki, zakwas z buraków i inne takie, bo są takimi zabawnymi staruchami, którzy innych rozrywek nie mają :lol:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Nawet bardzo ałć :/ I może nawet nie tyle muszą być skłóceni, co po prostu nie mieli okazji pogadać i wyjaśnić sobie wszystko to, co się stało w czasie ich sprzeczki :hihihi: Achilles Cosgrove
dyrektor generalny — prywatnej firmy wojskowej
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
tragedię ma wpisaną w imię
Gwen Fitzgerald pisze: 28 paź 2021, 21:49
Nawet bardzo ałć :/ I może nawet nie tyle muszą być skłóceni, co po prostu nie mieli okazji pogadać i wyjaśnić sobie wszystko to, co się stało w czasie ich sprzeczki :hihihi: Achilles Cosgrove
No, to ideolo, to rozegramy to już sobie na fabule *.*
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Achilles Cosgrove pisze: 27 paź 2021, 15:30


rorey fitzgerald pisze: 29 sie 2021, 12:46
halo, podobno jesteś moim szwagrem! :hihi:
tak, jestem i przez chwilę byłem też współlokatorem, ale to jak miałaś dwa kitki, ślina leciała ci z buzi i nie umiałaś się odpowiednio wysłowić, więc wtedy raczej nie nawiązaliśmy szczególnej więzi :lol: może rorey wkurzało trochę, że leon poświęcał jej mniej czasu przez achillesa? a teraz jak już są dorośli i żadne się nie ślini, to mogliby znajomość nawiązać od nowa, bo dotychczas było im jakoś do siebie nie po drodze? niechże mu ona pokaże ten tajemny świat głębin i trochę go tym rozerwie, pięknie proszę *.*


ekstra, więc w dzieciństwie mogłeś co najwyżej nawiązywać bliższe relacje z jej pieluchami :lol: Ale nie no, ona była wpatrzona w Leona jak w obrazek, ale nie była zazdrosna, więc mogli się lubić wtedy i mogą się lubić teraz 8) I jaszka, nie ma to jak poznawanie lepiej szwagra pod wodą, gdzie nie można ze sobą rozmawiać :lol: :lol: Totalnie biorę :lol:
Kogoś jeszcze chcesz? 8)
babeczka
-
ODPOWIEDZ